Home A-tým

A-tým

Soupiska HC Uherské Hradiště

JménoPrácePhone
Lukáš KašnýCoach775996880
Rudolf HolásekTeam manager739912107
Václav PěrkaVedoucí

Golman

PořadíHráčPostAgeGPG.A.TP
1Hendrych MichalGolman185-24298´-4,82
2Kašpárek MartinGolman256-34295´-6,89
3Jakubčík PatrikGolman303-23124´-11,12

Defence

PořadíHráčPostAgeGPG.A.TP
1Tischer RobinDefence221121012
2Mrázek JaroslavDefence368336
3Beneš TomášDefence2912246
4Řezníček MartinDefence269224
5Kobylík RichardDefence263134
6Löbl PatrikDefence286134
7Fridrich ZdeněkDefence2411123
8Lašák MartinDefence229033
9Škubal MiroslavDefence258112
10Skřivánek MartinDefence2012022
11Mišťúrik OndřejDefence1811000
12Pippal VojtěchDefence186000

Forward

PořadíHráčPostAgeGPG.A.TP
1Pavlůsek TomášForward261213821
2Pavlůsek DavidForward281211718
3Nohal FilipForward27115510
4Bumbál PavelForward265336
5Němec TomášForward327224
6Forman JiříForward237314
7Witoš AdamForward189134
8Větříšek AdamForward251101
9Petřík FilipForward269101
10Kršjak PeterForward418101
11Vogl JeronýmForward185011
12Krátký JiříForward220000
13Burša PetrForward295000
14Halík MatějForward190000
15Ančík MarekForward183000
16Jurča PetrForward352000

Krajská liga mužů

Krajská Liga mužů

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.
Příprava -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína předehrávka
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -

