4. 2. 2023 18:00 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 22-23 2022/2023
3 - 5
GAME OVER

Boxscore

Branky a nahrávky: 18. Pavlůsek (Tischer, Pavlůsek), 19. Kobylík (Jelének), 24. Pavlůsek (Nohál, Řezníček) – 8. Šilhavý (Štefanik), 9. Píchal (Šebek, Pokorný), 34. Šilhavý (Orsech), 38. Schejbal (Štefanik), 40. Schejbal (Štefanik)

HC Uherské Hradiště: P. Jakubčík (M. Hendrych) — M. Řezníček, M. Škubal, V. Pippal, Z. Fridrich, R. Tischer, O. Mišťúrik, R. Kobylík — D. Pavlůsek, A. Witoš, P. Bumbál, F. Petřík, T. Pavlůsek, F. Nohál, P. Kršjak, V. Jelének, J. Vogl

HC Boskovice: M. Kaplan (L. Vydržel) — D. Bílý, F. Klimeš, T. Brokeš, O. Pokorný, R. Orsech, R. Milotinský, J. Pekr — J. Novotný, D. Šebek, D. Píchal, M. Schejbal, M. Šilhavý, V. Štefanik

Rozhodčí: Radim Slavka — Libor Halás, Leon Wesley

Diváci: 72

Utkání jsme začali velmi špatně a v 9´ jsme již prohrávali 0:2. Trenér Kašný prostřídal brankáře a do klece šel Patrik Jakubčík. Hra se zlepšila, ale Tomáš Pavlůsek nastřelilk pouze tyčku. V 18´ se již prosadil i střelecky při naší dvojnásobné přesilovce, když si jeho střelu soupeř srazil do branky. Nahrával kapitán Robin Tischer. V přesilovce jsme pokračovali a bombou od modré se zapsal střelec Richard Kobylík. Stav byl srovnaný.

Vstup do 2. třetiny byl již z naší strany lepší. To využil naši třetí přesilovku, po nahrávce zpoza branky Martina Řezníčka, David Pavlůsek a situace vypadala nadějněji, než na začátku utkání. Místo očekávaného dalšího přídělu do hostující branky jsme ve 34´ inkasovali poprvé a za čtyři minuty při naší přesilovce podruhé. Kdy šli hosté do úniku stav byl 3:4. V zápětí jsme šli do oslabení a vteřinu před sirénou jsme inkasovali na 3:5!

V poslední části hry se hra přelévala bez větších šancí na obou stranách a v závěru jsme zkusili hru bez brankáře. Ale ani to nepomohlo.