LMŽA tabulka

#TýmZSkóreB
1.Tigers Zlín982:3517
2.HC ZUBR Přerov985:3012
3.SK Prostějov 1913962:4910
4.HK Kroměříž863:367
5.HC Uherské Hradiště845:617
6.HOKEJ Uherský Ostroh842:814
7.HC SPARTAK Uherský Brod712:991

Liga Mladších žáků „A“

DatumDomácíČas/VýsledekHosté pozn.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
původně 17:45
-
-
-
-
-
-

Liga Mladších žáků A

DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
Čt28.09.202309:00UOHOKEJ Uherský Ostroh Tigers Zlín 4:10
Čt28.09.202310:30UHHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 11:6
Čt28.09.202311:00KMHK Kroměříž HC Lvi Fosfa Břeclav 3:9
So30.09.202309:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 5:16
So30.09.202311:30ZCBerani Zlín SHKM Hodonín 18:4
Ne01.10.202309:30ZCBerani Zlín HK Kroměříž 6:5
Ne01.10.202310:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav HC Uherské Hradiště 20:1
Ne01.10.202311:55HOSHKM Hodonín Tigers Zlín 5:7
Út03.10.202316:30UOHOKEJ Uherský Ostroh SHKM Hodonín 3:4
So07.10.202310:00ZTTigers Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 11:7
So07.10.202310:15UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Fosfa Břeclav 6:14
So07.10.202311:30KMHK Kroměříž SHKM Hodonín 6:0
So07.10.202314:00UHHC Uherské Hradiště Berani Zlín 2:22
Ne08.10.202310:40HOSHKM Hodonín HC SPARTAK Uherský Brod 3:6
Ne08.10.202311:45ZCBerani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 14:8
Ne08.10.202314:00KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 7:5
St11.10.202317:45UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Fosfa Břeclav 1:10
So14.10.202309:00ZTTigers Zlín Berani Zlín 3:7
So14.10.202310:15UOHOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 2:9
So14.10.202315:00UHHC Uherské Hradiště SHKM Hodonín 9:3
Ne15.10.202312:15UHHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 14:3
So21.10.202311:15ZCBerani Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 11:2
So21.10.202311:45KMHK Kroměříž Tigers Zlín 8:6
So21.10.202313:25HOSHKM Hodonín HC Lvi Fosfa Břeclav 2:15
Ne22.10.202309:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 2:17
Ne22.10.202310:15BVHC Lvi Fosfa Břeclav Berani Zlín 4:4
Ne22.10.202311:15ZTTigers Zlín HC Uherské Hradiště 15:4
So28.10.202309:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:9
So28.10.202309:30BVHC Lvi Fosfa Břeclav HK Kroměříž 21:9
Út31.10.202314:50BVHC Lvi Fosfa Břeclav Tigers Zlín 9:2
So04.11.202309:00ZTTigers Zlín SHKM Hodonín 11:1
So04.11.202309:30KMHK Kroměříž Berani Zlín 1:4
So04.11.202310:15UOHOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 17:10
So04.11.202315:00UHHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav 6:13
Ne05.11.202309:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh 11:5
Ne05.11.202309:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Tigers Zlín 3:19
Ne05.11.202310:30HOSHKM Hodonín HK Kroměříž 3:13
Ne05.11.202311:15ZCBerani Zlín HC Uherské Hradiště 5:5
So11.11.202309:00UBHC SPARTAK Uherský Brod SHKM Hodonín 6:5
So11.11.202310:15UOHOKEJ Uherský Ostroh Berani Zlín 6:8
So11.11.202311:00UHHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 6:4
Ne12.11.202309:00ZTTigers Zlín HC Lvi Fosfa Břeclav 6:11
St15.11.202316:30ZCBerani Zlín Tigers Zlín 7:6
17.11.202309:00KMHK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 5:8
17.11.202313:00HOSHKM Hodonín HC Uherské Hradiště 2:10
17.11.202314:15BVHC Lvi Fosfa Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod 17:3
So18.11.202310:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav SHKM Hodonín 16:0
So18.11.202310:15UBHC SPARTAK Uherský Brod Berani Zlín 2:9
So18.11.202311:00ZTTigers Zlín HK Kroměříž 5:6
Ne19.11.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 7:3
24.11.202317:30ZTTigers Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 15:4
