HC Uherské Hradiště 22-23

Play-off 2023 Krajské Ligy

Čtvrtfinále

Technika Brno – Uherské Hradiště 13:0, 9:3

Uherský Ostroh – Brumov Bylnice 3:2, 6:3

Kroměříž – Blansko 6:1, 7:4

Břeclav – Uherský Brod 6:2, 4:2

Semifinále

Uherský Ostroh – Kroměříž  4:6, 4:0, 4:5

Technika – Břeclav  4:2, 7:4

Finále

08.03.2023
TECHNIKA HOCKEY BRNO – HK Kroměříž 4:2

10.03.2023
HK Kroměříž – TECHNIKA HOCKEY BRNO 5:6

12.03.2023
TECHNIKA HOCKEY BRNO – HK Kroměříž 10:1

Soupiska HC Uherské Hradiště

JménoPrácePhoneEmail
Radek UherekCoach
Rudolf HolásekTeam739912107
Václav PěrkaTeam

Golman

PořadíHráčPostAgeZápGAKB
1Hendrych MichalGolman2012-65g641´⌀ 6,08
2Kašpárek MartinGolman266-34g295´⌀ 6,89
3Jakubčík PatrikGolman318-40g326´⌀ 7,36

Defence

PořadíHráčPostAgeZápGAKB
1Tischer RobinDefence242341721
2Řezníček MartinDefence27214812
3Beneš TomášDefence3013257
4Kobylík RichardDefence2711347
5Lašák MartinDefence2413066
6Fridrich ZdeněkDefence2523224
7Löbl PatrikDefence296134
8Škubal MiroslavDefence2717112
9Mišťúrik OndřejDefence2021000
10Pippal VojtěchDefence1915000

Forward

PořadíHráčPostAgeZápGAKB
1Pavlůsek TomášForward2723201434
2Pavlůsek DavidForward292416925
3Nohal FilipForward29198917
4Witoš AdamForward20218412
5Bumbál PavelForward27175712
6Forman JiříForward25155510
7Skřivánek MartinForward2220448
8Němec TomášForward337224
9Větříšek AdamForward274134
10Jelének ViktorForward88134
11Vogl JeronýmForward2017123
12Kršjak PeterForward4317112
13Petřík FilipForward2716101
14Krátký JiříForward230000
15Halík MatějForward200000
16Ančík MarekForward193000
17Jurča PetrForward372000
18Burša PetrForward315000

Krajská Liga mužů 22-23

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.
Příprava -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23 -
Krajská Liga play-off 22-23 -
Krajská Liga play-off 22-23 0:2 na zápasy

