Hrálo se

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.

Zápasy tohoto týdne

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.

Dnes se hraje

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.

Příští týden se hraje

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.

Zápasy HC sezóna 23-24

2023-2024
DenDatumZačátekZSSoutěžDomácíHostéStav
So16.09.202317:00UBKLM JMZHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 6:1
So23.09.202312:15UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 7:3
So23.09.202317:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav5:4p
St27.09.202315:45UOLMŽ BHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 7:4
Čt28.09.202310:30UHLMŽ AHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 11:6
Čt28.09.202311:45ZCLSŽ ABerani Zlín HC Uherské Hradiště 14:2
Čt28.09.202312:00VARLDHC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 0:4
Čt28.09.202318:00PVKLM JMZSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 12:1
So30.09.202312:45UHLSŽ BHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 4:8
So30.09.202314:45UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HK MD Šumperk 4:7
Ne01.10.202310:00BVLMŽ AHC Lvi Fosfa Břeclav HC Uherské Hradiště 20:1
Ne01.10.202311:00PVLMŽ BSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 7:4
Ne01.10.202314:00UHRLDHC Uherské Hradiště Berani Zlín B2:10
06.10.202316:45UHRLDHC Uherské Hradiště HK Karviná 6:4
So07.10.202312:00UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 11:3
So07.10.202312:15UOLSŽ BHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 10:2
So07.10.202312:30VSLSŽ AValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 13:2
So07.10.202314:00UHLMŽ AHC Uherské Hradiště Berani Zlín 2:22
So07.10.202317:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 1:5
Ne08.10.202310:00UOS4T ZLKHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 0:0
Ne08.10.202310:30RZRLDHC Černí vlci HC Uherské Hradiště 7:1
Ne08.10.202311:00UOS4T ZLKHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 0:0
Ne08.10.202313:30UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HC Kopřivnice 5:7
Ne08.10.202314:00KMLMŽ AHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 7:5
Čt12.10.202319:00BKKLM JMZDynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště 5:1
So14.10.202310:00RZLMŽ BHC Černí vlci HC Uherské Hradiště 8:7
So14.10.202311:00UHLSŽ BHC Uherské Hradiště Berani Zlín 2:12
So14.10.202312:30NJLSŽ AHK Nový Jičín HC Uherské Hradiště 8:4
So14.10.202313:00UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 0:0
So14.10.202314:00UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 0:0
So14.10.202315:00UHLMŽ AHC Uherské Hradiště SHKM Hodonín 9:3
So14.10.202318:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HC Boskovice 1:5
Ne15.10.202312:15UHLMŽ AHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 14:3
20.10.202318:30HARLDHC AZ Havířov 2010 HC Uherské Hradiště 4:1
So21.10.202311:00UHS2T ZLKHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
So21.10.202312:00UHS2T ZLKHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
So21.10.202313:15UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 0:0
So21.10.202314:15UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 0:0
So21.10.202317:00KMKLM JMZHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 11:1
Ne22.10.202311:15ZTLMŽ ATigers Zlín HC Uherské Hradiště 15:4
Ne22.10.202311:30VSLSŽ BValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 2:10
Ne22.10.202312:15UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HC Olomouc 3:9
Ne22.10.202313:30BBRLDHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 7:6
Čt26.10.202310:00UHLSŽ AHC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 3:12
Čt26.10.202312:30UHRLDHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 1:0
So28.10.202309:00UBLMŽ AHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:9
So28.10.202312:00UHLSŽ BHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 5:6
So28.10.202314:00UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HC Olomouc 2:9
So28.10.202317:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 5:2
Ne29.10.202310:30PRLMŽ BHC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 4:5
Ne29.10.202310:45ZPS3T ZLKBerani Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
Ne29.10.202311:45ZPS3T ZLKBerani Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
Ne29.10.202312:15UHLSŽ AHC Uherské Hradiště Berani Zlín 0:25
