Krajská Liga muži

PostýmZápSkóreBody
126166 : 6169
226163 : 9864
326125 : 6757
426131 : 9753
526136 : 11044
626110 : 11141
726112 : 11438
826114 : 10238
92690 : 10837
102688 : 13127
112688 : 14827
1226100 : 11625
132699 : 16316
142665 : 16110

Liga dorostu – nadstavba

PostýmZápSkóreDiffBody
128189 : 4814179
228156 : 797769
328138 : 1231549
428119 : 137-1836
52894 : 128-3436
628106 : 125-1934
72858 : 126-6820
82868 : 162-9413

Tabulka - základní část

 KlubZáp.SkóreBody
1.HC Brumov - Bylnice1048:1627
2.HC Frýdek-Místek1054:3120
3.HC Uherské Hradiště1048:3418
4.HC Bobři Valašské Meziříčí1048:5013
5.HC Černí Vlci1029:49  8
6.HK Nový Jičín1027:74  4

Odkaz hosys

Odkaz hosys

Liga starších žáků

PostýmZápSkóreDiffBody
128242 : 11812447
228267 : 1689938
328215 : 1358038
428208 : 1832533
528165 : 158728
628198 : 227-2920
728129 : 284-15513
82897 : 248-1517

Liga mladších žáků

PostýmZápSkóreDiffBody
128291 : 11118047
228239 : 12011940
328172 : 1432937
428167 : 1561133
528143 : 167-2423
628123 : 185-6220
728106 : 166-6016
82874 : 267-1938