Krajská Liga mužů

DatumZačátekDomácíHostéStav
24.09.202217:00HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice 7:5
24.09.202217:00HC Boskovice TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:5
24.09.202217:00HC Lvi Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod 5:6
25.09.202217:00HOKEJ Uherský Ostroh Dynamiters Blansko HK 6:1
25.09.202217:00SHKM Hodonín BHC Uherské Hradiště 9:5
28.09.202216:00HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 7:6
28.09.202217:00HC Boskovice HC Lvi Břeclav 3:6
28.09.202218:00HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 3:4p
01.10.202217:00HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 7:4
01.10.202217:00Dynamiters Blansko HK HC Boskovice 7:3
01.10.202217:00HC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 1:5
01.10.202218:00TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Lvi Břeclav 6:4
02.10.202217:00SHKM Hodonín BHK Kroměříž 2:6
08.10.202217:00HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 9:0
08.10.202217:00HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko HK 1:3
08.10.202217:00HC SPARTAK Uherský Brod TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:6
09.10.202217:00HOKEJ Uherský Ostroh SHKM Hodonín B7:3
12.10.202218:00HC Boskovice HC Brumov-Bylnice 4:5
15.10.202216:00HC Uherské Hradiště TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:15
15.10.202217:00Dynamiters Blansko HK HC SPARTAK Uherský Brod 8:2
15.10.202217:00HC Brumov-Bylnice HC Lvi Břeclav 6:5p
15.10.202217:00HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 5:6
16.10.202217:00SHKM Hodonín BHC Boskovice 6:3
21.10.202218:00HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 5:0
22.10.202217:00HC Boskovice HK Kroměříž 7:2
22.10.202217:00HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 8:3
22.10.202217:00HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín B8:0
22.10.202218:00TECHNIKA HOCKEY BRNO Dynamiters Blansko HK 4:2
29.10.202217:00Dynamiters Blansko HK HC Boskovice 11:5
29.10.202217:00HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 4:3
29.10.202217:00HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 2:3
29.10.202218:00TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Lvi Břeclav 16:2
04.11.202218:00HOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 12:2
05.11.202217:00HC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko HK 5:4
05.11.202217:00HC Brumov-Bylnice TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:10
05.11.202217:00HK Kroměříž HC Lvi Břeclav 3:1
05.11.202217:00SHKM Hodonín BHC SPARTAK Uherský Brod 1:5
12.11.202217:00HC Lvi Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh 9:6
12.11.202217:00HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 2:4
12.11.202217:00Dynamiters Blansko HK HC Brumov-Bylnice 10:2
12.11.202217:00HC Boskovice HC Uherské Hradiště 4:9
12.11.202217:00TECHNIKA HOCKEY BRNO SHKM Hodonín B5:2
17.11.202217:00HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko HK 6:4
17.11.202217:00HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 4:6
17.11.202217:00HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 6:7p
17.11.202217:00SHKM Hodonín BTECHNIKA HOCKEY BRNO 3:6
19.11.202216:00HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 6:5
19.11.202217:00HK Kroměříž TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:5p
19.11.202217:00HC Boskovice HC Lvi Břeclav 2:6
20.11.202217:00HOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 8:4
20.11.202217:00SHKM Hodonín BDynamiters Blansko HK 2:5
26.11.202217:00HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště 7:8
26.11.202217:00HC SPARTAK Uherský Brod HC Boskovice 5:6sn
26.11.202217:00TECHNIKA HOCKEY BRNO HOKEJ Uherský Ostroh 6:2
26.11.202217:00Dynamiters Blansko HK HK Kroměříž 3:4
26.11.202217:00HC Brumov-Bylnice SHKM Hodonín B9:3
03.12.202217:00HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 4:6
03.12.202217:00Dynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh 4:5
03.12.202217:00TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Boskovice 8:3
03.12.202217:00HC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Břeclav 2:4
03.12.202218:45HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín B3:6
07.12.202218:45Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín B8:3
10.12.202217:00HC Lvi Břeclav TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:2
10.12.202217:00HC Boskovice Dynamiters Blansko HK 4:5sn
10.12.202217:00HK Kroměříž SHKM Hodonín BKontumace D
11.12.202217:00HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 4:5
17.12.202216:00HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 7:3
17.12.202217:00HC Brumov-Bylnice HC Boskovice 2:10
17.12.202217:00Dynamiters Blansko HK HC Lvi Břeclav 3:5
17.12.202217:00TECHNIKA HOCKEY BRNO HC SPARTAK Uherský Brod 6:4
18.12.202217:00SHKM Hodonín BHOKEJ Uherský Ostroh 5:12
21.12.202218:00HC Boskovice TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:7
22.12.202218:00HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 8:6
22.12.202218:00HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 5:11
22.12.202218:00HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín B7:6sn
07.01.202317:00TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Uherské Hradiště 12:3
07.01.202317:00HC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 6:2
07.01.202317:00HC Lvi Břeclav HC Brumov-Bylnice 10:1
07.01.202317:00HC Boskovice SHKM Hodonín B5:2
08.01.202317:00HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 9:4
14.01.202317:00HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 1:5
15.01.202317:00Dynamiters Blansko HK TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:5
15.01.202317:00HOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 6:5sn
15.01.202317:00SHKM Hodonín BHC Boskovice 11:10
21.01.202315:30HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:6
21.01.202317:00HK Kroměříž HC Boskovice 3:2
21.01.202317:00HC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 5:4
21.01.202317:00TECHNIKA HOCKEY BRNO Dynamiters Blansko HK 8:4
21.01.202317:00SHKM Hodonín BHC Lvi Břeclav 5:4p
26.01.202318:00HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 6:3
28.01.202317:00Dynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště 6:3
28.01.202317:00HC Lvi Břeclav HK Kroměříž 5:3
28.01.202317:00HC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh 6:5p
31.01.2023 - 17.02.202300:00 - 23:55TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Brumov-Bylnice Kontumace H
02.02.202318:00HC SPARTAK Uherský Brod SHKM Hodonín BKontumace D
04.02.202317:00HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 2:3p
04.02.202317:00HC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK 3:0
04.02.202317:30SHKM Hodonín BTECHNIKA HOCKEY BRNO 3:8
04.02.202318:00HC Uherské Hradiště HC Boskovice 3:5
05.02.202317:00HOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav 4:1
09.02.202318:00HC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 2:8
11.02.202317:00HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 3:4sn
11.02.202317:00HC Lvi Břeclav HC Boskovice 6:3
11.02.202317:00Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín B5:0
11.02.202317:30TECHNIKA HOCKEY BRNO HK Kroměříž 6:5p
16.02.202319:00SHKM Hodonín BHC Brumov-Bylnice 6:4
18.02.202317:00HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav 5:4
18.02.202317:00HC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod 6:7
18.02.202317:00HK Kroměříž Dynamiters Blansko HK 3:0
19.02.202317:00HOKEJ Uherský Ostroh TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:8
22.02.202318:00HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 3:2
22.02.202318:00HK Kroměříž Dynamiters Blansko HK 6:1
22.02.202318:00HC Lvi Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod 6:2
22.02.202318:30TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Uherské Hradiště 13:0
24.02.202317:30HC Uherské Hradiště TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:9
24.02.202318:00HC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Břeclav 2:4
24.02.202318:15HC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 3:6
24.02.202319:00Dynamiters Blansko HK HK Kroměříž 4:7
01.03.202318:00HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 4:6
01.03.202318:30TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Lvi Břeclav 4:2
03.03.202318:00HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh :
03.03.202318:15HC Lvi Břeclav TECHNIKA HOCKEY BRNO :
05.03.202317:00TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Lvi Břeclav :
05.03.202317:00HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž :
Leagues
Krajská liga mužů JM a ZLK 22-23, Krajská Liga play-off 22-23, Příprava
Sezóny
2022/2023
Domácí

