Hrálo se

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž pozn

Zápasy tohoto týdne

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde pozn

Příští týden se hraje

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde pozn

Mistrovské zápasy

Soutěže:
KLM JMZ = Muži
LD = Dorost
LSŽ B = Starší žáci
LMŽ D = Mladší žáci
S5T ZLK = 5. třídy roč. 2011
S4T ZLK = 4 .třídy roč. 2012
S3T ZLK = 3 .třídy roč. 2013
S2T ZLK = 2 .třídy roč. 2014

DenDatumZačátekSoutěžDomácíHostéStav
So11.09.202112:15LMŽ DHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod7:4
So11.09.202114:15LSŽ BHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod4:9
So18.09.202111:30S3T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So18.09.202112:00LDHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště3:6
So18.09.202112:30S3T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So18.09.202117:00KLM JMZDynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště3:0
Ne19.09.202110:00LMŽ DHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště5:8
Ne19.09.202112:15LSŽ BHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště17:2
Ne19.09.202113:00LDTigers ZlínHC Uherské Hradiště5:3
So25.09.202108:30S5T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
So25.09.202110:30LMŽ DHC Uherské HradištěSHKM Hodonín8:17
So25.09.202112:30LSŽ BHC Uherské HradištěSHKM Hodonín6:4
So25.09.202115:00LDHC Uherské HradištěSK Prostějov 1913, spolek2:6
So25.09.202118:00KLM JMZHC Uherské HradištěSKMB Boskovice3:7
Ne26.09.202112:45S4T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
Ne26.09.202114:15S5T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
Ne26.09.202116:30LDHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště3:4
Út28.09.202108:00LMŽ DHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště1:14
Út28.09.202110:00LSŽ BHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště3:7
Út28.09.202110:15LDHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice3:4
Út28.09.202113:30S3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
Út28.09.202114:45S3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
01.10.202116:30LDHC Černí vlciHC Uherské Hradiště3:7
So02.10.202109:00S4T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
So02.10.202110:15S5T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
So02.10.202111:15LMŽ DHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín B22:2
Ne03.10.202114:00S5T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
St06.10.202115:00LMŽ DHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh10:13
So09.10.202108:30LMŽ DHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště4:10
So09.10.202110:00LDHC Uherské HradištěHK Kroměříž6:2
So09.10.202110:30LSŽ BHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště7:7
So09.10.202112:30S3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So09.10.202113:45S3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So09.10.202115:00S5T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
Ne10.10.202109:30LDHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí5:3
Ne10.10.202113:45S4T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
Ne10.10.202115:15S5T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So16.10.202110:15S4T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So16.10.202111:15LDHC Uherské HradištěTigers Zlín1:5
So16.10.202111:30S5T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So16.10.202117:00KLM JMZHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště6:5
Ne17.10.202110:00S5T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
Ne17.10.202110:30LMŽ DSHKM HodonínHC Uherské Hradiště4:14
Ne17.10.202112:30LSŽ BSHKM HodonínHC Uherské Hradiště1:4
So23.10.202111:00LMŽ DHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav24:1
So23.10.202113:00LSŽ BHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav7:1
So23.10.202115:15S4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So23.10.202115:30LDSK Prostějov 1913, spolekHC Uherské Hradiště3:1
So23.10.202116:45S5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So23.10.202117:00KLM JMZSHKM HodonínHC Uherské Hradiště8:0
Ne24.10.202109:15S5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne24.10.202110:45S3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne24.10.202111:45S3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne24.10.202113:15LDHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod5:2
St27.10.202117:15LMŽ DPSG Berani Zlín BHC Uherské Hradiště13:4
Čt28.10.202117:00KLM JMZHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh5:9
So30.10.202109:00LDHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště5:3
So30.10.202111:00S2T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So30.10.202112:15S2T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
Ne31.10.202112:15LMŽ DHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod4:8
Ne31.10.202114:30S5T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
Ne31.10.202117:00KLM JMZHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště3:4
So06.11.202110:15LMŽ DHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště2:5
So06.11.202111:15LDHC Uherské HradištěHC Černí vlci6:2
So06.11.202112:15LSŽ BHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště8:5
So06.11.202117:30KLM JMZHC Uherské HradištěTECHNIKA HOCKEY BRNO4:6
Ne07.11.202109:00S4T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
Ne07.11.202110:15S5T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
