Hokejový týden

Hokejový týden

Tento týden byla i středa hokejová a to díky státnímu svátku české státnosti a také svátku sv. Václava, přemyslovského knížete, patrona Čech a Moravy a jednoho z tradičních symbolů českého státu.

Nejprve mladší žáci A si pod vedení trenéra Lukáše Kašného poradili s hokejovou baštou Šumperkem 8:4 a v tabulce poskočili na 2. místo. V konkurenci nejlepších ročníku 2011 tak úspěšně vykročili s tou správnou nohou.

Deváťáci vysoko prohráli u Beranů ve Zlíně. Tento ročník 2008 má svoji roli přetěžkou a to díky nově vzniklé soutěži, ve které hrají špičky a budoucí reprezentanti tohoto ročníku. Kluci jsou týmem spojeným z celého Slovácka a dělají i s trenéry Jirkou Číhalem a Peterem Kršjakem maximum. V první části, která má 6 kol, hrají prostě ti úplně nejlepší proti všem. Časté jsou výsledky v celé republice s rozdílem 20ti a více gólů. Od října se soutěž rozdělí a skupiny lepších a ostatních se oddělí. Proti sobě tak budou nastupovat výkonnostně srovnatelní soupeři. Od příští sezóny bude soutěž 9. tříd již od začátku rozdělená na tzv. extraligu a spodní ligy. Věříme, že kluci již brzy svoje vítězné zápasy vybojují. Deváťáci jedou v sobotu k favoritovi do Břeclavi, kde budou bojovat o své první body. V neděli přivítají na domácím ledě Techniku Brno, s kterou zakončí základní část soutěže a budou čekat na nové soupeře v pokračující soutěži.

Muži v zápase obratů dotáhli své derby vítězství se Spartakem Uherským Brod do úspěšného konce s vítěznou tečkou 14 vteřin před závěrečnou sirénou. Naši diváci tak byli spokojeni jak s předvedenou hrou, tak se skalpem soupeře. Sobotní hody v Uherském Brodě ozdobí odvetné derby, které se hraje od 17:00. Přijeďte povzbudit naše borce do Brodu!

V sobotu hrají mladší žáci B a starší žáci s Berany ze Zlína. Přejeme jim hodně gólů na té správné straně hřiště.

Mladší žáci A jedou na Lapač na Vsetín, kde se utkají s Valachy ve férové řežbě, a dovezou potřebné body z venku.

Zápasy tohoto týdne

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.
Previous articleSvěží vítr na domácím ledě rozfoukal trenér Kašný a hráči A-týmu, kteří v prvním domácím derby Krajské ligy porazili Spartak 7:6
Next articleV odvetě s Uherským Brodem muži i díky promarněným šancím neuspěli a prohráli 7:4