Home Mládež Dorost

Dorost

Liga dorostu – nadstavba

PostýmZápSkóreDiffBody
120127 : 418655
219118 : 516747
320107 : 872037
41883 : 98-1525
51964 : 88-2423
61973 : 88-1521
71954 : 121-6712
82041 : 93-5211

Tabulka - základní část

 KlubZáp.SkóreBody
1.HC Brumov - Bylnice1048:1627
2.HC Frýdek-Místek1054:3120
3.HC Uherské Hradiště1048:3418
4.HC Bobři Valašské Meziříčí1048:5013
5.HC Černí Vlci1029:49  8
6.HK Nový Jičín1027:74  4

V nadstavbě se družstva utkají čtyřkolově každý s každým (28 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které se umístí po této části soutěžena 1. místě, postupuje do 3. části – O postup do Extraligy dorostu.

Kanadské bodování k 16.12.2018

HráčZGAKB
Volas Patrik (Ú)20201737
Stašek Tomáš (Ú)21141125
Jakeš Vilém (Ú)1716824
Čechmánek Jakub (Ú)1391322
Hlůšek Adam (Ú)2013720
Witoš Adam (Ú)219615
Bezděk Martin (Ú)217815
Žák Alan (O)215813
Macháň Jan (Ú)163811
Kaláč Filip (Ú)8729
Valda Jakub (O)20167
Mimochodek Štěpán (Ú)21235
Vaščák Matyáš (O)21145
Man Karel (O)21224
Vícha David (Ú)4134
Pippal Vojtěch (O)18123
Novák Jakub (O)21033
Ančík Marek (Ú)5112
Mištúrik Ondřej (Ú)5101
Jelének Viktor (O)5011
Kovačičin Jakub1000
Rapant Kryštof3000
Třetina Vladislav (Ú)5000
Vogl Jerolím (Ú)8000
Mraček Matyaš (B)?000
Hendrych Michal (B)?000

