Datum Čas League Sezóna
28. 1. 2023 17:00 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 22-23 2022/2023
6 - 3
GAME OVER

Branky a nahrávky: 9. Grünwald (Antoňů), 31. Šmahel (Němec, Sedláček), 32. Kuběna (Malý), 40. Müller (Malý), 48. Antoňů (Grünwald), 58. Grünwald – 11. Fridrich (Bumbál), 18. Pavlůsek (Nohál, Forman), 54. Jelének (Pavlůsek)

Dynamiters Blansko HK: J. Vlach (T. Sedlák) — S. Sedláček, A. Hussein, Z. Němec, M. Antoňů, V. Rašovský — T. Müller, M. Král, J. Šmahel, M. Berka, I. Kuběna, H. Grünwald, M. Antal, T. Antoňů, V. Malý, T. Kubíček

HC Uherské Hradiště: P. Jakubčík (M. Hendrych) — M. Řezníček, V. Pippal, R. Tischer, O. Mišťúrik, Z. Fridrich, M. Škubal — D. Pavlůsek, J. Forman, A. Witoš, P. Bumbál, T. Pavlůsek, F. Nohál, P. Kršjak, J. Vogl, F. Petřík, V. Jelének

Rozhodčí: Rudolf Volf — Vojtěch Pařil, Dominik Viskot

Diváci:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a vytvářeli si šance. Ty ale spolehlivě pochytal brankář Vlach. Opět nám nevyšlo první oslabení a domácí střelou od modré čáry šli do vedení 1:0. A v 11´kontroval při přesilovce na 1:1 Zdeněk Fridrich. Dál jsme pokračovali v  pásmu domácích a v 18´ skóroval Tomáš Pavlůsek střelou bez přípravy po přihrávce Filipa Nohala.

Ale druhá třetina se nám vůbec nepovedla a kupili chyby, které domácí Blansko 3× potrestalo. Dalším brankám zabránil výborně chytající Patrik Jakubčík. Nepovedla se nám ani pětiminutová přesilovka. Tato třetina prakticky rozhodla o výsledku.

Do třetí třetiny jsme nastupovali s odhodláním zvrátit výsledek. Ve 48´ domácí zvýšili na 5:2. Šest minut před koncem snížil ještě Viktor Jelének svým prvním vstřeleným gólem v seniorské kategorii na 5:3. V tlaku jsme šance Tomáše Pavlůska (horní tyč). Další vyložené šance měli ještě David Pavlůsek, Filip Nohal, Adam Witoš a Jiří Forman. Dvě minuty před konce jsme zkusili ještě hru bez brankáře, ale domácí se ubránili a završili skóre na konečných 6:3.

HC Uherské Hradiště 22-23