Mladší žáci odehráli dobrý zápas a zaslouženě porazili Kroměříž

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HK KROMĚŘÍŽ 7:3

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Valouch M., Vícha, Chripák, Zatloukalová, Kaláč, Valouch, Koníček, Janík, Fajkus, Krupka, Jánoš, Konečný, Kovář, Štukavec

Góly: Kaláč 2, Janík 2, Krupka, Valouch J., Kovář

Asistence: Valouch J. 2, Fajkus, Janík

Ve středečním dalším kole mistrovských zápasů přivítali mladší žáci na domácím ledu mužstvo Kroměříže. Hned od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu a bylo vidět že kluci na hřišti si nechtějí darovat nic za darmo jak se říká. My jsem měli malinko více ze hry, více jsem soupeře přehrávali v jejich obranném pásmu z čehož jsme se dostávali více do brankových příležitostí, které jsme nedokázali zužitkovat. Branky začali padat až ve druhé třetině kdy jsme pokračovali v dobré hře a přidali jsme i lepší zakončení. Hosté si taky vypracovali několik slibných příležitostí, ale bezchybně chytají Uherek v bráně domácích dovolil hostům využit jen jednu a tak jsme po druhé třetině odcházeli do kabin s tří brankovým náskokem za stavu 4:1. I třetí třetinu jsme zvládli líp jak hosté a zaslouženě vyhráli v poměru 7:3. Kluci předvedenou hrou napravili nepodařený zápas v Uherském Ostrohu za což patří celému týmu velká pochvala.

Previous articleStarší žáci si na vítězství musí ještě počkat i v dalším kole doma podlehli Kroměříži