Do Hradiště se sjeli školitelé a trenérští adepti nových generací hokejistů

Ve spolupráci s ČSLH organizujeme školení hokejových trenérů pro získání licence B. Hlavní část přednáší metodik hokejové svazu a regionální trenér PhDr. Zdeněk Vojta, který své zkušenosti přednáší i na FTVS UK v Praze.  Další přednášející se průběžně v průběhu týdne připojují. Pro trénink specifické rychlosti a dovednosti jsou to PhDr. Radim Jebavý a Mgr. Pavel Arnošt DiS. Kompenzační cvičení přednáší Mgr. Ladislava Kvapilová a kondiční trénink zábavnou formou předvede Filip Raptopulos.

Teoretická i praktická část výuky probíhá v prostorách vysoké školy, v tělocvičně Základní školy Sportovní a v areálu Sportovišť města Uherské Hradiště.

Naši trenéři tak mají množnost zdarma tuto část školícího cyklu absolvovat. Naberou tak cenné poznatky přímo v Uherském Hradišti a to od zkušených hokejových praktiků, tak i od dalších 50 trenérských kolegů usilujících o získání potřebné licence.

K dispozici pro praktickou část jsou i naši mladí hokejisti, kteří si jako šikovní figuranti naostro vyzkouší varianty jednotlivých cvičení.

 

Previous articleMinihokej v novém balení: Více bruslení, klasická střídačka a ofsajd
Next articleDorost zahajuje přípravu na ledě 6. srpna