22. 10. 2023 12:15 Liga mladších žáků B 2023/2024

Boxscore

Tým1st2nd3rdTotal
Mladší žáci B2313
HC Olomouc5319

Branky a nahrávky: 5. Bureš (Uherek), 6. Minnen, 59. Bečička (Blaha, Skula) – 9. Vysoudil (Jarmar), 12. Sedláček (Koupilová), 15. Jarmar (Vysoudil), 17. Švestková (Sedláček), 20. Buchbauer (Jarmar), 22. Švestková, 24. Švestková (Buchbauer), 37. Jarmar (Fric), 50. Vysoudil (Sedláček)

HC Uherské Hradiště: A. Kozina (V. Babiš) — R. van Minnen, T. Skula, M. Hrstka, V. Uherek, R. Pavlíček, C. Blaha, G. Sládková, T. Hala, R. Bečička, T. Horsák, B. Plšek, B. Pavič, D. Bureš

HC Olomouc: D. Absolon (A. Tihlář) — Z. Koupilová, S. Konrád, T. Ondrušek, R. Zbožínek, Š. Kraváček — Š. Fric, Z. Švestková, L. Buchbauer, F. Klos, H. Navrátil, S. Jarmar, T. Vysoudil, V. Sedláček

Rozhodčí: Robert Koželuha, Petr Blaha

Diváci: 45

Minulý víkend jsme byli svědky dalšího zápasu našeho týmu MŽ B, tentokrát proti neznámému a silnému soupeři z Olomouce. Zápas nám přinesl mix emocí, od vysokých očekávání až po zklamání. Přestože konečný výsledek 3:9 byl pro nás nepříjemný, každý zápas je nová příležitost k učení a zdokonalení se.

Začátek zápasu nám vyšel náramně. Během prvních pěti minut jsme vedli 2:0, což vytvořilo optimistickou atmosféru na střídačce i mezi diváky.

Po slibném začátku však přišel zvrat a projevila se kvalita soupeře. Soupeř z Olomouce ukázal svou kvalitu a v druhé a třetí třetině nás přehráli.

Přestože konečný výsledek byl pro nás tvrdý, je z něj co brát. Následující tréninky a zápasy nám poskytnou šanci ukázat, že jsme se poučili a jsme připraveni na další výzvy.