A-tým leaders 22-23

PořadíHráčPostAgeZápGAKB
1Pavlůsek TomášForward2723201434
2Pavlůsek DavidForward292416925
3Tischer RobinDefence242341721
4Nohal FilipForward29198917
5Řezníček MartinDefence27214812
6Witoš AdamForward20218412
7Bumbál PavelForward27175712
8Forman JiříForward25155510
9Skřivánek MartinForward2220448
10Beneš TomášDefence3013257
11Kobylík RichardDefence2711347
12Lašák MartinDefence2413066
13Němec TomášForward337224
14Větříšek AdamForward274134
15Fridrich ZdeněkDefence2523224
16Jelének ViktorForward88134
17Löbl PatrikDefence296134
18Vogl JeronýmForward2017123
19Škubal MiroslavDefence2717112
20Kršjak PeterForward4317112
21Petřík FilipForward2716101
22Krátký JiříForward230000
23Halík MatějForward200000
24Burša PetrForward315000
25Pippal VojtěchDefence1915000
26Mišťúrik OndřejDefence2021000
27Ančík MarekForward193000
28Jurča PetrForward372000
29Hendrych MichalGolman2016-24298´-4,82
30Kašpárek MartinGolman266-34295´-6,89
31Jakubčík PatrikGolman3115-23124´-11,12
DatumDomácíBoxscoreHostéČas
Previous articleSK Prostějov 1913 23-24
Next articleHC Lvi Břeclav 22-23