Ne07.11.202112:00LDHK KroměřížHC Uherské Hradiště2:3sn
Ne07.11.202112:15S3T ZLKHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
Ne07.11.202113:30S3T ZLKHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
Čt11.11.202118:15LSŽ BHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh3:8
So13.11.202111:00LMŽ DHC Uherské HradištěSHKM Hodonín7:9
So13.11.202113:00LSŽ BHC Uherské HradištěSHKM Hodonín6:7
So13.11.202115:15S5T ZLKHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
So13.11.202117:00KLM JMZHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště2:6
Ne14.11.202111:15S2T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne14.11.202112:30S2T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne14.11.202113:45S4T ZLKHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
Ne14.11.202114:40LDHCM Warriors BrnoHC Uherské Hradiště3:0
Ne14.11.202115:30S5T ZLKHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
St17.11.202109:00LSŽ BHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod11:2
St17.11.202111:00LMŽ DHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín B10:15
St17.11.202117:00KLM JMZHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště5:3
So20.11.202111:15LDHC Uherské HradištěPolsko U161:9
So20.11.202113:00LMŽ DHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště11:24
So20.11.202113:15S5T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So20.11.202115:00LSŽ BHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště2:5
So20.11.202115:00KLM JMZHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh3:4
Ne21.11.202109:00S4T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
Ne21.11.202109:15S3T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne21.11.202110:00LDTigers ZlínHC Uherské Hradiště5:2
Ne21.11.202110:15S3T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne21.11.202110:30S5T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
Ne21.11.202115:00KLM JMZHC Uherské HradištěHK Kroměříž5:6p
So27.11.202111:00S4T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So27.11.202112:45S5T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
Ne28.11.202109:00S2T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne28.11.202110:00S2T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne28.11.202112:15S5T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
Ne28.11.202114:30LDHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav2:4
Ne28.11.202117:00KLM JMZHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště4:5
So04.12.202113:30S4T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So04.12.202113:45S3T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So04.12.202114:00LDHC Frýdek-MístekHC Uherské Hradiště5:1
So04.12.202115:00S3T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So04.12.202115:15S5T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So04.12.202117:00KLM JMZHC Uherské HradištěHK Kroměříž4:3
Ne05.12.202111:00LDMSK OrlováHC Uherské HradištěKontumace H
Ne05.12.202112:15LMŽ DHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí16:0
Ne05.12.202114:15S5T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne05.12.202114:15LSŽ BHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí10:4
So11.12.202109:00S2T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So11.12.202110:00S2T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So11.12.202111:00S4T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So11.12.202112:00LMŽ DHK KroměřížHC Uherské Hradiště5:17
So11.12.202112:45S5T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So11.12.202114:00LSŽ BHK KroměřížHC Uherské Hradiště3:3
So11.12.202115:00LDHC Uherské HradištěSK Prostějov 1913, spolek2:6
So11.12.202118:30KLM JMZHC Uherské HradištěDynamiters Blansko HK5:3
Ne12.12.202112:15S5T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So18.12.202111:00LMŽ DHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav15:2
So18.12.202113:00S4T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
So18.12.202113:00LSŽ BHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav7:6
So18.12.202114:30S5T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
So18.12.202115:30LDHC Uherské HradištěHCM Warriors Brno1:9
So18.12.202117:00KLM JMZSKMB BoskoviceHC Uherské Hradiště6:0
Ne19.12.202109:15S5T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne19.12.202112:15S3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
Ne19.12.202113:30S3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
Po03.01.202210:45LDHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště12:1
Čt06.01.202218:00KLM JMZHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav4:3p
So08.01.202209:45S4T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So08.01.202211:30S5T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So08.01.202212:00LMŽ DMBK VyškovHC Uherské Hradiště9:10
So08.01.202214:00LSŽ BMBK VyškovHC Uherské Hradiště1:7
So08.01.202215:45S3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So08.01.202217:00S3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So08.01.202217:00KLM JMZHK KroměřížHC Uherské Hradiště9:2
So08.01.202218:30LDPolsko U16HC Uherské Hradiště10:2
Ne09.01.202212:15S5T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
Ne09.01.202214:15LDHC Uherské HradištěTigers Zlín3:2
So15.01.202208:30S4T ZLKHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So15.01.202210:15S5T ZLKHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So15.01.202210:45S2T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