Krajská Liga mužů

DenDatumDomácíHostéStav
So24.09.2022HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice 7:5
So24.09.2022HC Boskovice TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:5
So24.09.2022HC Lvi Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod 5:6
Ne25.09.2022HOKEJ Uherský Ostroh Dynamiters Blansko HK 6:1
Ne25.09.2022SHKM Hodonín BHC Uherské Hradiště 9:5
St28.09.2022HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 7:6
St28.09.2022HC Boskovice HC Lvi Břeclav 3:6
St28.09.2022HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 3:4p
So01.10.2022HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 7:4
So01.10.2022Dynamiters Blansko HK HC Boskovice 7:3
So01.10.2022HC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 1:5
So01.10.2022TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Lvi Břeclav 6:4
Ne02.10.2022SHKM Hodonín BHK Kroměříž 2:6
So08.10.2022HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 9:0
So08.10.2022HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko HK 1:3
So08.10.2022HC SPARTAK Uherský Brod TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:6
Ne09.10.2022HOKEJ Uherský Ostroh SHKM Hodonín B7:3
St12.10.2022HC Boskovice HC Brumov-Bylnice 4:5
So15.10.2022HC Uherské Hradiště TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:15
So15.10.2022Dynamiters Blansko HK HC SPARTAK Uherský Brod 8:2
So15.10.2022HC Brumov-Bylnice HC Lvi Břeclav 6:5p
So15.10.2022HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 5:6
Ne16.10.2022SHKM Hodonín BHC Boskovice 6:3
21.10.2022HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 5:0
So22.10.2022HC Boskovice HK Kroměříž 7:2
So22.10.2022HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 8:3
So22.10.2022HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín B8:0
So22.10.2022TECHNIKA HOCKEY BRNO Dynamiters Blansko HK 4:2
So29.10.2022Dynamiters Blansko HK HC Boskovice 11:5
So29.10.2022HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 4:3
So29.10.2022HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 2:3
So29.10.2022TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Lvi Břeclav 16:2
04.11.2022HOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 12:2
So05.11.2022HC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko HK 5:4
So05.11.2022HC Brumov-Bylnice TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:10
So05.11.2022HK Kroměříž HC Lvi Břeclav 3:1
So05.11.2022SHKM Hodonín BHC SPARTAK Uherský Brod 1:5
So12.11.2022HC Boskovice HC Uherské Hradiště 4:9
So12.11.2022HC Lvi Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh 9:6
So12.11.2022HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 2:4
So12.11.2022Dynamiters Blansko HK HC Brumov-Bylnice 10:2
So12.11.2022TECHNIKA HOCKEY BRNO SHKM Hodonín B5:2
Čt17.11.2022HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko HK 6:4
Čt17.11.2022HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 4:6
Čt17.11.2022HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 6:7p
Čt17.11.2022SHKM Hodonín BTECHNIKA HOCKEY BRNO 3:6
So19.11.2022HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 6:5
So19.11.2022HK Kroměříž TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:5p
So19.11.2022HC Boskovice HC Lvi Břeclav 2:6
Ne20.11.2022HOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 8:4
Ne20.11.2022SHKM Hodonín BDynamiters Blansko HK 2:5
So26.11.2022HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště :
So26.11.2022HC SPARTAK Uherský Brod HC Boskovice :
So26.11.2022TECHNIKA HOCKEY BRNO HOKEJ Uherský Ostroh :
So26.11.2022Dynamiters Blansko HK HK Kroměříž :
So26.11.2022HC Brumov-Bylnice SHKM Hodonín B:
So03.12.2022HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž :
So03.12.2022Dynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh :
So03.12.2022TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Boskovice :
So03.12.2022HC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Břeclav :
So03.12.2022HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín B:
St07.12.2022Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín B:
So10.12.2022HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště :
So10.12.2022HC Lvi Břeclav TECHNIKA HOCKEY BRNO :
So10.12.2022HC Boskovice Dynamiters Blansko HK :
So10.12.2022HK Kroměříž SHKM Hodonín B:
Ne11.12.2022HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice :
SoNe17.12.2022 - 18.12.2022HC Uherské Hradiště HK Kroměříž :
So17.12.2022HC Brumov-Bylnice HC Boskovice :
So17.12.2022Dynamiters Blansko HK HC Lvi Břeclav :
So17.12.2022TECHNIKA HOCKEY BRNO HC SPARTAK Uherský Brod :
So17.12.2022SHKM Hodonín BHOKEJ Uherský Ostroh :
Čt22.12.2022HC Boskovice TECHNIKA HOCKEY BRNO :
Čt22.12.2022HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice :
Čt22.12.2022HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh :
Čt22.12.2022HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín B:
So07.01.2023TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Uherské Hradiště :
So07.01.2023HC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK :
So07.01.2023HC Lvi Břeclav HC Brumov-Bylnice :
So07.01.2023HC Boskovice SHKM Hodonín B:
Ne08.01.2023HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž :
So14.01.2023TECHNIKA HOCKEY BRNO Dynamiters Blansko HK :
So14.01.2023HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž :
So14.01.2023SHKM Hodonín BHC Boskovice :
Ne15.01.2023HOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod :
SoNe21.01.2023 - 22.01.2023HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh :
So21.01.2023HK Kroměříž HC Boskovice :
So21.01.2023HC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod :
So21.01.2023Dynamiters Blansko HK TECHNIKA HOCKEY BRNO :
So21.01.2023SHKM Hodonín BHC Lvi Břeclav :
SoNe28.01.2023 - 29.01.2023TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Brumov-Bylnice :
So28.01.2023Dynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště :
So28.01.2023HC Lvi Břeclav HK Kroměříž :
So28.01.2023HC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh :
So28.01.2023HC SPARTAK Uherský Brod SHKM Hodonín B:
SoNe04.02.2023 - 05.02.2023HC Uherské Hradiště HC Boskovice :
So04.02.2023HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod :
So04.02.2023HC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK :
So04.02.2023SHKM Hodonín BTECHNIKA HOCKEY BRNO :
Ne05.02.2023HOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav :
SoNe11.02.2023 - 12.02.2023TECHNIKA HOCKEY BRNO HK Kroměříž :
So11.02.2023HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště :
So11.02.2023HC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh :
So11.02.2023HC Lvi Břeclav HC Boskovice :
So11.02.2023Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín B:
SoNe18.02.2023 - 19.02.2023HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav :
So18.02.2023HC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod :
So18.02.2023HK Kroměříž Dynamiters Blansko HK :
So18.02.2023SHKM Hodonín BHC Brumov-Bylnice :
Ne19.02.2023HOKEJ Uherský Ostroh TECHNIKA HOCKEY BRNO :