HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – ČERNÍ VLCI KOPŘIVNICE     6:3

Sestava: Peterek, Nowak, Hurdes, Hrabec, Zalubil, Frolek, Vyoral, Šabršula, Baďura, Hendrych, Podešva, Kužílek, Bouček, Dohnal, Fuga, Pospíšil, Pochylý, Horák

Góly: Zalubil 2, Baďura, Frolek, Hendrych, Vyoral

Asistence: Frolek, Hrabec, Kužílek, Podešva, Pochylý

Mužstvo mladšího dorostu v neděli přivítalo na domácím ledu Černé vlky z Kopřivnice. Hosté vstoupili do utkání lépe a už v první minutě vstřelili vedoucí branku. Hra byla vyrovnaná a šance byly vidět na obou stranách. Malou převahu jsme nad soupeřem získali až od poloviny první třetiny kdy se hra přesunula do obraného pásma hostů, tam jsme si dobrým pohybem vytvářeli gólové příležitosti. Vyrovnat stav utkání se nám podařilo až v 16 minutě z hokejky Zalubila a za nerozhodného stavu 1:1 se odcházelo do kabin. Druhou třetinu jsme pokračovali v tlaku na soupeře a hra se znovu odehrávala převážně jeho obranném pásmu. Hosté ovšem využívali našich ztrát kotoučů k rychlím protiútokům, ale i tak jsme po druhé třetině odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem 3:2. V poslední třetině jsme hostům žádné překvapení nedovolili, přidali jsme ještě 3 branky a vyhráli v poměru 6:3. Z naší strany to byl průměrný výkon se spoustou nepřesností v kombinacích a malým nasazením!!!

Previous articleMladší žáci s Valašským Meziříčím vyrovnávali až v posledních sekundách zápasu