Ne29.10.202314:45UHRLDHC Uherské Hradiště MSK Orlová 1:5
So04.11.202310:45UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 0:0
So04.11.202311:00SULSŽ AHK MD Šumperk HC Uherské Hradiště 3:4
So04.11.202311:00VALSŽ BHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště 9:1
So04.11.202311:45UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 0:0
So04.11.202315:00UHLMŽ AHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav 6:13
So04.11.202318:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 1:3
Ne05.11.202311:15ZCLMŽ ABerani Zlín HC Uherské Hradiště 5:5
Ne05.11.202312:15UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HC Uničov 9:1
So11.11.202310:30ZPLMŽ BBerani Zlín HC Uherské Hradiště 8:3
So11.11.202311:00UHLMŽ AHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 6:4
So11.11.202311:00VAS4T ZLKHC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 0:0
So11.11.202311:00VAS4T ZLKHC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 0:0
So11.11.202311:40FMRLDHC Frýdek-Místek HC Uherské Hradiště 3:4
So11.11.202313:00UHLSŽ BHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 4:13
So11.11.202317:00BVKLM JMZHC Lvi Fosfa BřeclavHC Uherské Hradiště 6:5p
Ne12.11.202311:15ZTLSŽ BTigers Zlín HC Uherské Hradiště 25:1
Ne12.11.202312:15KELSŽ AHC Kopřivnice HC Uherské Hradiště 6:4
17.11.202310:30UHRLDHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 9:2
17.11.202313:00UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HK Nový Jičín 9:3
17.11.202313:00HOLMŽ ASHKM Hodonín HC Uherské Hradiště 2:10
17.11.202315:00UHLMŽ BHC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 3:9
So18.11.202310:00LVS3T ZLKValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 0:0
So18.11.202310:00LVS3T ZLKValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 0:0
So18.11.202310:45UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 0:0
So18.11.202311:45UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 0:0
So18.11.202317:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 1:5
Ne19.11.202312:30UHRLDHC Uherské Hradiště HC Černí vlci 5:4sn
Ne19.11.202317:00UOLMŽ AHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 7:3
So25.11.202311:15OLLSŽ AHC Olomouc HC Uherské Hradiště 6:0
So25.11.202311:15KMLMŽ BHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 4:5
So25.11.202312:15UHRLDHC Uherské Hradiště HK Nový Jičín 1:5
So25.11.202317:00UHLMŽ AHC Uherské Hradiště Tigers Zlín 5:9
Ne26.11.202309:15KMS4T ZLKHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 0:0
Ne26.11.202310:15KMS4T ZLKHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 0:0
Ne26.11.202313:45UHRLDHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 1:11
Čt30.11.202318:15BBKLM JMZHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:3
So02.12.202311:00UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 0:0
So02.12.202312:00UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 0:0
So02.12.202313:15UHLMŽ AHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 2:10
So02.12.202315:15UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 12:5
So02.12.202318:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko HK 2:6
Ne03.12.202309:30KMRLDHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 4:5
Ne03.12.202312:15UHLSŽ BHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 5:9
Ne03.12.202312:45PRLSŽ AHC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 9:3
Ne03.12.202314:30UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště Berani Zlín 0:0
Ne03.12.202315:30UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště Berani Zlín 0:0
So09.12.202309:00UBS4T ZLKHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 0:0
So09.12.202309:00UBS4T ZLKHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 0:0
So09.12.202311:00UHS2T ZLKHC Uherské Hradiště Berani Zlín 0:0
So09.12.202311:15ZCLSŽ BBerani Zlín HC Uherské Hradiště 8:6
So09.12.202312:00UHS2T ZLKHC Uherské Hradiště Berani Zlín 0:0
So09.12.202317:00BCKLM JMZHC Boskovice HC Uherské Hradiště 5:2
So09.12.202317:00UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 6:0
Ne10.12.202309:30KMLMŽ AHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 3:6
Ne10.12.202312:00CSRLDHC Vlci Český Těšín HC Uherské Hradiště 2:7
Čt14.12.202318:30UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 1:6
So16.12.202309:30BBS3T ZLKHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:0
So16.12.202310:30BBS3T ZLKHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:0
