5. 11. 2023 11:15 Liga mladších žáků A 2023/2024

Boxscore

Tým1st2nd3rdTotal
Berani Zlín3115
Mladší žáci A1045

Branky a nahrávky: 12. Benda (Štefan), 15. Štefan (Benda), 19. Páleníček, 26. Burian, 52. Páleníček (Burian) – 2. Hruška (Krystýn), 45. Fikesová (Baráková), 45. Hruška (Bičánek), 49. Kuřímský, 60. Hruška

Berani Zlín: J. Juráň — P. Páleníček — D. Benda, D. Zelinka, M. Kopeček, V. Plšek, M. Uřičář, J. Blažek, F. Břenek, J. Suchý, D. Rudolf, K. Štěpánek, M. Burian, T. Holub, L. Smetana, D. Gajdošík, V. Štefan

HC Uherské Hradiště: T. Fiala — J. Kmeť, N. Sušilová, L. Hruška, J. Janda, F. Rokyta, K. Pail — J. Kuřímský, Š. Krystýn, S. Benčík, A. Bičánek, L. Kadlec, V. Baráková, A. Bruštíková, K. Fikesová, F. Kouřil

Rozhodčí: Tomáš Červenka, Jan Uřičář

Diváci: 70

Trenéři Jiří Číhal a Lukáš Kašný reagovali na utkání mladších žáků A mezi Berani Zlín a HC Uherské Hradiště, které skončilo nerozhodně 5:5. Po druhé třetině byli domácí Berani Zlín ve vedení 4:1, ale díky velké bojovnosti, týmovému výkonu i podpoře rodičů se podařilo vyrovnat v poslední minutě zápasu!

Tým a trenéři děkují za podporu a těší se na další zápas, který se hraje v sobotu 11. listopadu proti Kroměříži na domácím ledě.