17. 12. 2023 17:00 Krajská Liga mužů JM a ZLK 2023/2024
2 - 3
GAME OVER

Boxscore

Trenér Radek Uherek k vítěznému utkání

Musím kluky pochválit, že dokázali celý zápas držet bojovného ducha a vysoké tempo hry. Jedině s takovým přístupem se můžeme v těžkých zápasech prosazovat. Zkušenější hráči měli podporu s kluky z juniorky a vše v brance jistil Ondra Dolíška. A jak to v takových vypjatých derby bývá, štěstí se v závěru přikloní k těm, kteří více chtějí, a to jsme tentokrát byli my.

Další zápas hrajeme v Uherském Brodě ve čtvrtek 4. ledna od 18 h. Věřím, že kvalitně potrénujeme, s chutí si v Brodě zahrajeme a nějaký bodík z derby přivezeme.

Komentář Rudolfa Holáska

V první třetině se začalo opatrně a nějaké šance se střídaly na obou stranách, ale brankáři vše pochytali. Až v závěru třetiny ujel domácí Stránský naší obraně a jel sám na branku a střelou pod víko vsítil gól na 1:0. Ve druhé třetině jsme v se ubránili chvilkovému oslabení tři na pět. Ale v zápětí ujel Pepa Koranda a krásnou střelou vyrovnal na 1:1. Vytvářeli jsme si i další šance a jednu z nich jsme konečně i proměnili. Po rychlém protiútoku a po střele Martina Bezděka vedeme 2:1. Ve třetí třetině ujel v oslabení Adam Witoš a byl faulovaný. Rozhodčí nařídil trestné střílení, které bohužel Adam neproměnil. Domácí zvyšovali tlak, ale naše obrana odolávala v čele s vynikajícím brankářem Ondrou Dolíškem, který svými zákroky přiváděl domácí hráče k zoufalství. V 53 minutě se domácí dočkali vyrovnání na 2:2. Domácí šli do tlaku a chtěli před svým obecenstvem vyhrát. Když už to vypadlo na prodloužení, tak 18 sekund před koncem od modré čáry střelou kapitána Robina Tischera, kterou domácí brankář neviděl vedeme 3 2! Domácí si vzali ještě oddechový čas, ale zbylých 18 vteřin jsme si již pohlídali. Je to cenné vítězství, které přišlo po bojovém a vynikajícím výkonu celého mužstva!