HC Spartak Uh. Brod vs HC Uherské Hradiště

Gamecenter

Datum Čas League Sezóna
4. 1. 2024 18:00 Krajská Liga mužů JM a ZLK 23-24 2023/2024
4 - 3 sn
GAME OVER

Boxscore

Report

Komentář Rudolfa Holáska

Derby utkání jsme nezačali moc dobře. Již ve 2 min. se domácí ujali vedení. To naše hráče probudilo, začali být aktivnější a dostavily se i šance. Jednu z nich se podařilo v 9. minutě proměnit, když střelcem byl Adam Větříšek a vyrovnal stav na 1:1. Hrálo se v dobrém tempu, ale oba brankáři prokázali své kvality a nic za svá záda zbytečně nepustili. Bohužel ojedinělá střela domácích od modré čáry znamenala vedení Spartaku 2:1. Ale v závěru třetiny se naši kluci pochlapili vyrovnáním na 2:2, to když se od modré čáry trefil Martin Řezníček. V první přestávce tak bylo v naší kabině veseleji.

Ve druhé části hry se hra přelévala na obě strany, ale bez větších střeleckých úspěchů. Bohužel v 39. minutě po naší zbytečné ztrátě puku v útočném pásmu se domácí Kočica prosadil v akci 2 na 1 podruhé. Přálo mu i štěstí, když se puk do branky odrazil od našeho obránce 3:2.

Do třetí třetiny jsme šli s odhodláním neprodat svoji kůži lacino. Ve 44. minutě srovnal stav na 3:3 Adam Větříšek. Dvě minuty před koncem jsme šli do oslabení, domácí si vzali oddechový čas, aby zatroubili k útoku. Ale vše si pokazili faulem. V poslední minutě jsme hráli přesilovku, vytvořili jsme si nadějné šance, ale kotouč  jsme do branky nedotlačili. Domácí golman Málek byl proti. V posledních vteřinách ještě ujel domácí Šiler, ale pozorný Patrik Jakubčík skvěle zasáhl a vytáhl jeho střelu nad branku.

V prodloužení měl velkou šanci na rozhodnutí David Pavlůsek když jel sám na branku, ale svoji šanci neproměnil. Půl minuty před koncem byl v úniku Zdeněk Fridrich, byl faulovaný, ale nařízené trestné střílení Adam Witoš neproměnil.

Šlo se do samostatných nájezdů, ale za nás byl úspěšný pouze Martin Bezděk, což na dva góly domácích nestačilo.

Vyzdvihl bych Patrika Jakubčíka, který chytal po zranění a mnohokrát nás podržel. Naše hra se každým zápasem postupně zlepšuje. Je vidět velké zlepšení, na kterém mají podíl hráči i trenér Radek Uherek. Přístup hráčů je tak příslibem do pro konec základní části a probojování se do play-off.

Trenér Radek Uherek

Herně bylo utkání vyrovnané. Ale v naší situaci je bod z Brodu málo. Mohli jsme ze zápasu vytřískat více. Kluci odvedli týmový bojovný výkon podpořený brankářem Patrikem Jakubčíkem.

Branky a nahrávky: 2. Kočica (Kužílek), 14. Klusák (Stiksa, Budil), 39. Kočica (Kužílek), rozh. náj. Šiller (TS) – 9. Větříšek (Pavlůsek, Beneš), 17. Řezníček (Větříšek), 45. Větříšek (Forman)


HC Spartak Uherský Brod: T. Málek (D. Kamenář) — J. Kužílek, J. Uhříček, O. Kollár, L. Koníček, M. Kadlčík, R. Budil — J. Bujáček, M. Bařinka, J. Kočica, M. Šiller, D. Peška, R. Vaculín, M. Kužílek, M. Klusák, F. Stiksa


HC Uherské Hradiště: P. Jakubčík (M. Šurý) — R. Tischer, Z. Fridrich, T. Beneš, M. Řezníček — F. Januška, P. Kopáč, M. Bezděk, F. Petřík, J. Koranda, A. Witoš, J. Forman, A. Větříšek, D. Pavlůsek


Rozhodčí: Martin Maťašovský — Michal Bačák, Bohuslav Maloušek


Diváci: 157

Poslední výsledky Spartaku

DatumDomácíČas/VýsledekHosté

Fotogalerie Mira Haša – děkujeme!

HC Uherské Hradiště 23-24

# Hráč Post G A
2Jakubčík PatrikGolman00
1Šurý MarekGolman00
13Beneš TomášDefence01 (08:35')
15Fridrich ZdeněkDefence00
20Kopáč PatrikDefence00
5Řezníček MartinDefence1 (17:00')0
17Tischer RobinDefence00
14Bezděk MartinForward00
8Forman JiříForward01 (44:03')
22Januška FilipForward00
10Koranda JosefForward00
4Pavlůsek DavidForward01 (08:35')
11Petřík FilipForward00
7Větříšek AdamForward2 (08:35', 44:03')1 (17:00')
9Witoš AdamForward00

Past Meetings

1 - 3
Krajská Liga mužů JM a ZLK 23-24

HC Uherské Hradiště vs HC Spartak Uh. Brod

6 - 1
Krajská Liga mužů JM a ZLK 23-24

HC Spartak Uh. Brod vs HC Uherské Hradiště

Místo zápasu

Uherský Brod
Previous articleHC Brumov – Bylnice vs Mladší žáci B
Next articleHOKEJ Uherský Ostroh vs HC Brumov – Bylnice