Odkaz hosys

Odkaz hosys

18-19 Zápasy sezóna

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde
Mladší žáci HCUH — HC Lvi BřeclavPříprava
Starší žáci HCUH — HC Lvi BřeclavPříprava
Dorost HCUH — HC Brumov – BylnicePříprava
Mladší žáci HCUH — HC Lvi BřeclavPříprava
Mladší žáci HCUH — HOKEJ Uherský OstrohPříprava
Starší žáci HCUH — HOKEJ Uherský OstrohPříprava
HC Uherské Hradiště — HK Nový JičínPříprava
Dorost HCUH — SHKM HodonínPříprava
HC Uherské Hradiště — HK TrnavaPříprava
HK Kroměříž — Mladší žáci HCUHPříprava
HK Kroměříž — Starší žáci HCUHPříprava
Mladší žáci HCUH — SHKM HodonínPříprava
Starší žáci HCUH — SHKM HodonínPříprava
4. třída 2009 HCUH — MŠK PúchovPříprava
Mladší žáci HCUH — HOKEJ Uherský OstrohPříprava
Starší žáci HCUH — HOKEJ Uherský OstrohPříprava
Dorost HCUH — HC Bobři Valašské MeziříčíPříprava
HC Uherské Hradiště — HOKEJ Uherský OstrohPříprava
Mladší žáci HCUH — SHKM HodonínPříprava
SHKM Hodonín — Dorost HCUHPříprava
Starší žáci HCUH — SHKM HodonínPříprava
Mladší žáci HCUH — HK KroměřížPříprava
Starší žáci HCUH — HK KroměřížPříprava
HC Brumov – Bylnice — Dorost HCUHPříprava
HC Uherské Hradiště — HK 91 SenicaPříprava
HOKEJ Uherský Ostroh — HC Uherské HradištěPříprava
Černí vlci — Dorost HCUHLiga dorostu
4. třída 2009 HCUH — Dukla TrenčínPříprava
2. třída 2011 HCUH — Aukro Berani ZlínPříprava
HOKEJ Uherský Ostroh — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
2. třída 2011 HCUH — HK KroměřížPříprava
HOKEJ Uherský Ostroh — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
3. třída 2010 HCUH — Aukro Berani ZlínPříprava
4. třída 2009 HCUH — Aukro Berani ZlínPříprava
HC Uherské Hradiště — SHKM HodonínKrajská liga mužů
Dorost HCUH — HK Nový JičínLiga dorostu
3. třída 2010 HCUH — SHKM HodonínPříprava
2. třída 2011 HCUH — SHKM HodonínPříprava
HC Brumov – Bylnice — Dorost HCUHLiga dorostu
Mladší žáci HCUH — HK KroměřížLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — HK KroměřížLiga starších žáků
HC Uherské Hradiště — HK KroměřížKrajská liga mužů
HC Bobři Valašské Meziříčí — Dorost HCUHLiga dorostu
2. třída 2011 HCUH — Dukla TrenčínPříprava
3. třída 2010 HCUH — Dukla TrenčínPříprava
HC Spartak Uherský Brod — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
HC Spartak Uh. Brod — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
Dorost HCUH — HC Frýdek-MístekLiga dorostu
HC Spartak Uh. Brod — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
4. třída 2009 HCUH — TurnajKLP 4. tříd
2. třída 2011 HCUH — HC Lvi BřeclavPříprava
HC Uherské Hradiště — HHK Velké MeziříčíKrajská liga mužů
Dorost HCUH — Černí vlciLiga dorostu
HK Nový Jičín — Dorost HCUHLiga dorostu
Mladší žáci HCUH — HC Brumov – BylniceLiga mladších žáků
Turnaj — 3. třída 2010 HCUHMinihokej 3. tříd
Starší žáci HCUH — HC Brumov – BylniceLiga starších žáků
Aukro Berani Zlín — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
Dorost HCUH — HC Brumov – BylniceLiga dorostu
Aukro Berani Zlín — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
HOKEJ Uherský Ostroh — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
Turnaj — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
Mladší žáci HCUH — HC Bobři Valašské MeziříčíLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — HC Bobři Valašské MeziříčíLiga starších žáků
HC Uherské Hradiště — HC Brumov – BylniceKrajská liga mužů
Turnaj — 2. třída 2011 HCUHMinihokej 2. tříd
Dorost HCUH — HC Bobři Valašské MeziříčíLiga dorostu
3. třída 2010 HCUH — TurnajMinihokej 3. tříd
HC Lvi Břeclav — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
HC Frýdek-Místek — Dorost HCUHLiga dorostu
VHK Vsetín — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
VHK Vsetín — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
4. třída 2009 HCUH — TurnajKLP 4. tříd
HC Orli Znojmo — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
Turnaj — 2. třída 2011 HCUHMinihokej 2. tříd
Mladší žáci HCUH — HOKEJ Uherský OstrohLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — HOKEJ Uherský OstrohLiga starších žáků
Dorost HCUH — HC Brumov – BylniceLiga dorostu - nadstavba
HC Spartak Velká Bíteš — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
Turnaj — 3. třída 2010 HCUHMinihokej 3. tříd
HC Frýdek-Místek — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
HK Kroměříž — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
Turnaj — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
HK Kroměříž — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
2. třída 2011 HCUH — TurnajMinihokej 2. tříd
HC Uherské Hradiště — HC Štika RosiceKrajská liga mužů
Dorost HCUH — HC Vítkovice Ridera BLiga dorostu - nadstavba
HC Uherské Hradiště — TJ Sokol BřezinaKrajská liga mužů
Dynamiters Blansko HK — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
Turnaj — 3. třída 2010 HCUHMinihokej 3. tříd
HC RT Torax Poruba — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
HC Uherské Hradiště — HC UničovKrajská liga mužů
HC Spartak Uh. Brod — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
HC Spartak Uh. Brod — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
EHC LIONS — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
SKMB Boskovice — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
HC Brumov – Bylnice — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
Turnaj — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
Dorost HCUH — HK KroměřížLiga dorostu - nadstavba
Mladší žáci HCUH — Aukro Berani ZlínLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — Aukro Berani ZlínLiga starších žáků
SHKM Hodonín — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
Dorost HCUH — HC Orli ZnojmoLiga dorostu - nadstavba
Turnaj — 3. třída 2010 HCUHMinihokej 3. tříd
HC Bobři Valašské Meziříčí — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
HC Bobři Valašské Meziříčí — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
