Světový den dívčího hokeje i v Uherském Hradišti

Světový víkend dívčího hokeje v říjnu přilákal na tři české stadiony přes 120 dětí, další trénink s reprezentací už klepe na dveře: Všechny malé hokejistky jsou srdečně zvány v sobotu 13. ledna do Uherského Hradiště!

Akce se znovu koná souběžně se soustředěním české reprezentace do 16 let, jejíž hráčky nebudou na ledě chybět. Dívčí den tentokrát zamířil na jihovýchod republiky, ale pro koho je Uherské Hradiště příliš daleko, nemusí smutnit. Blíže to bude mít při třetí akci sezony v březnu.

Trenéři tentokrát pro hráčky připravili nový program, kde bude více aktivit pro družstva. Nově se tak mohou hlásit nejen jednotlivkyně, ale i týmy ve složení šest hráček do pole + jedna gólmanka. Hokejistky, které nebudou přihlášeny v rámci družstva, ho vytvoří přímo na místě.

Sraz na zimním stadionu v Uherském Hradišti je v 11 hodin, děti nebudou mít o zábavu nouzi až do 18:15. Odpoledne stráví na ledě s krátkými přestávkami pět hodin! Kromě tréninku je znovu čekají i zápasy minihokeje či dovednostní soutěže. Vše povedou reprezentační trenéři, kteří budou také připraveni odpovědět na dotazy rodičů.

Previous articleTýden hokeje v Uherském Hradišti – úterý 23.1. 17:00
Next articleŠkolení trenérů licence C + mládež