So16.12.202311:00UHLSŽ BHC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 6:6
Ne17.12.202312:15UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště Tigers Zlín 0:0
Ne17.12.202312:15SULSŽ AHK MD Šumperk HC Uherské Hradiště 11:4
Ne17.12.202313:15UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště Tigers Zlín 0:0
Ne17.12.202317:00UOKLM JMZHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 2:3
22.12.202317:30BBLMŽ BHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 11:5
Čt04.01.202418:00UBKLM JMZHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:3sn
05.01.202417:50UHRLDHC Uherské Hradiště Berani Zlín B7:4
So06.01.202408:30LVS2T ZLKValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 0:0
So06.01.202409:15LVS2T ZLKValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 0:0
So06.01.202410:45UHLMŽ AHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 5:7
So06.01.202412:45UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HC Scorpions Brno2:8
So06.01.202415:00UHLMŽ BHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 6:1
So06.01.202418:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav5:2
Ne07.01.202412:15UHLSŽ BHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí11:2
Ne07.01.202414:45UHRLDHC Uherské Hradiště Hokejový klub Opava s.r.o. 6:2
Út09.01.202417:30KMLSŽ BHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 6:8
So13.01.202409:00UBLMŽ BHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:3
So13.01.202409:00BBLSŽ BHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 19:3
So13.01.202412:15UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HC ZUBR Přerov 5:5
Ne14.01.202409:00ZTLMŽ ATigers Zlín HC Uherské Hradiště 14:6
Ne14.01.202412:15UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
Ne14.01.202413:15UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
Ne14.01.202417:00PVKLM JMZSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 6:0
Po15.01.202417:00UBLSŽ BHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 14:4
19.01.202416:00VARLDHC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 3:6
So20.01.202409:15KMLSŽ AHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 5:2
So20.01.202410:45UHLMŽ AHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 11:2
So20.01.202412:45UHLSŽ BHC Uherské Hradiště Tigers Zlín 4:6
So20.01.202415:00UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HC Černí vlci 2:4
So20.01.202418:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 8:7sn
Ne21.01.202412:30UHRLDHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 4:3
So27.01.202409:00BBS4T ZLKHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:0
So27.01.202410:00ZTRLDBerani Zlín BHC Uherské Hradiště 8:3
So27.01.202410:00BBS4T ZLKHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:0
So27.01.202411:00UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HK MD Šumperk 3:4
So27.01.202414:45PRLMŽ AHC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 13:0
So27.01.202417:00BKKLM JMZDynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště Kontumace D
Ne28.01.202411:15OLLMŽ BHC Olomouc HC Uherské Hradiště 8:1
Ne28.01.202411:15UHS2T ZLKHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 0:0
Ne28.01.202412:15UHS2T ZLKHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 0:0
02.02.202413:30UHLSŽ BHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 4:5
02.02.202415:30UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
02.02.202416:30UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
02.02.202417:00KERLDHC Černí vlci HC Uherské Hradiště 4:0
So03.02.202409:00ZTS3T ZLKTigers Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
So03.02.202409:50ZTS3T ZLKTigers Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
So03.02.202410:45PVLMŽ ASK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 7:10
So03.02.202412:00UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HC ZUBR Přerov 4:4
So03.02.202417:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HC Boskovice 6:3
Ne04.02.202410:30VALSŽ BHC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 3:6
Ne04.02.202412:15UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 0:0
Ne04.02.202413:00BBRLDHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 3:5
Ne04.02.202413:00UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 0:0
Čt08.02.202418:30PRLSŽ AHC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 16:1
