VSK TECHNIKA BRNO „B“ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    6:9

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Valouch J, Jánoš, Kaláč, Valouch M, Janík, Fajkus, Krupka, Koníček, Kovář, Štukavec, Zatloukalová, Chripák, Grebeníček ml., Grebeníček st., Kaděra V

Góly: Valouch Jan 4, Kaláč 3, Janík, Jelének

Asistaence: Valouch Jan 3, Kaláč 2, Maršálek, Jelének, Janík, Kaděra

Ve čtvrtek sehráli mladší žáci další soutěžní zápas s Technikou Brno „B“.  Do zápasu kluci vstoupili velmi vlažně s představou, že se snad soupeř porazí sám, ale opak byl pravdou a domácí tým náš špatný přístup k zápasu trestal už ve třetí minutě vedoucím gólem a když v polovině třetiny soupeř využil naší hrubé chyby na útočné modré po které se jeden z hráčů dostal do samostatného nájezdu a tváří v tvář nedal střelou pod víko Uherkovi šanci bylo jasné, že v tomto tempu v zápase pokračovat nemůžem. Na střídačce jsme klukům důrazně řekli ať  přidají na tempu a začnou hrát hokej, který se učíme. Upozornění si vzala k srdci hlavně první pětice, která domácí hráče zatlačila do jejich obranného pásma a z hokejky Jelénka a Valoucha J., do konce třetiny srovnala stav utkání na 2:2. V druhé třetině se naše hra výrazně zlepšila a všechny tři pětice dostávali hráče techniky pod velký. Šance kterých jsme si dokázali vytvořit nezpočet, ale dokázali využit je 2x Valouch Jan, Janík a Kaláč. Do poslední třetiny jsme tak nastupovali za stavu 6:3 což mělo znamenat “ pohodové“ dohrání zápasu, ale opak byl znovu pravdou na led jsem naskočili  znovu ve velmi vlažném tempu a domácí hráči se dvěma rychlými góly dostali zpátky do zápasu neboť v té době svítili na ukazateli skóre stav utkání 5:6. A za tohoto stavu ještě zlikvidoval několik dobrých brankových příležitostí v bráně chytající Uherek. Klid na hokejky Nám vrátil až gól z hokejky kapitána mužstva Kaláče, kterým jsme odskočili znovu na rozdíl dvou branek a když o pár minut stejný hráč přidal další  branku definitivně zlomil odpor soupeře.

Previous articleNaši druháčci v přátelském zápase s Kometou Brno vybojovali remízu a chválou směrem k našim malým talentům nešetřili ani trenéři hostů z Komety