VHK VSETÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ      11:5

Sestava:Novak, Hoferek, Šolc, Skřivánek, Žák, Kadlčík, Trávníček, Marek, Odstrčilík, Jordán, Pochylý

Góly: Trávníček 2, Žák 2, Odstrčilík

Asistence: Trávníček, Pochylý, Šolc

V sobotu mužstvo starších žáků hrálo na ledě Vsetína. Kluci si zápas prohráli už v první třetině v které začali naprosto ve vlažném tempu, nechávali soupeři hodně prostoru po celém kluzišti. Domácí se jednoduše dostávali ke střelám na naši bránu a ty končili z převážné většiny  za zády jindy výborně chytajícího Nowaka, který si tentokrát “ nepostavil správně tyčky“ a i jednoduché střeli končili za jeho zády. Po první třetině jsme tak odcházeli do kabin za stavu 6:1. Ve druhé třetině se hra malinko srovnala, ale na naše dvě vstřelené branky domácí reagovali vstřelením stejným počtem gólů. I ve třetí třetině kluci bojovali a chtěli výsledek zkorigovat ovšem opak byl pravdou zato co soupeř se trefoval do „černého“ my své šance neproměňovali.

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – EAC JUNIOR CAPITALS WIEN    2:5

Sestava: Nowak, Hoferek, Pochylý, Skřivánek, Žák, Kadlčík, Trávníček, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Šolc

Góly: Odstrčilík, Šolc

Asistence: Žák, Pochylý

V neděli mužstvo starších žáků přivítali na svém ledu zahraničního účastníka soutěže Wien.Od začátku se hrálo vyrovnané utkání ze šancemi na obou stranách. A za vyrovnaného stavu 2:2 se odcházelo po dvou třetinách do šaten. O prohře rozhodla poslední třetina kde bylo vidět, že soupeř hrající na 3 kompletní pětky má více sil než naše 2 pětky a třemi góly rozhodli o tom, že body za vítězství  si odvezou do Wiedně.