17. 2. 2024 17:00 Krajská Liga mužů JM a ZLK 2023/2024
4 - 10
GAME OVER

Boxscore

Komentář Rudolfa Holáska

Utkání proti soupeři, kterého jsme letos již dvakrát porazili, jsme bohužel nezačali vůbec dobře. Již první minutě jsme obdrželi první branku, která udala tón celému utkání. Škoda že hned následující akci neproměnil Jarda Mrázek, který jel sám na branku. Blafák mu ale brankář chytl. Naopak hosté v 5. minutě vedou již 2:0! Velký problém nám dělal pokrývat hostující hráče, kteří dobře bruslili a vyhrávali osobní souboje. Ve 12 minutě snížil na 1:2 Patrik Kopáč. Za dvě minuty to bylo již 3:1 pro hosty. když jsme si neuhlídali hostující útočníky. V 17. minutě jsme ve dvojnásébném oslabení inkasovali na 1:4 a utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Aby toho nebylo málo tak 8 sekund před koncem první třetiny jsme dostali již gól 6. První třetina byla z naší strany velmi špatná. Dá se říct, že nejhorší v letošní sezóně. Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi dobře a ve 24. minutě snížil na 2:6 střelou k tyčí Jarda Mrázek. Dále jsme si vytvářeli šance a po chvíli střelili již třetí branku, když David Pavlůsek prostřelil brankáře Ostrohu. Přišly další naši šance. Bohužel jsme je nevyužili. Brankář hostů byl neoblomný. Hosté se poté již také osmělili. Dále už jsme v utkání moc nestíhali bránit útoky soupeře. V polovině utkání jsme dostali 7. branku a dokonce třetiny ještě další dvě. Třetí třetina již byla vyrovnaná a šance byly nabou stranách. V 54. minutě po pěkné kombinace prvního útoku Josef Koranda zavěsil puk do brány po přesné nahrávce Davida řezníčka. Stanovil tak konečný výsledek na 4:10 pro hosty.

Zveme Vás na středeční utkání play-off proti Prostějovu, který vyhrál základní soutěž.

Branky a nahrávky: 13. Kopáč, 24. Mrázek (Bezděk), 28. Pavlůsek (Tischer), 54. Koranda (Řezníček, Witoš) – 1. Galuška (Galuška, Stránský), 5. Juračka (Flora, Fuga), 15. Stránský (Galuška), 17. Galuška, 19. Stránský (Mika, Zalubil), 20. Stránský (Rusňák), 31. Galuška (Stránský, Galuška), 37. Červenka (Kukuliš, Zalubil), 38. Stránský (Rauš), 41. Mika (Zalubil, Červenka)

HC Uherské Hradiště: P. Jakubčík (M. Šurý) — M. Borot, T. Beneš, P. Kopáč, Z. Fridrich, R. Tischer, M. Řezníček — D. Pavlůsek, A. Witoš, F. Petřík, F. Januška, J. Forman, V. Jelének, M. Skřivánek, J. Mrázek, M. Bezděk, J. Koranda

HOKEJ Uherský Ostroh: J. Zollpriester (J. Holý) — A. Rusňák, A. Kukuliš, M. Stuchlík, M. Rauš, T. Andrýsek, L. Zalubil — M. Červenka, J. Zalubil, E. Juračka, V. Mika, O. Polehňa, F. Fuga, P. Flora, F. Stránský, V. Galuška, L. Galuška

Rozhodčí: Jakub Jančí — Michal Maša, Bruno Matula