So10.02.202410:15UBS3T ZLKHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 0:0
So10.02.202410:15UBS3T ZLKHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 0:0
So10.02.202411:00UHLMŽ AHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 5:5
So10.02.202412:15UNLMŽ BHC Uničov HC Uherské Hradiště 15:8
So10.02.202417:00KMKLM JMZHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 12:5
Ne11.02.202412:15UHLSŽ BHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 10:5
Ne11.02.202416:45VSS4T ZLKValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 0:0
Ne11.02.202416:45VSS4T ZLKValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 0:0
Čt15.02.202417:30BBS2T ZLKHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:0
Čt15.02.202418:15BBS2T ZLKHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:0
So17.02.202411:15UHRLDHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 6:1
So17.02.202413:45UHLMŽ BHC Uherské Hradiště Berani Zlín 12:7
So17.02.202414:45VSLSŽ BValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 10:3
So17.02.202417:00UHKLM JMZHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 4:10
Ne18.02.202412:15UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 0:0
Ne18.02.202413:00UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 0:0
St21.02.202418:00PVKLM JMZSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 14:3
23.02.202416:00KMRLDHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 5:3
23.02.202417:30UHKLM JMZHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 2:9
So24.02.202413:45VSLMŽ BValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 10:4
Ne25.02.202417:00PVKLM JMZSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště Zápas zrušen
So02.03.202411:00UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště Berani Zlín 0:0
So02.03.202412:00UHS3T ZLKHC Uherské Hradiště Berani Zlín 0:0
So02.03.202412:00SULSŽ AHK MD Šumperk HC Uherské Hradiště 5:3
So02.03.202412:15UOLMŽ AHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 6:7
So02.03.202413:15UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 3:10
So02.03.202415:45UHRLDHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 4:1
Ne03.03.202412:00KMLSŽ BHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 6:6
Ne03.03.202412:15UHLMŽ BHC Uherské Hradiště Tigers Zlín 0:4
Čt07.03.202415:00UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 2:2
08.03.202417:00KERLDHC Černí vlci HC Uherské Hradiště 5:4sn
So09.03.202412:15UHLMŽ AHC Uherské Hradiště Tigers Zlín 1:9
So09.03.202413:50MLSŽ AHC Scorpions BrnoHC Uherské Hradiště 8:1
So09.03.202414:15UHLSŽ BHC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 9:6
Ne10.03.202409:00VALMŽ BHC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 11:4
Ne10.03.202409:00BBRLDHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 3:6
Ne10.03.202410:30ZPS4T ZLKBerani Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
Ne10.03.202411:30ZPS4T ZLKBerani Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
Ne10.03.202412:15UHS2T ZLKHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 0:0
Ne10.03.202413:00UHS2T ZLKHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 0:0
So16.03.202408:45UBLSŽ BHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 8:9
So16.03.202409:30KMS3T ZLKHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 0:0
So16.03.202410:30KMS3T ZLKHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 0:0
So16.03.202411:00UHLMŽ BHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 1:14
So16.03.202417:30UHRLDHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 1:4
Ne17.03.202411:45UBLMŽ AHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:12
Ne17.03.202412:15UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 0:0
Ne17.03.202413:00UHS4T ZLKHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 0:0
Ne17.03.202414:15UHLSŽ BHC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 4:11
Út19.03.202418:00UHLSŽ AHC Uherské Hradiště HC Scorpions Brno4:4
Út19.03.202418:30VARLDHC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 4:1
22.03.202416:45UHLMŽ AHC Uherské Hradiště HC ZUBR Přerov 4:11
Ne24.03.202410:00ZTS4T ZLKTigers Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
Ne24.03.202410:50ZTS4T ZLKTigers Zlín HC Uherské Hradiště 0:0
Út26.03.202416:00ZTS2T ZLKTigers Zlín HC Uherské Hradiště
Út26.03.202416:50ZTS2T ZLKTigers Zlín HC Uherské Hradiště
St27.03.202417:30ZTLMŽ BTigers Zlín HC Uherské Hradiště
29.03.202411:15UHRLDHC Uherské Hradiště HC Černí vlci

