Mladší žáci opět úspěšní a porazili i Bobry :)

Mladší žáci HCUH — HC Bobři Valašské Meziříčí 5:2

V sobotu 12.10.2019 přivítali mladší žáci na domácím ledě Bobry z Valašského Meziříčí. Utkání pro nás nezačalo vůbec dobře, když hostující hráči už ve 33 sekundě potrestali naši chybu v obranném pásmu a dostali se tak do jednobrankového vedení. Kluci se, ale z obdržené branky rychle otřepali a svým dobrým pohybem a souhrou si také dokázali vytvořit několik slibných brankových příležitostí, které ovšem celou první třetinu nedokázali proměnit v gól. Nástup do druhé třetiny tentokrát vyšel líp našim hráčům a hned v první minutě srovnával stav utkání dělovkou z mezikruží Fikes. O tři minuty později se od modrá trefil Grebeníček. Rychlé otočení stavu vneslo do hry nový elán a najednou jme byly proti dobře hrajícím hostům lepším týmem. Ve třetí třetině jsme ještě branky přidali a zaslouženě vyhráli 5:2. Výborným výkonem se blýskl golman Tomáš Kaděra, ale pochvala za předvedenou hru patří celému kolektivu hráčů.

BRANKY: Fikes, Grebeníček, Šupka, Sedláček, Majíček

ASISTENCE: Kaděra 2, Šupka, Majíček