Náborová akce září 2018 „Týden hokeje“ (aktualizace foto)

V úterý 18.9.2018 od 16:30 se na Zimním stadionu v Uherském Hradišti konala, pod záštitou ČSLH, náborová akce „Pojď hrát hokej“. Při této akci se nově zaregistrovalo 29 dětí, z toho 24 chlapců a 5 dívek. Do organizace se zapojilo 15 členů klubu, z toho přímo na ledě 10 trenérů, ke kterým se připojil bývalý hráč NHL, extraligy a reprezentace Jaroslav Balaštík a bývalý extraligový hráč a reprezentant, současný svazový trenér Rostislav Vlach, za což jim oběma patří velké poděkování.

Pro děti byla připravena ukázka krátkého tréninku a minihokeje, kterou jim předvedli hráči 4. třídy a následně byly děti rozděleny do skupin na jednotlivá stanoviště. Zde si mohly formou her osahat základní hokejové dovednosti. Zpestřením na ledové ploše byla pro děti přítomnost hokejového maskota lva Puka.

Akce Pojď hrát hokej se v úterý 19. září opět povedla! Děkujeme trenérům i rodičům!

Týden hokeje v Uherském Hradišti

Působí v hokeji dostatek kvalifikovaných trenérů? – Určitě ano! Kromě Regionálních trenérů, kteří dohlížejí na práci mládežnických koučů v určitých oblastech, organizuje Český hokej i projekt Trenéři do malých klubů, díky kterému mají i ty nejmenší kluby k dispozici kvalifikovaného trenéra, který dohlíží na rozvoj mladých hokejistů napříč kategoriemi. A přesně tak to funguje i v HC Uherské Hradiště, kam jsme se zajeli podívat na akci Týden hokeje.

Zveřejnil(a) Pojď hrát hokej dne Středa 19. září 2018