Liga dorostu – nadstavba

datumdomácíčas / výsledekhostékde

Liga dorostu – základní část

Rozlosování - nadstavba

KoloDatumDomácíHostéVýsledek
128.10.2018HK KroměřížEHC LIONS5 : 0
128.10.2018HC Orli ZnojmoHC Uherské Hradiště4 : 10
128.10.2018HC Brumov - BylniceHC RT Torax Poruba2 : 6
128.10.2018HC Frýdek-MístekHC Vítkovice Ridera "B"4 : 7
23.11.2018EHC LIONSHC Vítkovice Ridera "B"5 : 10
23.11.2018HC RT Torax PorubaHC Frýdek-Místek3 : 0
23.11.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice1 : 3
23.11.2018HK KroměřížHC Orli Znojmo4 : 2
34.11.2018HC Orli ZnojmoEHC LIONS3 : 6
34.11.2018HC Brumov - BylniceHK Kroměříž4 : 3
34.11.2018HC Frýdek-MístekHC Uherské Hradiště2 : 6
411.11.2018EHC LIONSHC RT Torax Poruba5 : 7
411.11.2018HC Uherské HradištěHC Vítkovice Ridera "B"2 : 6
411.11.2018HK KroměřížHC Frýdek-Místek5 : 3
411.11.2018HC Orli ZnojmoHC Brumov - Bylnice6 : 5
316.11.2018HC Vítkovice Ridera "B"HC RT Torax Poruba2 : 4
516.11.2018HC Frýdek-MístekHC Orli Znojmo2 : 1
517.11.2018HC Brumov - BylniceEHC LIONS6 : 5 (SN)
517.11.2018HC Vítkovice Ridera "B"HK Kroměříž6 : 3
517.11.2018HC RT Torax PorubaHC Uherské Hradiště8 : 1
624.11.2018EHC LIONSHC Uherské Hradiště1 : 7
624.11.2018HK KroměřížHC RT Torax Poruba0 : 4
624.11.2018HC Orli ZnojmoHC Vítkovice Ridera "B"1 : 9
624.11.2018HC Brumov - BylniceHC Frýdek-Místek3 : 2
725.11.2018HC Frýdek-MístekEHC LIONS0 : 5
725.11.2018HC RT Torax PorubaHC Orli Znojmo11 : 0
725.11.2018HC Uherské HradištěHK Kroměříž4 : 2
81.12.2018HC RT Torax PorubaHC Brumov - Bylnice9 : 2
82.12.2018EHC LIONSHK Kroměříž5 : 6 (P,SN)
82.12.2018HC Uherské HradištěHC Orli Znojmo9 : 3
82.12.2018HC Vítkovice Ridera "B"HC Frýdek-Místek5 : 1
97.12.2018HC Frýdek-MístekHC RT Torax Poruba2 : 8
98.12.2018HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště2 : 4
98.12.2018HC Orli ZnojmoHK Kroměříž4 : 3
109.12.2018HC Orli ZnojmoEHC LIONS10 : 2
109.12.2018HK KroměřížHC Brumov - Bylnice1 : 5
109.12.2018HC Uherské HradištěHC Frýdek-Místek8 : 2
109.12.2018HC RT Torax PorubaHC Vítkovice Ridera "B"3 : 2
914.12.2018HC Vítkovice Ridera "B"EHC LIONS5 : 1
1115.12.2018HC RT Torax PorubaEHC LIONS2 : 3 (SN)
1116.12.2018HC Vítkovice Ridera "B"HC Uherské Hradiště6 : 1
1116.12.2018HC Frýdek-MístekHK Kroměříž4 : 3 (SN)
1116.12.2018HC Brumov - BylniceHC Orli Znojmo6 : 1
719.12.2018HC Vítkovice Ridera "B"HC Brumov - Bylnice8 : 2
1221.12.2018HK KroměřížHC Vítkovice Ridera "B"3 : 6
1221.12.2018HC Uherské HradištěHC RT Torax Poruba3 : 10
1222.12.2018HC Orli ZnojmoHC Frýdek-Místek1 : 3
1223.12.2018EHC LIONSHC Brumov - Bylnice9 : 3
134.1.2019HC Uherské HradištěEHC LIONS5 : 6
135.1.2019HC Vítkovice Ridera "B"HC Orli Znojmo13 : 2
135.1.2019HC Frýdek-MístekHC Brumov - Bylnice0 : 5
146.1.2019HC Brumov - BylniceHC Vítkovice Ridera "B"2 : 4
146.1.2019HC Orli ZnojmoHC RT Torax Poruba1 : 7
146.1.2019HK KroměřížHC Uherské Hradiště3 : 8
1312.1.2019HC RT Torax PorubaHK Kroměříž7 : 1
1513.1.2019HK KroměřížEHC LIONS10 : 6
1513.1.2019HC Orli ZnojmoHC Uherské Hradiště3 : 7
1513.1.2019HC Brumov - BylniceHC RT Torax Poruba1 : 7
1513.1.2019HC Frýdek-MístekHC Vítkovice Ridera "B"3 : 5
1619.1.2019HC RT Torax PorubaHC Frýdek-Místek7 : 1
1619.1.2019HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice7 : 1
1720.1.2019HC Orli ZnojmoEHC LIONS5 : 6
1720.1.2019HC Brumov - BylniceHK Kroměříž4 : 7
1720.1.2019HC Frýdek-MístekHC Uherské Hradiště4 : 6
1720.1.2019HC Vítkovice Ridera "B"HC RT Torax Poruba2 : 6
1620.1.2019HK KroměřížHC Orli Znojmo
182.2.2019EHC LIONSHC RT Torax Poruba2 : 6
182.2.2019HC Uherské HradištěHC Vítkovice Ridera "B"4 : 5 (SN)
182.2.2019HK KroměřížHC Frýdek-Místek6 : 1
182.2.2019HC Orli ZnojmoHC Brumov - Bylnice6 : 5
193.2.2019HC Frýdek-MístekHC Orli Znojmo4 : 1
193.2.2019HC Vítkovice Ridera "B"HK Kroměříž8 : 4
193.2.2019HC RT Torax PorubaHC Uherské Hradiště5 : 7
149.2.2019EHC LIONSHC Frýdek-Místek5 : 1
209.2.2019HC Orli ZnojmoHC Vítkovice Ridera "B"0 : 9
2010.2.2019EHC LIONSHC Uherské Hradiště11 : 7
2010.2.2019HK KroměřížHC RT Torax Poruba4 : 7
2010.2.2019HC Brumov - BylniceHC Frýdek-Místek3 : 2
2213.2.2019HC Vítkovice Ridera "B"HC Frýdek-Místek
2116.2.2019HC Frýdek-MístekEHC LIONS
2116.2.2019HC RT Torax PorubaHC Orli Znojmo
2116.2.2019HC Uherské HradištěHK Kroměříž
2116.2.2019HC Vítkovice Ridera "B"HC Brumov - Bylnice
2217.2.2019EHC LIONSHK Kroměříž
2217.2.2019HC Uherské HradištěHC Orli Znojmo
2217.2.2019HC RT Torax PorubaHC Brumov - Bylnice
2323.2.2019HC Vítkovice Ridera "B"EHC LIONS
2323.2.2019HC Frýdek-MístekHC RT Torax Poruba
2323.2.2019HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště
2323.2.2019HC Orli ZnojmoHK Kroměříž
1924.2.2019HC Brumov - BylniceEHC LIONS
242.3.2019EHC LIONSHC Orli Znojmo
242.3.2019HK KroměřížHC Brumov - Bylnice
242.3.2019HC Uherské HradištěHC Frýdek-Místek
242.3.2019HC RT Torax PorubaHC Vítkovice Ridera "B"
253.3.2019HC RT Torax PorubaEHC LIONS
253.3.2019HC Vítkovice Ridera "B"HC Uherské Hradiště
253.3.2019HC Frýdek-MístekHK Kroměříž
253.3.2019HC Brumov - BylniceHC Orli Znojmo
169.3.2019EHC LIONSHC Vítkovice Ridera "B"
2610.3.2019EHC LIONSHC Brumov - Bylnice
2610.3.2019HC Orli ZnojmoHC Frýdek-Místek
2610.3.2019HK KroměřížHC Vítkovice Ridera "B"
2610.3.2019HC Uherské HradištěHC RT Torax Poruba
2716.3.2019HC Uherské HradištěEHC LIONS
2716.3.2019HC RT Torax PorubaHK Kroměříž
2716.3.2019HC Vítkovice Ridera "B"HC Orli Znojmo
2716.3.2019HC Frýdek-MístekHC Brumov - Bylnice
2817.3.2019EHC LIONSHC Frýdek-Místek
2817.3.2019HC Brumov - BylniceHC Vítkovice Ridera "B"
2817.3.2019HC Orli ZnojmoHC RT Torax Poruba
2817.3.2019HK KroměřížHC Uherské Hradiště

