Home A-tým

A-tým

Play-off  Krajské ligy

Krajská Liga mužů Jihomoravského a Zlínského kraje

Krajská Liga mužů – HCUH

DatumDomácíČas/VýsledekHosté pozn.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
K
-
-
-
-
0:2 PV

Krajská Liga mužů 23-24

2023-2024
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
So16.09.202317:00KMHK Kroměříž Dynamiters Blansko HK 12:5
So16.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 6:1
So16.09.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavSK Prostějov 1913 3:7
Ne17.09.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 10:1
So23.09.202317:00UHHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav5:4p
So23.09.202317:00BBHC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 3:6
So23.09.202317:00BKDynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh 6:5
So23.09.202317:00BCHC Boskovice HK Kroměříž 1:10
Čt28.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 3:4p
Čt28.09.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 9:5
Čt28.09.202318:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Brumov-Bylnice 14:4
Čt28.09.202318:00PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 12:1
So30.09.202317:00BBHC Brumov-Bylnice SK Prostějov 1913 2:4
So30.09.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Lvi Fosfa Břeclav9:3
So30.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Boskovice 4:2
So30.09.202317:00KMHK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 7:3
So07.10.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 3:6
So07.10.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Boskovice 6:3
So07.10.202317:00UHHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 1:5
Ne08.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 Dynamiters Blansko HK 6:2
St11.10.202318:00KMHK Kroměříž HC Lvi Fosfa Břeclav5:4sn
Čt12.10.202318:00BCHC Boskovice SK Prostějov 1913 1:9
Čt12.10.202318:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 12:4
Čt12.10.202319:00BKDynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště 5:1
So14.10.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh 4:7
So14.10.202317:00BBHC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK 6:3
So14.10.202318:00UHHC Uherské Hradiště HC Boskovice 1:5
Ne15.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 6:8
So21.10.202317:00BCHC Boskovice HC Brumov-Bylnice 3:2
So21.10.202317:00KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 11:1
So21.10.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Fosfa Břeclav2:1
Ne22.10.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh SK Prostějov 1913 3:5
So28.10.202317:00UHHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 5:2
So28.10.202317:00BBHC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 1:10
So28.10.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Boskovice 6:9
Ne29.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod 7:2
Čt02.11.202318:00BBHC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 2:10
So04.11.202317:00BKDynamiters Blansko HK HK Kroměříž 3:4
So04.11.202318:00UHHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 1:3
Ne05.11.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav6:2
So11.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Uherské Hradiště 6:5p
So11.11.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 4:3sn
So11.11.202317:00KMHK Kroměříž HC Boskovice 7:1
Ne12.11.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh Dynamiters Blansko HK 3:5
So18.11.202317:00BCHC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh 3:11
So18.11.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC SPARTAK Uherský Brod 5:1
So18.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Brumov-Bylnice 6:5
So18.11.202317:00UHHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 1:5
So25.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavDynamiters Blansko HK 5:6
So25.11.202317:00BCHC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod 6:3
Ne26.11.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Brumov-Bylnice 9:4
Ne26.11.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 3:4
St29.11.202318:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 1:5
Čt30.11.202318:00BCHC Boskovice HC Lvi Fosfa Břeclav3:6
Čt30.11.202318:15BBHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:3
So02.12.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHK Kroměříž 2:3
So02.12.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 4:7
So02.12.202318:00UHHC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko HK 2:6
Ne03.12.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Boskovice 9:5
So09.12.202317:00KMHK Kroměříž SK Prostějov 1913 2:6
So09.12.202317:00BCHC Boskovice HC Uherské Hradiště 5:2
So09.12.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Brumov-Bylnice 7:1
Ne10.12.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Fosfa Břeclav5:3
Čt14.12.202318:00PVSK Prostějov 1913 HOKEJ Uherský Ostroh 5:3
Čt14.12.202318:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC SPARTAK Uherský Brod 3:4p
Čt14.12.202318:15BBHC Brumov-Bylnice HC Boskovice 5:2
Čt14.12.202318:30UHHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 1:6
So16.12.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod SK Prostějov 1913 2:7
So16.12.202317:00KMHK Kroměříž HC Brumov-Bylnice 4:1
So16.12.202317:00BCHC Boskovice Dynamiters Blansko HK 3:7
Ne17.12.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 2:3
St20.12.202318:00KMHK Kroměříž Dynamiters Blansko HK 9:3
Čt04.01.202418:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 9:1
Čt04.01.202418:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:3sn
Čt04.01.202418:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavSK Prostějov 1913 4:3
So06.01.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 2:5
So06.01.202417:00BKDynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh 5:8
So06.01.202417:00BCHC Boskovice HK Kroměříž 3:6
So06.01.202418:00UHHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav5:2
St10.01.202419:00BKDynamiters Blansko HK SK Prostějov 1913 4:9
So13.01.202417:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 5:6p
So13.01.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HC Lvi Fosfa Břeclav4:3
Ne14.01.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 6:0
Ne14.01.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 5:7
St17.01.202418:00KMHK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 3:4
St17.01.202419:00BKDynamiters Blansko HK HC Lvi Fosfa Břeclav6:4
Čt18.01.202418:00BCHC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod 3:8
Čt18.01.202418:15BBHC Brumov-Bylnice SK Prostějov 1913 3:11
So20.01.202417:00KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 7:3
So20.01.202417:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Boskovice 3:2
So20.01.202418:00UHHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 8:7sn
Ne21.01.202417:00PVSK Prostějov 1913 Dynamiters Blansko HK 5:3
So27.01.202417:00BKDynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště Kontumace D
So27.01.202417:00BCHC Boskovice SK Prostějov 1913 3:7
So27.01.202417:00KMHK Kroměříž HC Lvi Fosfa Břeclav9:0
Ne28.01.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 5:4p
So03.02.202417:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh 4:9
So03.02.202417:00UHHC Uherské Hradiště HC Boskovice 6:3
So03.02.202417:00BBHC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK 5:3
Ne04.02.202417:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 6:5
So10.02.202417:00BCHC Boskovice HC Brumov-Bylnice 5:4
So10.02.202417:00KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 12:5
So10.02.202417:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Fosfa Břeclav3:5
Ne11.02.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh SK Prostějov 1913 6:7
So17.02.202417:00UHHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 4:10
So17.02.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 2:7
So17.02.202417:00BKDynamiters Blansko HK HC Boskovice 3:4
Ne18.02.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod 8:3
---
Play-off
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
St21.02.202418:00PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 14:3
St21.02.202418:00KMHK Kroměříž HC Boskovice 9:0
St21.02.202418:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Fosfa Břeclav 3:6
St21.02.202418:00BKDynamiters Blansko HK HC SPARTAK Uherský Brod 4:7
23.02.202417:30UHHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 2:9
23.02.202418:00BCHC Boskovice HK Kroměříž 2:8
23.02.202418:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh 5:6sn
23.02.202418:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 5:2
Ne25.02.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Fosfa Břeclav 2:8
St28.02.202418:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav 4:3
St28.02.202418:00KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 4:1
01.03.202418:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav SK Prostějov 1913 6:4
01.03.202418:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 2:5
Ne03.03.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav 5:2
Ne03.03.202417:00KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 5:2
08.03.202418:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav SK Prostějov 1913 4:3
Ne10.03.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav 9:3
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
St13.03.202418:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 2:5
15.03.202418:00KMHK Kroměříž SK Prostějov 1913 4:2
Ne17.03.202417:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 3:2
22.03.202418:00KMHK Kroměříž SK Prostějov 1913 5:7
Ne24.03.202417:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 3:2