Krajská liga mužů 23-24

JménoPrácePhoneEmail
Radek UherekCoach
Rudolf HolásekTeam739912107
Václav PěrkaTeam

Golman

PořadíHráčPostDate of BirthAgeZápGAKB
1Jakubčík PatrikGolman27. 10. 19923121011
2Dolíška OndřejGolman22. 6. 2002213000
3Šurý MarekGolman4. 1. 1988362000
4Ryšavý VojtěchGolman20. 12. 2006171000

Defence

PořadíHráčPostDate of BirthAgeZápGAKB
1Tischer RobinDefence16. 5. 200024246713
2Řezníček MartinDefence9. 9. 199627234711
3Kopáč PatrikDefence15. 7. 19933018358
4Fridrich ZdeněkDefence1. 7. 19982522134
5Škubal MiroslavDefence13. 1. 1997276123
6Kytlica StanislavDefence7. 9. 2005182112
7Mrázek JaroslavDefence14. 1. 1986383202
8Pippal VojtěchDefence25. 7. 20041915011
9Beneš TomášDefence7. 7. 19933017011
10Mišťúrik OndřejDefence27. 1. 20042012000
11Bílek MatějDefence8. 8. 2003201000

Forward

PořadíHráčPostDate of BirthAgeZápGAKB
1Witoš AdamForward21. 4. 20042023131124
2Větříšek AdamForward11. 2. 199727197714
3Pavlůsek DavidForward19. 7. 199429197512
4Koranda JosefForward27. 8. 199330134812
5Skřivánek MartinForward14. 6. 20022222369
6Bezděk MartinForward29. 8. 20041918538
7Forman JiříForward7. 12. 19982518145
8Jelének ViktorForward13. 8. 2015811145
9Petřík FilipForward31. 7. 19962723202
10Januška FilipForward1. 8. 19962712022
11Běloch VáclavForward15. 11. 2005183011
12Borot MartinForward15. 5. 2000249011
13Kršjak PeterForward23. 3. 1981434000
14Matuškovič FilipForward6. 2. 2002222000
15Vogl JeronýmForward4. 2. 20042015000

Regionální liga dorostu 23-24 sk. 13-14

2023-2024
#TýmZSkóreB
1HC AZ Havířov 201024174:2767
2Hokejový klub Opava s.r.o.24119:8458
3Berani Zlín B22180:5655
4HC Frýdek-Místek24132:6950
5HC Černí vlci22103:7143
6HC Uherské Hradiště2285:9538
7MSK Orlová2498:10632
8HK Nový Jičín2490:13628
9HK Kroměříž21104:9426
10HC Vlci Český Těšín2479:11026
11HC Brumov-Bylnice2247:17312
12HK Karviná2455:1649
13HC Bobři Val. Meziříčí2134:1153
O umístění
1HK Kroměříž837:1721
2HC Uherské Hradiště832:2613
3HC Bobři Val. Meziříčí823:3412
4HC Černí vlci840:3411
5HC Brumov-Bylnice823:443

Liga starších žáků "A" - O umístění 23-24

2023-2024
#TýmZSkóreB
1.HC ZUBR Přerov12138:3922
2.HK MD Šumperk1282:8816
3.HC Scorpions Brno1279:6912
4.HC Uherské Hradiště1236:775
5.HK Kroměříž1241:1035

SŽB tabulka 23-24

2023-2024
#TýmZSkóreB
1.Valašský hokejový klub873:3812
2.HK Kroměříž861:3612
3.HC Uherské Hradiště851:549
4.HC Bobři Val. Meziříčí836:495
5.HC SPARTAK Uherský Brod845:892

LMŽA tabulka 23-24

2023-2024
#TýmZSkóreB
1.Tigers Zlín12102:4223
2.HC ZUBR Přerov1193:3614
3.SK Prostějov 19131174:5712
4.HK Kroměříž1185:4411
5.HC Uherské Hradiště1165:8011
6.HOKEJ Uherský Ostroh1053:954
7.HC SPARTAK Uherský Brod1020:1381

MŽB tabulka 23-24

2023-2024
#TýmZSkóreB
1.HC Brumov-Bylnice26316:9648
2.Tigers Zlín25276:12239
3.Valašský hokejový klub26241:13339
4.HC Olomouc26193:12135
5.HC Černí vlci26230:17134
6.Berani Zlín26215:20227
7.SK Prostějov 191326196:17525
8.HC ZUBR Přerov26162:20122
9.HC Uničov26170:24122
10.HC Uherské Hradiště25126:17117
11.HK Kroměříž26144:23417
12.HC SPARTAK Uherský Brod26148:21214
13.HOKEJ Uherský Ostroh26163:29414
14.HC Bobři Val. Meziříčí26138:3459

Tréninky nejmladších PŘÍPRAVEK 🏒🥅

Zdravotní prohlídky vložte do KIS z domova

Pro vložení zdravotní prohlídky máte dvě možnosti.
1. Buď je vložíte oskenované do klubového info systému sami.
2. Nebo je v případě potíží pošlete do mejlu stavjana@hcuh.cz
A hotovo! Do KIS už je vložíme my.

