Žáci s Brodem uspěli

„MŽ“ HC UH – HC UHERSKÝ BROD 12:9

Sestava: Mraček, Nowak, Obal, Zatloukalová, Novák, Kaláč, Valouch, Třetina, Maršálek, Mištůrik, Jelének, Tománek, Jánoš, Vogl, Konečný, Josefík, Kníž

Góly: Valouch 3, Kaláč 3, Novák 3, Jelének 2, Tománek

Mužstvo mladších žáků si drží svou neporazitelnost i po dalším přípravném duelu tentokrát se sousedním Uherským Brodem, který přestříleli 12:9. I přes to, že jsme vyhráli, s předvedenou hrou byt tentokrát určitě nemůžeme. Devět gólů dostat na domácím ledě je špatně a celý zápas se ukazovalo, že v obranné hře máme velké nedostatky hlavně v dobruslování soupeře a v rychlému přístupu k soupeře, kterému jsme dávali hodně prostoru a ten nás za to trestal góly. Za předvedený výkon můžu dnes bohužel pochválit jen první pětku ve složení Obal, Zatloukalová, Kaláč, Valouch, Novák, která jednak nastřílela soupeři 9 gólů a co je hlavní, tak se snažila hrát hru, kterou se učíme v tréninku.

(sw)


„SŽ“ HC UH – HC UHERSKÝ BROD 7:5

Sestava: Nowak, Skřivánek, Kadlčík, Pochylý, Valenta, Trávníček, Žák, Ančík, Jordán, Volas, Píštěk, Pippal

Góly: Pochylý 6, Volas

Po posledním zaváháním s Uherským Ostrohem si dnes kluci spravili chuť v dalším derby, kde porazili Uherský Brod v poměru 7:5. I přesto, že zápas byl vítězný, nebyl vůbec z naší strany povedený, kluci k němu přistoupili lajdácky bez nasazení bez spolupráce bez bruslení. Hřešili jen na to, že soupeř byl z kategorie slabších. Pokud si sami kluci neuvědomí, že takový soupeři se v soutěži takřka neobjevují, budou se z mistrovských utkání vracet s pořádnými výprasky!!!!!!!!

(sw)

Previous articleZveme Vás na nedělní (17h) malé přípravné derby s Brodem
Next articleDerby se moc nepovedlo – 3:5