Tabulka - základní část

 KlubZáp.SkóreBody
1.HC Brumov - Bylnice1048:1627
2.HC Frýdek-Místek1054:3120
3.HC Uherské Hradiště1048:3418
4.HC Bobři Valašské Meziříčí1048:5013
5.HC Černí Vlci1029:49  8
6.HK Nový Jičín1027:74  4

Rozlosování - základní část

KoloDatumDomácíHostéVýsledek
18.9.2018HC Frýdek-MístekHC Bobři Val. Mez.7 : 4
18.9.2018HC Černí VlciHC Uherské Hradiště5 : 4
18.9.2018HK Nový JičínHC Brumov - Bylnice3 : 5
216.9.2018HC Bobři Val. Mez.HC Brumov - Bylnice1 : 7
216.9.2018HC Uherské HradištěHK Nový Jičín17 : 1
216.9.2018HC Frýdek-MístekHC Černí Vlci5 : 1
317.9.2018HK Nový JičínHC Frýdek-Místek1 : 3
322.9.2018HC Černí VlciHC Bobři Val. Mez.8 : 3
322.9.2018HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště6 : 0
423.9.2018HC Bobři Val. Mez.HC Uherské Hradiště5 : 6
423.9.2018HC Frýdek-MístekHC Brumov - Bylnice1 : 4
423.9.2018HC Černí VlciHK Nový Jičín5 : 4 (SN)
528.9.2018HK Nový JičínHC Bobři Val. Mez.7 : 8
528.9.2018HC Brumov - BylniceHC Černí Vlci4 : 2
528.9.2018HC Uherské HradištěHC Frýdek-Místek5 : 2
630.9.2018HC Bobři Val. Mez.HC Frýdek-Místek7 : 8 (SN)
630.9.2018HC Uherské HradištěHC Černí Vlci6 : 1
630.9.2018HC Brumov - BylniceHK Nový Jičín11 : 0
76.10.2018HC Brumov - BylniceHC Bobři Val. Mez.3 : 1
76.10.2018HK Nový JičínHC Uherské Hradiště2 : 4
76.10.2018HC Černí VlciHC Frýdek-Místek1 : 6
87.10.2018HC Bobři Val. Mez.HC Černí Vlci10 : 2
87.10.2018HC Frýdek-MístekHK Nový Jičín15 : 3
87.10.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice4 : 2
913.10.2018HC Brumov - BylniceHC Frýdek-Místek3 : 2
913.10.2018HK Nový JičínHC Černí Vlci4 : 2
914.10.2018HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Mez.0 : 5 K
1021.10.2018HC Bobři Val. Mez.HK Nový Jičín4 : 2
1021.10.2018HC Černí VlciHC Brumov - Bylnice2 : 3
1021.10.2018HC Frýdek-MístekHC Uherské Hradiště5 : 2