Play-off  Krajské ligy

Krajská Liga mužů Jihomoravského a Zlínského kraje

Krajská Liga mužů – HCUH

DatumDomácíČas/VýsledekHosté pozn.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
K
-
-
-
-
0:2 PV

Krajská Liga mužů 23-24

2023-2024
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
So16.09.202317:00KMHK Kroměříž Dynamiters Blansko HK 12:5
So16.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 6:1
So16.09.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavSK Prostějov 1913 3:7
Ne17.09.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 10:1
So23.09.202317:00UHHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav5:4p
So23.09.202317:00BBHC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 3:6
So23.09.202317:00BKDynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh 6:5
So23.09.202317:00BCHC Boskovice HK Kroměříž 1:10
Čt28.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 3:4p
Čt28.09.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 9:5
Čt28.09.202318:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Brumov-Bylnice 14:4
Čt28.09.202318:00PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 12:1
So30.09.202317:00BBHC Brumov-Bylnice SK Prostějov 1913 2:4
So30.09.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Lvi Fosfa Břeclav9:3
So30.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Boskovice 4:2
So30.09.202317:00KMHK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 7:3
So07.10.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 3:6
So07.10.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Boskovice 6:3
So07.10.202317:00UHHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 1:5
Ne08.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 Dynamiters Blansko HK 6:2
St11.10.202318:00KMHK Kroměříž HC Lvi Fosfa Břeclav5:4sn
Čt12.10.202318:00BCHC Boskovice SK Prostějov 1913 1:9
Čt12.10.202318:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 12:4
Čt12.10.202319:00BKDynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště 5:1
So14.10.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh 4:7
So14.10.202317:00BBHC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK 6:3
So14.10.202318:00UHHC Uherské Hradiště HC Boskovice 1:5
Ne15.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 6:8
So21.10.202317:00BCHC Boskovice HC Brumov-Bylnice 3:2
So21.10.202317:00KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 11:1
So21.10.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Fosfa Břeclav2:1
Ne22.10.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh SK Prostějov 1913 3:5
So28.10.202317:00UHHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 5:2
So28.10.202317:00BBHC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 1:10
So28.10.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Boskovice 6:9
Ne29.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod 7:2
Čt02.11.202318:00BBHC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 2:10
So04.11.202317:00BKDynamiters Blansko HK HK Kroměříž 3:4
So04.11.202318:00UHHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 1:3
Ne05.11.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav6:2
So11.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Uherské Hradiště 6:5p
So11.11.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 4:3sn
So11.11.202317:00KMHK Kroměříž HC Boskovice 7:1
Ne12.11.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh Dynamiters Blansko HK 3:5
So18.11.202317:00BCHC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh 3:11
So18.11.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC SPARTAK Uherský Brod 5:1
So18.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Brumov-Bylnice 6:5
So18.11.202317:00UHHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 1:5
So25.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavDynamiters Blansko HK 5:6
So25.11.202317:00BCHC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod 6:3
Ne26.11.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Brumov-Bylnice 9:4
Ne26.11.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 3:4
St29.11.202318:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 1:5
Čt30.11.202318:00BCHC Boskovice HC Lvi Fosfa Břeclav3:6
Čt30.11.202318:15BBHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 0:3
So02.12.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHK Kroměříž 2:3
So02.12.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 4:7
So02.12.202318:00UHHC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko HK 2:6
Ne03.12.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Boskovice 9:5
So09.12.202317:00KMHK Kroměříž SK Prostějov 1913 2:6
So09.12.202317:00BCHC Boskovice HC Uherské Hradiště 5:2
So09.12.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Brumov-Bylnice 7:1
Ne10.12.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Fosfa Břeclav5:3
Čt14.12.202318:00PVSK Prostějov 1913 HOKEJ Uherský Ostroh 5:3
