Datum Čas League Sezóna
29. 10. 2022 17:00 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 22-23 2022/2023
4 - 3
GAME OVER

Branky a nahrávky: 6. Macháč (Strnka), 10. Lysák (Častulík, Strnka), 13. Macháč, 28. Vaněk (Lysák) – 3. Řezníček (Löbl, Tischer), 9. Pavlůsek (Tischer), 39. Löbl (Pavlůsek, Tischer)

HC Brumov-Bylnice: A. Žižka (V. Čada) — F. Krůžela, J. Vaněk, Š. Strnka, T. Lysák — V. Novosad, T. Obadal, T. Častulík, R. Šobáň, V. Šobáň, V. Divoš, L. Lysák, V. Sopek, J. Macháč, T. Tulpa

HC Uherské Hradiště: P. Jakubčík (M. Hendrych) — M. Řezníček, J. Mrázek, T. Beneš, Z. Fridrich, O. Mišťúrik, M. Lašák, M. Skřivánek, R. Tischer, V. Pippal — D. Pavlůsek, J. Forman, T. Němec, P. Burša, A. Witoš, T. Pavlůsek, P. Kršjak, P. Löbl, F. Petřík

Rozhodčí: Michal Škrobák — Adam Babulík, Leon Wesley

Diváci: 52

Komentář Rudolfa Holáska – vedoucího týmu

Utkání jsme začali opravdu dobře. Již ve 3. min. jsme se ujali vedení 1:0 střelou od modré čáry Martinem Řezníčkem, nahrávali Patrik Löbl a Robin Tischer. Domácí ale hned za 2 min. srovnali na 1:1. V minutě 9. se prosadil Tomáš Pavlůsek, když asistoval opět Robin Tischer. O minutu později všaj bylo již srovnáno 2:2. Za další 4 minuty se domácí ujali vedení 3:2.

Ve druhé třetině nastřelil pouze tyč Tomáš Němec a svůj nájezd na brankáře neproměnil David Pavlůsek. Domácí obratem odpověděli a zvýšili stav na 4:2. Šance na obrat vznikla střelou pod víko Patrika Löbla v závěru třetiny.

V úvodu poslední části hry jsme měli drtivý tlak, který jsme umocnili v přesilovce 5 na 4. Kotouč už poskakoval po brankové čáře, ale domácí obětavě uklidili puk do bezpečí. V další přesilovce jsme se opět neprosadili. Tlak vyvrcholil při závěrečné power-play, ale to už domácí srovnat stav nedovolili.

Trenér Lukáš Kašný komentoval utkání

Z Brumova jedeme s prázdnou. Měli jsme dobrý začátek, ovšem domácí dokázali po každém našem gólu okamžitě odpovědět. Náš dobrý výkon byl podpořen brankářem Michalem Hendrychem, ale opět bez efetivního zakončení. Dojeli jsme na důraz před brankou a množství šancí jsme nepřetavili do gólů.