HC Spartak Uh. Brod vs HC Uherské Hradiště

Gamecenter

Datum Čas League Sezóna
16. 9. 2023 17:00 Krajská Liga mužů JM a ZLK 23-24 2023/2024
6 - 1
GAME OVER

Report

Diváci: 138
Rozhodčí: Radim Slavka — Michal Bačák, Pavel Tomeček
Vyloučení: 2:5
Využití: 2:0

Týmové sestavy
HC Spartak Uherský Brod
Brankáři: J. Popelka (T. Málek)
Obránci a útočníci: M. Kadlčík, R. Budil, L. Koníček, P. Vaněk, P. Řehoř, J. Uhříček, D. Horenský, M. Bařinka, F. Stiksa, J. Bujáček, J. Mikulec, P. Vaculík, R. Vaculín, D. Peška, V. Kadlic, M. Šiller, P. Kotek

HC Uherské Hradiště
Brankáři: P. Jakubčík
Obránci a útočníci: M. Řezníček, M. Škubal, T. Beneš, Z. Fridrich, R. Tischer, O. Mišťúrik, D. Pavlůsek, A. Větříšek, J. Forman, A. Witoš, F. Petřík, V. Pippal, P. Kršjak, F. Matuškovič, J. Vogl, M. Skřivánek

Komentář Rudolfa Holáska, vedoucího týmu HC Uherské Hradiště

Domácí hráči HC Spartak Uherský Brod ukázali od začátku utkání svou kvalitu a sílu. Rychlá branka ve 5. minutě na přesilovce byla jasným signálem, že jim zápas nesmíme usnadnit. Ve 12. minutě si vytvořili náskok 2:0, což nás postavilo před náročnou výzvu.

Do druhé třetiny jsme vstoupili s novou energií a odhodláním. Adam Větříšek měl v samostatném nájezdu skvělou šanci, ale bohužel branku minul. Byla to chvíle, která mohla utkání otočit. Následně jsme měli dvojnásobnou přesilovku na 42 vteřin, ale domácí tým dokázal ubránit. V 34. minutě přišel moment, který nás nakonek povzbudil. Adam Větříšek se trefil bekhendem a snížil na 2:1.

Neproměněné šance, zejména v podání Adama Větříška, nás stály možná lepší výsledek. Ve třetí třetině se bohužel utkání vymklo z našich rukou. Zlomový moment nastal ve 47. minutě, kdy jsme inkasovali branku na 3:1. Rozhodčí byl v tuto chvíli velmi přísný na našeho kapitána Robina Tischera, a tím pádem nám nebyla dána možnost vrátit se do zápasu. Následovalo rychlé oslabení a gól na 4:1, který utkání definitivně rozhodl.

Psychická zátěž a zranění
V posledních minutách utkání došly našim hráčům psychické síly, což bylo znát i na počtu hráčů v poli, když jsme dohrávali s pouhými 11 hráči. Zranění Filipa Matuškoviče (koleno) nás oslabilo a poznamenalo náš výkon v závěru.

Musím vyzdvihnout výkon našeho brankáře Patrika Jakubčíka, který několikrát podržel tým. V příštím utkání, které je domácí premiérou proti HC Lvi Fosfa Břeclav, se musíme poučit z chyb a jít do zápasu s novou energií. Břeclav prohrála v prvním kole s favoritem soutěže „SK Prostějov 1913“ 3:7, uvidíme jaké šance budeme mít na dobrý výsledek.

Celkově, přes nepříznivý výsledek, musím hráče pochválit za bojovnost. Měli jsme několik šancí, které jsme bohužel neproměnili, ale to je součást sportu. Nyní se musíme soustředit na příští utkání a pokusit se získat první body v sezóně.

Fotogalerie od Miry Haši 📷🌟

HC Uherské Hradiště 23-24

# Hráč Post G A
2Jakubčík PatrikGolman00
13Beneš TomášDefence00
15Fridrich ZdeněkDefence00
18Mišťúrik OndřejDefence00
24Skřivánek MartinDefence00
17Tischer RobinDefence00
5Řezníček MartinDefence00
12Pippal VojtěchDefence00
22Matuškovič FilipForward00
4Pavlůsek DavidForward01 (34')
11Petřík FilipForward00
19Kršjak PeterForward00
8Forman JiříForward00
7Větříšek AdamForward1 (34')0
23Vogl JeronýmForward00
9Witoš AdamForward01 (34')

Místo zápasu

Uherský Brod
Previous articleHC Lvi Fosfa Břeclav vs SK Prostějov 1913
Next articleHK Kroměříž vs Dynamiters Blansko HK