So25.11.202311:30ZCBerani Zlín HC Lvi Fosfa Břeclav 2:10
So25.11.202312:45HOSHKM Hodonín HOKEJ Uherský Ostroh 2:9
So25.11.202313:30KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 11:3
So25.11.202317:00UHHC Uherské Hradiště Tigers Zlín 5:9
Ne26.11.202310:30HOSHKM Hodonín Berani Zlín 3:5
---
O umístění
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
So02.12.202310:15UOHOKEJ Uherský Ostroh HC ZUBR Přerov 3:5
So02.12.202313:15UHHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 2:10
Ne10.12.202309:30KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 3:6
Ne10.12.202312:45PRHC ZUBR Přerov Tigers Zlín 2:6
So16.12.202309:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC ZUBR Přerov 0:15
Ne17.12.202312:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 9:7
So06.01.202409:15KMHK Kroměříž Tigers Zlín 3:5
So06.01.202410:45UHHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 5:7
So06.01.202413:30PVSK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod 8:3
Ne14.01.202409:00ZTTigers Zlín HC Uherské Hradiště 14:6
Ne14.01.202412:45PRHC ZUBR Přerov SK Prostějov 1913 11:1
So20.01.202410:45UHHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 11:2
So20.01.202413:15PVSK Prostějov 1913 HOKEJ Uherský Ostroh 7:4
Ne21.01.202409:30KMHK Kroměříž HC ZUBR Přerov 9:2
Ne21.01.202412:15UOHOKEJ Uherský Ostroh Tigers Zlín 4:11
St24.01.202416:30ZTTigers Zlín SK Prostějov 1913 9:8
So27.01.202414:45PRHC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 13:0
Ne28.01.202409:00ZTTigers Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 25:3
Ne28.01.202414:15PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 4:1
So03.02.202410:45PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 7:10
So03.02.202411:45UBHC SPARTAK Uherský Brod Tigers Zlín 3:3
Ne04.02.202410:30PRHC ZUBR Přerov HOKEJ Uherský Ostroh 12:4
09.02.202417:15PRHC ZUBR Přerov HC SPARTAK Uherský Brod 21:1
So10.02.202409:30ZTTigers Zlín HC ZUBR Přerov 6:4
So10.02.202411:00UHHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 5:5
Ne11.02.202410:45UBHC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh
St14.02.202417:45UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 0:16
So17.02.202409:30KMHK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 19:5
So17.02.202413:15PVSK Prostějov 1913 Tigers Zlín 2:3
23.02.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh SK Prostějov 1913 6:15
So02.03.202414:15UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště
Ne03.03.202410:30ZTTigers Zlín HK Kroměříž
Ne03.03.202410:45UBHC SPARTAK Uherský Brod SK Prostějov 1913
SoNe09.03.2024 - 10.03.202409:00 - 17:00PVSK Prostějov 1913 HC ZUBR Přerov
So09.03.202412:15UHHC Uherské Hradiště Tigers Zlín
Ne10.03.202412:00KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod
SoNe16.03.2024 - 17.03.202409:00 - 17:00PRHC ZUBR Přerov HK Kroměříž
SoNe16.03.2024 - 17.03.202409:00 - 17:00ZTTigers Zlín HOKEJ Uherský Ostroh
Ne17.03.202411:45UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště
SoNe23.03.2024 - 24.03.202409:00 - 17:00UHHC Uherské Hradiště HC ZUBR Přerov
SoNe23.03.2024 - 24.03.202409:00 - 17:00KMHK Kroměříž SK Prostějov 1913
Ne24.03.202412:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod

Mladší žáci A

MŽ A (2023-2024)

I. Část; Skupina 8 – Zlínská; 2×7=14 utkání; Zlínský

Finálové skupiny – první 2 družstva + první čtyři ze třetích míst ze (10) skupin rozdělena na základě územního principu do 4 finálových skupin po 6 družstev = 4×5=20 utkání


II. Část a) – Nadstavba – 4 skupiny

Nadst. sk. 14; 6 účastníků; 4×5 = 20 utkání

II. Část b) – O umístění

O umístění (bude upřesněno na PV, zda ve skupině nebo regionálně na základě územního principu)

.tablepress-id-2301 tbody td { font-family: arial; font-size: 40px; font-weight: normal; border-style: 100px; color: #FF080C; }