9. 12. 2023 17:00 Krajská Liga mužů JM a ZLK 2023/2024

Boxscore

Tým1st2nd3rdTotal
HC Boskovice1315
HC Uherské Hradiště0022

Branky a nahrávky: 10. Bednář (Štefanik, Adam), 24. Mikeš (Ošlejšek, Brázda), 30. Pelikán (Šebek, Polzer), 34. Harásek (Pelikán, Bazala), 53. Polzer (Harásek, Pelikán) – 41. Witoš (Koranda), 60. Witoš (Koranda)

HC Boskovice: D. Bechný (M. Kaplan) — V. Štefanik, V. Brázda, M. Fornál, M. Polzer, M. Bazala, Š. Zatloukal — D. Šebek, L. Ošlejšek, L. Mikeš, A. Pelikán, J. Harásek, A. Laurenčík, M. Adam, L. Šmíd, R. Bednář

HC Uherské Hradiště: O. Dolíška — O. Mišťúrik, R. Tischer, V. Pippal, M. Škubal — M. Borot, M. Skřivánek, J. Vogl, V. Jelének, M. Bezděk, F. Petřík, J. Koranda, A. Witoš, J. Forman, A. Větříšek

Rozhodčí: Adam Tkáč — Ladislav Hrabal, Matyáš Sapík

Diváci: 68

Utkání v Boskovicích jsme začali velmi dobře. Dostávali jsme se do dobrých šancí, ale naše koncovka zklamala. Golman domácích vychytal i samostatný nájezd Martina Skřivánka. Od domácích přišel trest v podobě branky na 1:0 v 10. minutě.

Ve druhé části hry nás dobře hrající domácí dvakrát nachytali na hruškách a po polovině utkání byl stav již 3:0. V této části jsme špatně bránili a nechal často našeho brankáře Ondru Dolíška na holičkách. Naše šance zůstaly bohužel na bodu nula gólů.

Do 3. třetiny provedl trenér Radek Uherek změny ve složení útočných formací. Naše hra se tím zlepšila a snížil jsme Adamem Witošem, po nahrávce Josefa Korandy, stav na 3:1. Hra se mohla změnit v 53. minutě, kdy v oslabení ujel právě Adam Witoš, ale svůj nájezd neproměnil. Domácí naopak zvýšili na 4:1. Minutu před koncem jsme již stav jen korigovali na konečných 5:2, střelec byl opět Adam Witoš po nahrávce Josefa Korandy.

Nejlepším naším hráčem byl golman Ondřej Dolíška, akvizice z SHKM Hodonín, který nahradil zraněného Patrika Jakubčíka.

Slovo k utkání Rudolfa Holáska

Škoda, dostávali jsme se do šancí, ale ty jsme bohužel na rozdíl od domácích neproměňovali, což nás stálo naději na dobrý výsledek. Velká marodka náš výkon také ovlivnila. Snad se brzy nemocní Pavlůsek, Řezníček, Fridrich a Kopáč uzdraví. Stejně tak brzy nastoupí zranění Jakubčík, Matuškovič a Juračka.