So15.01.202212:00S2T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
Ne16.01.202212:15LMŽ DHC Uherské HradištěHC Orli Znojmo-mládež, z.s.8:10
Ne16.01.202212:30S5T ZLKHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
Ne16.01.202214:15LSŽ BHC Uherské HradištěHC Orli Znojmo-mládež, z.s.7:7
So22.01.202210:30LMŽ DSHKM HodonínHC Uherské Hradiště19:6
So22.01.202211:00S4T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
So22.01.202212:45S5T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
So22.01.202217:00KLM JMZHC Uherské HradištěSHKM Hodonín4:6
Ne23.01.202209:00S3T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
Ne23.01.202210:00S3T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
Ne23.01.202212:15S5T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
28.01.202214:00LMŽ DHC Uherské HradištěHC Blansko16:8
So29.01.202209:00S4T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
So29.01.202210:30S5T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
So29.01.202211:15LDHC Uherské HradištěHC Frýdek-Místek1:5
Ne30.01.202209:00S5T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne30.01.202212:30LDHC Uherské HradištěMSK Orlová3:7
Ne30.01.202217:00KLM JMZHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště8:3
So05.02.202210:15LSŽ BHC Zastávka u BrnaHC Uherské Hradiště3:8
So05.02.202211:00S3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So05.02.202211:45LMŽ DPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště3:19
So05.02.202212:15S3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So05.02.202217:30KLM JMZHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice4:8
Ne06.02.202210:25LDHCM Warriors BrnoHC Uherské Hradiště4:2
So12.02.202211:00S2T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So12.02.202212:15S2T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So12.02.202216:45KLM JMZTECHNIKA HOCKEY BRNOHC Uherské Hradiště6:3
Ne13.02.202212:30LDHC Uherské HradištěPolsko U161:7
Ne13.02.202215:45KLM JMZHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod1:9
18.02.202217:45LDSK Prostějov 1913, spolekHC Uherské Hradiště7:2
So19.02.202209:00S3T ZLKHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So19.02.202209:00S3T ZLKHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So19.02.202209:00LMŽ DHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště4:13
So19.02.202211:00S4T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So19.02.202211:00LSŽ BHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště6:7
So19.02.202212:45S5T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
Ne20.02.202212:15S5T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
Út22.02.202215:00LSŽ BSHKM HodonínHC Uherské Hradiště9:8
So26.02.202210:00LDTigers ZlínHC Uherské Hradiště4:2
So26.02.202210:15S4T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So26.02.202211:00LMŽ DHC Uherské HradištěHK Kroměříž12:4
So26.02.202211:45S5T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So26.02.202213:00LSŽ BHC Uherské HradištěHK Kroměříž7:11
Ne27.02.202210:00S5T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
Ne27.02.202212:30LDHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav1:12
So05.03.202211:00S3T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So05.03.202211:10LDHC Frýdek-MístekHC Uherské Hradiště9:3
So05.03.202212:15S3T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So05.03.202213:30S4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So05.03.202215:15S5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne06.03.202209:00LMŽ DHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště3:22
Ne06.03.202211:00LDMSK OrlováHC Uherské Hradiště1:4
Ne06.03.202211:00LSŽ BHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště1:5
Ne06.03.202212:15S5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So12.03.202209:00S4T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
So12.03.202210:30S5T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
So12.03.202212:30LDHC Uherské HradištěSK Prostějov 1913, spolek6:5
Ne13.03.202209:00S5T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
Ne13.03.202209:45S2T ZLKHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
Ne13.03.202209:45S2T ZLKHC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
Út15.03.202217:00LSŽ BHC Uherské HradištěHC Blansko6:1
St16.03.202214:45LMŽ DHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín14:11
18.03.202217:45S5T ZLKHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
So19.03.202211:00S4T ZLKHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
So19.03.202212:45S5T ZLKHC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
So19.03.202215:30LMŽ DHC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Uherské Hradiště4:11
So19.03.202217:30LSŽ BHC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Uherské Hradiště7:0
Ne20.03.202209:00S3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne20.03.202210:00S3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne20.03.202212:15LMŽ DHC Uherské HradištěMBK Vyškov12:8
Ne20.03.202214:15LSŽ BHC Uherské HradištěMBK Vyškov22:4
Út22.03.202214:00LMŽ DHC Uherské HradištěSHKM Hodonín5:6
Út22.03.202216:00LSŽ BHC Uherské HradištěSHKM Hodonín10:3
St23.03.202217:00LSŽ BHC Uherské HradištěHC Zastávka u Brna16:2
So02.04.202211:00LMŽ DHC BlanskoHC Uherské Hradiště:
So02.04.202213:30LSŽ BHC BlanskoHC Uherské Hradiště: