Starší žáci tabulka - základní část

#TýmZSkóreB
1.HOKEJ Uherský Ostroh1291:5120
2.HC SPARTAK Uherský Brod1274:5215
3.HC Uherské Hradiště1267:6913
4.HC Lvi Břeclav1257:766
5.SHKM Hodonín1254:956

Starší žácí tabulka - o umístění

#TýmZSkóreB
1HC Orli Znojmo-mládež, z.s.16167:5637
2HC Uherské Hradiště16127:7233
3HC Lvi Břeclav16113:9130
4HC Blansko1680:8828
5SHKM Hodonín16125:10824
6HC Bobři Val. Meziříčí1693:7024
7HK Kroměříž16116:7523
8MBK Vyškov1689:16412
9HC Zastávka u Brna1640:2261

Starší žáci

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž pozn
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -
SŽ „B“ -

Starší žáci - o umístění

DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
So04.12.202111:00VAHC Bobři Val. MeziříčíHC Zastávka u Brna17:0
So04.12.202111:00BVHC Lvi BřeclavSHKM Hodonín14:7
So04.12.202115:15VYMBK VyškovHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:15
Ne05.12.202110:15RCHC Zastávka u BrnaHK Kroměříž5:5
Ne05.12.202112:30HOSHKM HodonínMBK Vyškov8:10
Ne05.12.202114:15UHHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí10:4
So11.12.202110:15RCHC Zastávka u BrnaHC Lvi Břeclav2:12
So11.12.202111:15VYMBK VyškovHC Blansko3:6
So11.12.202114:00KMHK KroměřížHC Uherské Hradiště3:3
So11.12.202115:15ZNHC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín22:3
So18.12.202110:15RCHC Zastávka u BrnaMBK Vyškov1:12
So18.12.202112:30BKHC BlanskoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.3:14
So18.12.202113:00UHHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav7:6
Ne19.12.202111:00VAHC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž6:5
So08.01.202214:00VYMBK VyškovHC Uherské Hradiště1:7
So08.01.202216:45ZNHC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Zastávka u Brna26:2
Ne09.01.202213:30BVHC Lvi BřeclavHC Bobři Val. Meziříčí5:2
Ne09.01.202214:45HOSHKM HodonínHC Blansko2:3
So15.01.202210:15RCHC Zastávka u BrnaSHKM Hodonín5:18
So15.01.202211:00VAHC Bobři Val. MeziříčíMBK Vyškov10:6
So15.01.202211:15KMHK KroměřížHC Lvi Břeclav10:3
Ne16.01.202213:30BKHC BlanskoHC Lvi Břeclav6:8
Ne16.01.202214:15UHHC Uherské HradištěHC Orli Znojmo-mládež, z.s.7:7
So22.01.202211:15VYMBK VyškovHK Kroměříž3:22
Ne23.01.202213:30ZNHC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Bobři Val. Meziříčí6:1
So29.01.202214:00KMHK KroměřížHC Orli Znojmo-mládež, z.s.7:4
Ne30.01.202213:30VAHC Bobři Val. MeziříčíSHKM Hodonín2:7
So05.02.202210:15RCHC Zastávka u BrnaHC Uherské Hradiště3:8
So05.02.202214:30HOSHKM HodonínHK Kroměříž5:4
So05.02.202215:15BKHC BlanskoHC Bobři Val. Meziříčí5:3
Ne06.02.202215:45ZNHC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Břeclav17:1
So12.02.202209:30KMHK KroměřížHC Blansko6:8
So12.02.202210:15RCHC Zastávka u BrnaHC Bobři Val. Meziříčí0:21
So12.02.202212:30HOSHKM HodonínHC Lvi Břeclav4:1
So12.02.202215:30ZNHC Orli Znojmo-mládež, z.s.MBK Vyškov12:3
Ne13.02.202213:30BKHC BlanskoHK Kroměříž2:1
So19.02.202211:00VAHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště6:7
So19.02.202214:00VYMBK VyškovSHKM Hodonín4:12
Ne20.02.202211:00BVHC Lvi BřeclavHC Blansko1:7
Ne20.02.202211:30KMHK KroměřížHC Zastávka u Brna12:1
Út22.02.202215:00HOSHKM HodonínHC Uherské Hradiště9:8
So26.02.202212:30BKHC BlanskoMBK Vyškov5:10
So26.02.202212:30HOSHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.3:4
So26.02.202213:00UHHC Uherské HradištěHK Kroměříž7:11
Ne27.02.202210:15BVHC Lvi BřeclavHC Zastávka u Brna13:5
Ne27.02.202213:30HOSHKM HodonínHC Bobři Val. Meziříčí2:5
Út01.03.202218:00BKHC BlanskoHC Zastávka u Brna8:2
So05.03.202211:15VYMBK VyškovHC Zastávka u Brna15:2
So05.03.202214:00KMHK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí0:2
Ne06.03.202211:00BVHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště1:5
11.03.202218:00VAHC Bobři Val. MeziříčíHC Lvi Břeclav3:6
Ne13.03.202211:45RCHC Zastávka u BrnaHC Orli Znojmo-mládež, z.s.4:13
Po14.03.202217:45BVHC Lvi BřeclavHC Orli Znojmo-mládež, z.s.7:3
Út15.03.202215:00KMHK KroměřížSHKM Hodonín9:5
Út15.03.202217:00UHHC Uherské HradištěHC Blansko6:1
18.03.202215:30BKHC BlanskoSHKM Hodonín4:19
So19.03.202214:15VYMBK VyškovHC Bobři Val. Meziříčí3:5
So19.03.202217:30ZNHC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Uherské Hradiště7:0
Ne20.03.202212:30HOSHKM HodonínHC Zastávka u Brna18:3
Ne20.03.202213:45BVHC Lvi BřeclavHK Kroměříž6:5
Ne20.03.202214:15UHHC Uherské HradištěMBK Vyškov22:4
Út22.03.202216:00UHHC Uherské HradištěSHKM Hodonín10:3
St23.03.202217:00UHHC Uherské HradištěHC Zastávka u Brna16:2
25.03.202217:30ZNHC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Blansko2:3
So26.03.202210:15RCHC Zastávka u BrnaHC Blansko3:12
So26.03.202211:15KMHK KroměřížMBK Vyškov8:5
So26.03.202213:30VAHC Bobři Val. MeziříčíHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:5
Ne27.03.202213:30VAHC Bobři Val. MeziříčíHC Blansko4:3
Po28.03.202217:45BVHC Lvi BřeclavMBK Vyškov22:4
So02.04.202211:15VYMBK VyškovHC Lvi Břeclav4:7
So02.04.202213:30BKHC BlanskoHC Uherské Hradiště4:4
Ne03.04.202212:00ZNHC Orli Znojmo-mládež, z.s.HK Kroměříž10:8

Starší žáci - základní část

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
So11.09.202114:15HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod4:9
Ne12.09.202112:15HC Lvi BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh10:5
Ne19.09.202112:15HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště17:2
Ne19.09.202112:30SHKM HodonínHC Lvi Břeclav8:3
So25.09.202111:00HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh3:6
So25.09.202112:30HC Uherské HradištěSHKM Hodonín6:4
Út28.09.202110:00HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště3:7
Út28.09.202111:00SHKM HodonínHC SPARTAK Uherský Brod3:8
Čt30.09.202118:00HOKEJ Uherský OstrohHC Lvi Břeclav5:4
So02.10.202111:00HC SPARTAK Uherský BrodHC Lvi Břeclav4:1
Ne03.10.202112:15HOKEJ Uherský OstrohSHKM Hodonín13:7
So09.10.202110:30HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště7:7
So16.10.202112:15HC Lvi BřeclavSHKM Hodonín4:10
Ne17.10.202112:30SHKM HodonínHC Uherské Hradiště1:4
So23.10.202110:30HC SPARTAK Uherský BrodSHKM Hodonín17:2
So23.10.202113:00HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav7:1
So30.10.202112:30SHKM HodonínHOKEJ Uherský Ostroh2:7
So30.10.202114:00HC Lvi BřeclavHC SPARTAK Uherský Brod5:6
Ne31.10.202111:15HC Lvi BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh9:8
So06.11.202112:15HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště8:5
Ne07.11.202112:30SHKM HodonínHC Lvi Břeclav6:15
Čt11.11.202118:15HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh3:8
So13.11.202111:00HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh2:4
So13.11.202113:00HC Uherské HradištěSHKM Hodonín6:7
Út16.11.202116:00HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod5:4
St17.11.202109:00HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod11:2
So20.11.202112:30SHKM HodonínHC SPARTAK Uherský Brod4:7
So20.11.202115:00HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště2:5
Ne21.11.202111:30HC SPARTAK Uherský BrodHC Lvi Břeclav5:0
Ne21.11.202113:30HOKEJ Uherský OstrohSHKM Hodonín5:0 K