Mladší žáci drtí soupeře tentokrát si dovezli skalp z Hodonína

SHK HODONÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   4:9

Sestava: Mraček, Nowak, Obal, Volas, Novák, Ančík, Pippal, Maršálek, Valouch, Kaláč, Vícha, Jánoš, Mištůrik, Jelének, Tománek, Konečný

Góly: Ančík 4, Valouch 2, Novák 2, Volas

Asistence: Volas 4, Jelének 3, Ančík, Kaláč

Mužstvo mladších žáků v neděli odjelo po 14 denní přestávce k zápasu do Hodonína. Kluci do zápasu nevstoupili vůbec dobře a už ve 12 sekundě prohrávali 1:0. Rychle jsme se z gólu oklepali a ještě v první minutě srovnal skóre po krásné akci druhé pětky Valouch. Ve třetí minutě rozebrali domácí obranu Ančík s Volasem a první jmenovaný otočil vývoj utkání na naši stranu. V sedmé minutě sice ještě domácí dokázali srovnat skóre na 2:2, ale to bylo vše co jsme Hodonínu dovolili. Góly pak ještě přidali znovu Valouch a Ančík k nim se přidal Novák a tak jsem do kabin po první třetině odcházeli  za stavu 2:5. Zbylé dvě třetiny byly zcela pod naši kontrolou, kluci dobře bruslili , rychle k soupeři přistupovali, který pod tlakem dělal chyby a my tak měli možnost si vytvářet gólové příležitosti. Kluci předváděli dobrou hru plnou pěkných kombinacích. Celé mužstvo musím za dobrý výkon pochválit. Neprohráli jsme už páté utkání v řadě a na klukách je vidět velké zlepšení ve hře a co je důležité dokáži si velmi dobře přenést dovednosti a kombinace z tréninku do zápasu a za to  kluky musím ještě jednou pochválit.

Previous articleČTVRŤÁCI NA DOMÁCÍM TURNAJI ZNOVU TRÁPILY SOUPEŘE
Next articleStarším žákům reprezentační přestávka prospěla porazili silný Hodonín