Čt14.12.202318:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC SPARTAK Uherský Brod 3:4p
Čt14.12.202318:15BBHC Brumov-Bylnice HC Boskovice 5:2
Čt14.12.202318:30UHHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 1:6
So16.12.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod SK Prostějov 1913 2:7
So16.12.202317:00KMHK Kroměříž HC Brumov-Bylnice 4:1
So16.12.202317:00BCHC Boskovice Dynamiters Blansko HK 3:7
Ne17.12.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 2:3
St20.12.202318:00KMHK Kroměříž Dynamiters Blansko HK 9:3
Čt04.01.202418:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 9:1
Čt04.01.202418:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:3sn
Čt04.01.202418:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavSK Prostějov 1913 4:3
So06.01.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 2:5
So06.01.202417:00BKDynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh 5:8
So06.01.202417:00BCHC Boskovice HK Kroměříž 3:6
So06.01.202418:00UHHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav5:2
St10.01.202419:00BKDynamiters Blansko HK SK Prostějov 1913 4:9
So13.01.202417:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 5:6p
So13.01.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HC Lvi Fosfa Břeclav4:3
Ne14.01.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 6:0
Ne14.01.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 5:7
St17.01.202418:00KMHK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 3:4
St17.01.202419:00BKDynamiters Blansko HK HC Lvi Fosfa Břeclav6:4
Čt18.01.202418:00BCHC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod 3:8
Čt18.01.202418:15BBHC Brumov-Bylnice SK Prostějov 1913 3:11
So20.01.202417:00KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 7:3
So20.01.202417:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Boskovice 3:2
So20.01.202418:00UHHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 8:7sn
Ne21.01.202417:00PVSK Prostějov 1913 Dynamiters Blansko HK 5:3
So27.01.202417:00BKDynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště Kontumace D
So27.01.202417:00BCHC Boskovice SK Prostějov 1913 3:7
So27.01.202417:00KMHK Kroměříž HC Lvi Fosfa Břeclav9:0
Ne28.01.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 5:4p
So03.02.202417:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh 4:9
So03.02.202417:00UHHC Uherské Hradiště HC Boskovice 6:3
So03.02.202417:00BBHC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK 5:3
Ne04.02.202417:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 6:5
So10.02.202417:00BCHC Boskovice HC Brumov-Bylnice 5:4
So10.02.202417:00KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 12:5
So10.02.202417:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Fosfa Břeclav3:5
Ne11.02.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh SK Prostějov 1913 6:7
So17.02.202417:00UHHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 4:10
So17.02.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 2:7
So17.02.202417:00BKDynamiters Blansko HK HC Boskovice 3:4
Ne18.02.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod 8:3
---
Play-off
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
St21.02.202418:00PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 14:3
St21.02.202418:00KMHK Kroměříž HC Boskovice 9:0
St21.02.202418:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Fosfa Břeclav 3:6
St21.02.202418:00BKDynamiters Blansko HK HC SPARTAK Uherský Brod 4:7
23.02.202417:30UHHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 2:9
23.02.202418:00BCHC Boskovice HK Kroměříž 2:8
23.02.202418:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh 5:6sn
23.02.202418:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 5:2
Ne25.02.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Fosfa Břeclav 2:8
St28.02.202418:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav 4:3
St28.02.202418:00KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 4:1
01.03.202418:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav SK Prostějov 1913 6:4
01.03.202418:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 2:5
Ne03.03.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav 5:2
Ne03.03.202417:00KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 5:2
08.03.202418:00BVHC Lvi Fosfa Břeclav SK Prostějov 1913 4:3
Ne10.03.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav 9:3
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
St13.03.202418:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 2:5
15.03.202418:00KMHK Kroměříž SK Prostějov 1913 4:2
Ne17.03.202417:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 3:2
22.03.202418:00KMHK Kroměříž SK Prostějov 1913 5:7
Ne24.03.202417:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž 3:2
.tablepress-id-2301 tbody td { font-family: arial; font-size: 40px; font-weight: normal; border-style: 100px; color: #FF080C; }