Gratulujeme Nikol Sušilové za vítězství ve čtenářské a divácké anketě Televize TVS a Deníku, sportovec roku města Uherské Hradiště.

Uherské Hradiště ocenilo nejlepší sportovce města za rok 2023

Své nejlepší sportovce za uplynulý rok představilo již po pětadvacáté město Uherské Hradiště. Úspěšní sportovci, vynikající mladé talenty a nejlepší kolektivy i trenéři z různých odvětví sportu byli vyhlášeni v pátek 1. března na slavnostním večeru ve Slováckém divadle

„Všem oceněným upřímně gratuluji a děkuji jim za to, že dělají Uherskému Hradišti dobré jméno. Nejsme jen kulturním městem, ale také místem sportu a to především díky obrovskému úsilí a tvrdé dřině jednotlivých sportovců a týmů, i díky velkému nasazení trenérů. Úspěchy jedněch mohou být motivací pro druhé, proto jsem rád, že tu máme spoustu mladých talentů, kteří mohou navázat na své předchůdce, „ vyjádřil se starosta města Stanislav Blaha.

„Sport má u nás vysokou prioritu, a proto se budeme i nadále snažit zlepšovat podmínky, ve kterých mohou naši sportovci růst a excelovat,“ doplnila místostarostka Marcela Čechová.

Slavnostního předávání cen nejlepším sportovcům se spolu se členy vedení města Uherské Hradiště v čele se starostou Stanislavem Blahou zhostili hejtman Zlínského kraje Radim Holiš, radní Zlínského kraje pro oblast sportu Jiří Jaroš, dvojnásobná olympijská vítězka, oštěpařka Barbora Špotáková a olympionik, cyklista Jan Bárta. Večer svými vystoupeními doprovodil akrobatický rokenrol, hudebně se představil F-dur Jazzband ze Zlína.

Sportovce na ocenění mohla nominovat jak veřejnost, tak také sportovní kluby. Nominace v jednotlivých kategoriích vyhodnocuje sportovní komise Rady města Uherské Hradiště.

Záznam ze slavnostního vyhlašování mohou zájemci zhlédnout ve vysílání Televize TVS v sobotu 2. března 2024 od 18 hodin.

Gratulujeme Nikol k ocenění a přejeme do dalších zápasů a sezón hodně radosti a úspěchů.

Poděkování patří rodičům a trenérům!

Previous articleA-tým se rozloučil s play-off porážkou s lídrem z Prostějova 2:9
Next articleV zápase Severu proti Jihu ve Vyškově byly i naše dívky