Suchá příprava skončila – na led půjdeme ve druhé polovině srpna

Letní období nám přináší horké dny, ale také důležitou fázi hokejové přípravy. S radostí oznamujeme, že jsme úspěšně dokončili první fázi naší základní přípravy na suchu. Naši odhodlaní hokejisté, jak holky, tak kluci, se sešli na trénincích a s nasazením pracovali na zdokonalení svých dovedností. Tato sportovní příprava zahrnovala fyzické tréninky, technické cvičení a taktické přípravy. Bylo skvělé sledovat, jak se naši hráči postupně zlepšují a rostou jak fyzicky, tak i mentálně.

Současně jsme se věnovali i školním výsledkům našich hráčů. Tato dvojí angažovanost – jak ve sportu, tak ve škole – je pro nás velmi důležitá, neboť chceme podporovat celkový rozvoj našich hráčů.

Od druhého srpnového týdne přecházíme na předzávodní část přípravy na suchu, která je dalším důležitým krokem v našem tréninkovém plánu. Naši hráči se budou věnovat ještě intenzivnějším tréninkům, aby si zlepšili sílu, vytrvalost, rychlost a techniku. Těšíme se, že brzy poté se přesuneme na led, který bude pro nás připravený ve 3. srpnovém týdnu. Přechod na led je vždy velkým momentem, který našim hráčům dodá další motivaci a přináší vzrušení z blížícího se zahájení sezóny.

Během předzávodní části na suchu a na ledě nás čeká náročný tréninkový program, který zahrnuje tréninkové kempy, přípravné zápasy a účast na turnajích. Tato část přípravy nám umožní zlepšit herní souhru, pracovat na taktických aspektech hry a vytvořit silný a soudržný tým. Budeme se účastnit zápasů s ostatními kluby a měřit své síly s dalšími talentovanými hráči. Věříme, že tyto přípravné akce nám pomohou naladit se na správnou vlnu a připravit nás na výzvy, které nás čekají během nadcházející sezóny.

Září přinese skutečný začátek sezóny v podobě mistrovských zápasů. V tuto chvíli již průběžně zveřejňujeme rozlosování soutěží na našich webových stránkách, abyste měli přehled o našich nadcházejících soupeřích a termínech zápasů. Jsme nadšeni, že se opět budeme moci střetnout s ostatními týmy a ukázat naše dovednosti na ledě. Bude to náročná, ale zároveň vzrušující sezóna, plná soutěže, vášně a nezapomenutelných okamžiků.

Našim hokejistům přejeme zasloužený letní odpočinek, který jim umožní nabrat síly a regenerovat před náročnou sezónou. Jsme přesvědčeni, že se vrátíme na led s obrovskou energií a odhodláním. Budeme se snažit dosáhnout co nejlepších výsledků a reprezentovat náš klub s hrdostí a vášní.

Nezapomeňte sledovat naše webové stránky a sociální média, abyste zůstali v obraze ohledně nejnovějších informací o našich týmech, trénincích a zápasech. Srdečně vás zveme, abyste se k nám připojili na tribunách a podpořili nás během našich zápasů. Vaše podpora je pro nás neocenitelná a dodává nám sílu a motivaci, kterou potřebujeme k dosažení vrcholných výkonů.

Těšíme se na úžasnou sezónu plnou hokejového nadšení a vzrušení!

Previous articleRočník 2011 byl za úspěšnou sezónu oceněný starostou města Stanislavem Blahou
Next articleSledujte naše zápasy kdykoli, kdekoli živě i ze záznamu na czechicehockey.tv 📺