Mladší žáci v zápase s Warriorem prohrávali už o 3 branky, zápas dokázali otočit a z ledu odcházeli vítězně

HCM WARRIOR BRNO – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   4:7

Sestava: Uherek, Kaděra T., Kaděra V., Vícha, Janík, Kovář, Fajkus, Valouch, Májíček, Šupka, Grebeníček ml., Krátký, Grebeníček st., Pavlica, Dostalík, Štukavec, Řimák, Pražan

Góly: Janík 3, Fajkus, Kovář, Grebeníček ml., Vícha

Asistence: Janík, Vícha, Krátký, kovář

V neděli zajížděli mladší žáci k dalšímu mistrovskému utkání na led Warrioru Brno. Začátek zápasu byl z naší strany velmi špatný, klukům se vůbec nechtělo bruslit jen se dívali po domácích hráčích, kteří si na ledě dělali co chtěli a proto už ve 12. minutě první třetiny jsme prohrávali 4:1. V závěru první třetiny se nám po pěkné akci první pětky podařilo snížit na 4:2. Ve druhé třetině se obraz hry úplně změnil kluci hodně zlepšili pohyb po ledě a bojovnost a rázem jsme byly lepším týmem na ledě. Začali jsme si vytvářet výborné brankové příležitosti, které jsme né vždy dokázali využít, ale i tak se nám podařilo druhou třetinu vyhrát v poměru 4:0 a otočit tak stav utkání na 4:6 v náš prospěch. Ve třetí třetině byl obraz hry opět úplně jiný tentokrát byla hra naprosto vyrovnaná a šance byly vidět na obou stranách. Branku se nepodařilo vstřelit ani jednomu týmu. Domácí trenér minutu před koncem ve snaze o vyrovnání výsledku sáhl ke hře bez brankáře v 6 proti 5, čehož využil Janík, který přes celé hřiště trefil prázdnou bránu a definitivně tak pojistil naše vítězství.

Kluky musím pochválit, že i za nepříznivého stavu kdy jsme prohrávali 4:1 se na zápas nevykašlali, ale naopak zvýšili snahu a zápas dotáhli do vítězného konce.

Previous articleŠkolení trenérů licence C + mládež
Next articleStarší žáky ve vítězném tažení nezastavil ani vedoucí tým soutěže Warrior Brno