18. 11. 2023 17:00 Krajská Liga mužů JM a ZLK 2023/2024
1 - 5
GAME OVER

Boxscore

Branky a nahrávky: 18. Bezděk (Fridrich, Větříšek) – 19. Korhoň (Zabloudil, Čuřík), 26. Rek (Zabloudil), 29. Berčák (Pokorný, Novosad), 42. Masare (Čuřík), 59. Tábor (Zabloudil)

HC Uherské Hradiště: P. Jakubčík — R. Tischer, Z. Fridrich, T. Beneš, M. Bílek, M. Řezníček — M. Skřivánek, P. Kopáč, J. Koranda, M. Bezděk, V. Pippal, F. Petřík, A. Witoš, J. Forman, A. Větříšek, D. Pavlůsek

SK Prostějov 1913: D. Sedlář (M. Dubský) — M. Fojtášek, D. Rek, O. Pokorný, P. Liška, A. Masare, J. Kropáč — D. Píchal, T. Tábor, J. Čuřík, M. Zabloudil, O. Fiala, Z. Novosad, J. Zitka, L. Korhoň, T. Berčák

Rozhodčí: René Smilek — Libor Halás, Pavel Tomeček

Diváci: 125

Náš A-tým nastoupil proti vysoce favorizovanému Prostějovu bez bázně a hany a první třetinu hostujícímu golmanovi Sedlářovi střelecky zatápěl. Ale Adam Větříšek, Josef Koranda, Adam Witoš ani Matěk Bílek své šance nevyužili. Dostali jsme se krátce i do přesilovky 5 na 3, do šancí jsme se dosatli, ale golmana neprosřelili. Až konečně v 18 min. šikovnou tečí Matina Bezděka, po nahození puku na bránu Zdeňkem Fridrichem jsme šli do zaslouženého vedení 1:0. Bohužel hned v následujícím střídání se prosadil extraligový Lubomír Korhoň, který srovnal stav na 1:1. Kvalita soupeře se poté již prosadila a kvalitu hry ovládli hosté. Ve druhé třetině měli své šance Robin Tischer a před bránu se po kombinaci útoku prosadil Jiří Forman, ale potřebnému góly vždy zabránil prostějovský Sedlář. V naší brance se svými bravurními zákroky nejednou postavil Patrik Jakubčík. Ale hosté měli herně i technicky navrch. Naši kluci svojí bojovností srovnávali se soupeřem krok, ale bohužel jsme své šance nevyužili. V závěru byli ve svých samostatných nájezdech v 55. min. Jiří Forman a v minutě 57. David Pavlůsek, ale skore 1:5 již zůstalo nezměněné. Po utkání ocenilo výkony obou stran 125 diváků.

V dalším víkendovém kole máme pauzu a ve čtvrtek 30.11. jedeme na důležitý match do Brumova-Bylnice. Hned poté v sobotu 2.12. doma přivítáme Dynamiters Blansko HK.