Dorost příprava před sezónou

datumdomácíčas / výsledekhostésoutěžkde
Příprava
Příprava
Příprava
Příprava
Příprava

Regionální liga dorostu

Počet účastníků: 79
Počet utkání:32-44
Hrací dny: neděle, sobota (pátek)

Začátky utkání: neděle, sobota: 09,00-19,00, (pátek: 17,00-19,00)

Systém soutěže 

  1. část:

– 79 družstev rozděleno územně do 14 skupin; 6 družstev ve skupině „A“, 5 družstev
ve skupině „B“, 6 družstev ve skupině „C“, 6 družstev ve skupině „D“, 6 družstev ve skupině „E“, 6 družstev ve skupině „F“, 5 družstev ve skupině „G“, 5 družstev ve skupině „H“, 5 družstev ve skupině „I“, 6 družstev ve skupině „J“, 5 družstev ve skupině „K“, 6 družstev ve skupině „L“, 6 družstev ve skupině „M“ a 6 družstev ve skupině „N“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (8 – 10 utkání).

  1. část

    a) – Nadstavbová:

– skupiny „O“, „P“, „R“ – družstva umístěná po 1. části ve skupinách „A“ – „K“ na 1. a 2. místě
a dvě družstva, která z družstev umístěných ve skupinách „A“ – „K“ na 3. místě dosáhla dle
čl. 418 SDŘ nejvyššího pořadí, rozdělená na základě územního principu do tří skupin
po 8 družstvech se v jednotlivých skupinách utkají čtyřkolově každý s každým (28 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstva, která se umístí po této části soutěže ve skupinách „O“, „P“ a „R“ na 1. místě, postupují do 3. části – „O postup do ELD“.

– skupina „S“ – družstva umístěná po 1. části ve skupinách „L“ – „N“ na 1. a 2. místě a dvě družstva, která z družstev umístěných ve skupinách „L“ – „N“ na 3. místě dosáhla dle čl. 418 SDŘ nejvyššího pořadí, se utkají čtyřkolově každý s každým (28 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „S“ na 1. místě, postupuje do 3. části – „O postup do ELD“.

b) – O umístění:

– družstva umístěná po 1. části ve skupinách „A“ – „K“ na 4. – 6. místě a 9 družstev, která po

  1. části dosáhla z družstev umístěných ve skupinách „A“ – „K“ na 3. místě nejnižšího pořadí dle čl. 418 SDŘ, rozdělená na základě územního principu do pěti skupin, se ve skupinách „T“, „U“, „V“ utkají čtyřkolově každý s každým (24 utkání) a ve skupinách „W“, „X“ tříkolově (21 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.

– skupina „Y“ – družstva umístěná po 1. části ve skupinách „L“ – „N“ na 4. – 6. místě  a 1 družstvo, které po 1. části dosáhlo z družstev umístěných ve skupinách „L“ – „N“ na 3. místě nejnižšího pořadí dle čl. 418 SDŘ, se utkají tříkolově každý s každým (27 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky z 1. části soutěže nezapočítávají.

 

 

 

  1. část – O postup do ELD

– družstva umístěná po části 2a) – „Nadstavbová“ ve skupinách „O“, „P“, „R“ a „S“ na 1. místě se utkají dvoukolově každý s každým (6 utkání), s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z předchozích částí soutěže nezapočítávají. Družstva, která se po této části soutěže umístí na 1. a 2. místě, získávají ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELD pro sezónu 2019/2020.

Utkání všech částí této soutěže se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že se nehraje prodloužení, ale následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku.

Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ. 

Technické normy

  1. V soutěži startují hráči ročníku narození 2003 a 2004.
  2. Družstvo je povinno nastoupit do utkání RLD ve stanoveném počtu hráčů následovně:
    a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a
    b) minimálně 10, maximálně 18 hráčů do pole

(výjimka z čl. 318 odst. 1. SDŘ)

  1. V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 Cizinci, přičemž start brankáře-Cizince není povolen.
  1. V utkání RLD může za družstvo nastoupit celkem maximálně 5 hráčů na střídavé hostování dle čl. 7 odst. 5. Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to:
  • z ELIOD ELD hráči ročníku narození 2004,
  • z LSŽ hráči ročníku narození 2005.
  1. Ustanovení čl. 220 SDŘ se nevztahuje na kluby mající zařazena družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELD a RLD.
  1. Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.
  1. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 99 ze dne 3. 4. 2018 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře.
  1. Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
  1. Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem, brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z čl. 40 bodu i. Pravidel, viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
  1. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy (výjimka z čl. 44 bodu iv. Pravidel).
  1. Evidence trestů dle čl. 529 odst. 2. SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší