Mladší žáci s Valašským Meziříčím vyrovnávali až v posledních sekundách zápasu

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC BOBŘI VAL.MEZIŘÍČÍ    5:5

Sestava: Mraček, Nowak, Zatloukalová, Obal, Volas, Novák, Ančík, Pippal, Maršálek, Vogl, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Mištůrik, Jelének, Tománek

Góly: Volas 2, Novák 2, Mištůrik

Asistence: Maršálek, Novák, Vícha, Volas

V sobotu mužstvo mladších žáků přivítalo na svém ledu Valašské Meziříčí. Kluci vstoupili do zápasu velmi vlažně a jen díky znovu velmi dobře chytajícímu Matyáši Mračkovi jsme po první třetině vedli 1:0. V začátku druhé třetiny to vypadalo, že jsme se probrali a začali hrát svou kombinační nátlakovou hru kde jsme soupeře začali přehrávat při čemž jsme se dostali až do vedení 4:1. V tom, ale kluci nepochopitelně přestali hrát a toho hosté využili a do konce druhé třetiny snížili náš náskok až na rozdíl jedné branky. Stav utkání po dvou třetinách 4:3. Ve třetí třetině jsme byly na ledě jak kdyby jsme stáli na bruslích poprvé v životě, hosté nás jednoznačně přehrávali a otočili vývoj utkání ve svůj prospěch na  4:5. Nám se podařilo vyrovnat až v samotném závěru utkaní při hře bez brankáře na konečných 5:5. Kluci tento zápas neskutečně odflákli a troufám si říct, že co se bojovnosti a chuti hrát to byl jejich nejhorší zápas v sezoně!!!