Datum Čas League Sezóna
2. 12. 2023 18:00 Krajská Liga mužů JM a ZLK 23-24 2023/2024
2 - 6
GAME OVER

Branky a nahrávky: 4. Kopáč (Forman), 19. Bezděk – 6. Antoňů (Verner, Němec), 24. Müller (Pilát), 34. Antal, 35. Antoňů (Grünwald), 45. Pilát (Jílek, Sedláček), 57. Antal (Král)

HC Uherské Hradiště: P. Jakubčík — Z. Fridrich, T. Beneš, R. Tischer, M. Řezníček, M. Škubal — A. Witoš, M. Skřivánek, J. Vogl, P. Kopáč, V. Jelének, M. Bezděk, V. Pippal, F. Petřík, J. Forman, A. Větříšek, D. Pavlůsek

Dynamiters Blansko HK: M. Šenk (T. Sedlák) — V. Rašovský, M. Antoňů, Z. Němec, M. Pilát, A. Hussein, S. Sedláček, T. Verner — J. Šmahel, T. Müller, V. Malý, T. Antoňů, M. Antal, T. Jílek, H. Grünwald, I. Kuběna, M. Král

Rozhodčí: Dominik Poláček — Libor Halás, Martin Šobáň

Diváci: 86

V sobotním utkání mezi HC Uherské Hradiště a Dynamiters Blansko HK v rámci Krajské ligy mužů padlo celkem osm branek. Bohužel Dynamiters Blansko HK si odváží vítězství se skóre 2:6.

Domácí tým začal zápas sebevědomě, David Pavlůsek nastřelil záhy po začátku zápasu tyč branky a za chvíli v přesilové hře skóroval Patrik Kopáč na 1:0. Hosté ale brzy odpověděli srovnáním stavu na 1:1. Bylo to během našeho dvojnásobného oslabení. V závěru první třetiny Martin Bezděk při průniku do pásma Boskovic nastřelil golmana a poté i sám pohotově dorazil puk do brány. Po první třetině vedli domácí 2:1, ale začátek druhé třetiny nám nevyšel a hosté měli převahu. Zranění brankáře Patrika Jakubčíka zkomplikovalo situaci a zbytek zápasu odchytal se sebezapřením.

Celkově jsme ve druhé půli zápasu ztratili na produktivitě, a dobře organizovaní hosté nám dávali góly až do konečném stavu 2:6.

Máme nyní v tabulce ztrátu tří bodů před nadcházejícím kolem v Boskovicích. Věříme, že se z Boskovic vrátíme s vítěznou náladou a třemi body za vítězství.

Zápas sledovalo 86 diváků a i přes výsledek nabídl rychlý a vyrovnaný hokejový zážitek.