17. 12. 2022 16:00 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 22-23 2022/2023
7 - 3
GAME OVER

Boxscore

Branky a nahrávky: 20. Tischer (Lašák), 23. Pavlůsek (Tischer), 35. Tischer, 38. Řezníček (Bumbál, Tischer), 41. Pavlůsek (Řezníček, Větříšek), 44. Nohál (Lašák), 50. Pavlůsek – 21. Hubík (Jelínek), 43. Morev (Hubík), 45. Augustín (Jelínek, Morev)

HC Uherské Hradiště: P. Jakubčík (M. Hendrych) — V. Pippal, M. Řezníček, M. Škubal, Z. Fridrich, R. Tischer, M. Lašák, M. Skřivánek — D. Pavlůsek, A. Větříšek, P. Bumbál, F. Petřík, T. Pavlůsek, F. Nohál, P. Kršjak, A. Witoš, J. Vogl

HK Kroměříž: T. Fajgl — M. Vávra, P. Zeman, K. Holík, D. Opravil, P. Augustín, M. Nesrsta, J. Jergl — F. Laciga, J. Jelínek, J. Morev, P. Zavřel, D. Hubík, A. Hradil, J. Podešva, D. Opravil, L. Světlík, K. Knápek

Rozhodčí: Jakub Karpíšek — Ladislav Hrabal, Šimon Flegr

Diváci: 80

Komentář managera týmu Rudolfa Holáska

První třetina se hrála s šancemi na obou stranách, které však gólmani bezpečně vykryli. Až v závěru 1. třetiny jsme hráli přesilovku 5 na 3, kterou jsme zdárně využili kapitánem Robinem Tischerem (asistence Martin Lašák). To položilo základní kámen vítězství.

Závěr utkání byl dramatický. V 55. min. jel sám na branku David Pavlůsek a nastřelil pouze tyč. V čase 58:28 jsme šli do dvojnásobného oslabení a hosté ještě k tomu odvolali brankáře. Tomuto tlaku jsme s bojovností odolali a naopak se ještě David Pavlůsek chytře prosadil a do prázdné branky završil svůj hattrick. Zpečetil tak naše zasloužené vítězství.

Kaňkou byla závěrečná potyčka, které předcházelo napadení našeho výborně chytajícího Michala Hendrycha. Výsledkem tak byly vyšší tresty na obou stranách barikády.