Krajská liga mužů 23-24

JménoPrácePhoneEmail
Radek UherekCoach
Rudolf HolásekTeam739912107
Václav PěrkaTeam

Golman

PořadíHráčPostDate of BirthAgeZápGAKB
1Jakubčík PatrikGolman27. 10. 19923121011
2Dolíška OndřejGolman22. 6. 2002223000
3Šurý MarekGolman4. 1. 1988362000
4Ryšavý VojtěchGolman20. 12. 2006171000

Defence

PořadíHráčPostDate of BirthAgeZápGAKB
1Tischer RobinDefence16. 5. 200024246713
2Řezníček MartinDefence9. 9. 199627234711
3Kopáč PatrikDefence15. 7. 19933018358
4Fridrich ZdeněkDefence1. 7. 19982522134
5Škubal MiroslavDefence13. 1. 1997276123
6Kytlica StanislavDefence7. 9. 2005182112
7Mrázek JaroslavDefence14. 1. 1986383202
8Pippal VojtěchDefence25. 7. 20041915011
9Beneš TomášDefence7. 7. 19933017011
10Mišťúrik OndřejDefence27. 1. 20042012000
11Bílek MatějDefence8. 8. 2003201000

Forward

PořadíHráčPostDate of BirthAgeZápGAKB
1Witoš AdamForward21. 4. 20042023131124
2Větříšek AdamForward11. 2. 199727197714
3Pavlůsek DavidForward19. 7. 199429197512
4Koranda JosefForward27. 8. 199330134812
5Skřivánek MartinForward14. 6. 20022222369
6Bezděk MartinForward29. 8. 20041918538
7Forman JiříForward7. 12. 19982518145
8Jelének ViktorForward13. 8. 2015811145
9Petřík FilipForward31. 7. 19962723202
10Januška FilipForward1. 8. 19962712022
11Běloch VáclavForward15. 11. 2005183011
12Borot MartinForward15. 5. 2000249011
13Kršjak PeterForward23. 3. 1981434000
14Matuškovič FilipForward6. 2. 2002222000
15Vogl JeronýmForward4. 2. 20042015000
.tablepress-id-2301 tbody td { font-family: arial; font-size: 40px; font-weight: normal; border-style: 100px; color: #FF080C; }