Turnaj — 2. třída 2011 HCUHMinihokej 2. tříd
HC Brumov – Bylnice — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
HK Kroměříž — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
Turnaj — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
Dorost HCUH — HC Frýdek-MístekLiga dorostu - nadstavba
HOKEJ Uherský Ostroh — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
4. třída 2009 HCUH — Aukro Berani Zlín BKLP 4. tříd
Mladší žáci HCUH — VHK VsetínLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — VHK VsetínLiga starších žáků
HC Uherské Hradiště — HC Spartak Uherský BrodKrajská liga mužů
HK Kroměříž B — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
3. třída 2010 HCUH — TurnajMinihokej 3. tříd
HC Vítkovice Ridera B — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
HOKEJ Uherský Ostroh — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
Dorost HCUH — HC RT Torax PorubaLiga dorostu - nadstavba
4. třída 2009 HCUH — HC Brumov – BylniceKLP 4. tříd
HHK Velké Meziříčí — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
Starší žáci HCUH — HC Lvi BřeclavVánoční turnaj 2018
HCM Warriors Brno — HC OlomoucVánoční turnaj 2018
Starší žáci HCUH — HCM Warriors BrnoVánoční turnaj 2018
HC Olomouc — HC Lvi BřeclavVánoční turnaj 2018
Starší žáci HCUH — HC OlomoucVánoční turnaj 2018
HC Lvi Břeclav — HCM Warriors BrnoVánoční turnaj 2018
Dorost HCUH — EHC LIONSLiga dorostu - nadstavba
Turnaj — 3. třída 2010 HCUHMinihokej 3. tříd
VHK Vsetín — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
HC Uherské Hradiště — HOKEJ Uherský OstrohKrajská liga mužů
HK Kroměříž — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
Mladší žáci HCUH — HK KroměřížLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — HK KroměřížLiga starších žáků
4. třída 2009 HCUH — Aukro Berani ZlínKLP 4. tříd
Mladší žáci HCUH — HC Spartak Uh. BrodLiga mladších žáků
HC Orli Znojmo — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
HK Kroměříž — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
HC Brumov – Bylnice — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
Turnaj — 2. třída 2011 HCUHMinihokej 2. tříd
HC Uherské Hradiště — HC Lvi BřeclavKrajská liga mužů
Aukro Berani Zlín — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
Dorost HCUH — HC Brumov – BylniceLiga dorostu - nadstavba
Aukro Berani Zlín — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
4. třída 2009 HCUH — HC Spartak Uh. BrodKLP 4. tříd
3. třída 2010 HCUH — TurnajMinihokej 3. tříd
HC Frýdek-Místek — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
HC Uherské Hradiště — HC Spartak Velká BítešKrajská liga mužů
4. třída 2009 HCUH — HOKEJ Uherský OstrohKLP 4. tříd
Dorost HCUH — HC Vítkovice Ridera BLiga dorostu - nadstavba
HC Bobři Valašské Meziříčí — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
Mladší žáci HCUH — HC Bobři Valašské MeziříčíLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — HC Bobři Valašské MeziříčíLiga starších žáků
HC Štika Rosice — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
HC RT Torax Poruba — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
VHK Vsetín — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
Turnaj — 3. třída 2010 HCUHMinihokej 3. tříd
VHK Vsetín — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
Starší žáci HCUH — HC Spartak Uh. BrodLiga starších žáků
TJ Sokol Březina — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
Turnaj — 2. třída 2011 HCUHMinihokej 2. tříd
Aukro Berani Zlín B — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
Mladší žáci HCUH — HOKEJ Uherský OstrohLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — HOKEJ Uherský OstrohLiga starších žáků
HC Uherské Hradiště — Dynamiters Blansko HKKrajská liga mužů
EHC LIONS — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
4. třída 2009 HCUH — HK Kroměříž BKLP 4. tříd
HK Kroměříž — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
Turnaj — 3. třída 2010 HCUHMinihokej 3. tříd
HC Brumov – Bylnice — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
HK Kroměříž — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
Dorost HCUH — HK KroměřížLiga dorostu - nadstavba
Dorost HCUH — HC Orli ZnojmoLiga dorostu - nadstavba
HC Uničov — HC Uherské HradištěKrajská liga mužů
HC Brumov – Bylnice — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
4. třída 2009 HCUH — VHK VsetínKLP 4. tříd
HC Uherské Hradiště — SKMB BoskoviceKrajská liga mužů
Dorost HCUH — HC Frýdek-MístekLiga dorostu - nadstavba
Aukro Berani Zlín — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
Mladší žáci HCUH — HC Spartak Uh. BrodLiga mladších žáků
HC Vítkovice Ridera B — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
Starší žáci HCUH — HC Spartak Uh. BrodLiga starších žáků
HC Brumov – Bylnice — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
2. třída 2011 HCUH — TurnajMinihokej 2. tříd
HC Brumov – Bylnice — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
4. třída 2009 HCUH — HK KroměřížKLP 4. tříd
HC Spartak Uh. Brod — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
Dorost HCUH — HC RT Torax PorubaLiga dorostu - nadstavba
Mladší žáci HCUH — HC Brumov – BylniceLiga mladších žáků
Turnaj — 3. třída 2010 HCUHMinihokej 3. tříd
Starší žáci HCUH — HC Brumov – BylniceLiga starších žáků
Mladší žáci HCUH — Aukro Berani ZlínLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — Aukro Berani ZlínLiga starších žáků
Dorost HCUH — EHC LIONSLiga dorostu - nadstavba
HC Bobři Valašské Meziříčí — Mladší žáci HCUHLiga mladších žáků
HK Kroměříž — Dorost HCUHLiga dorostu - nadstavba
3. třída 2010 HCUH — TurnajMinihokej 3. tříd
HOKEJ Uherský Ostroh — 4. třída 2009 HCUHKLP 4. tříd
HC Bobři Valašské Meziříčí — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
Mladší žáci HCUH — VHK VsetínLiga mladších žáků
Starší žáci HCUH — VHK VsetínLiga starších žáků
HC Brumov – Bylnice — Starší žáci HCUHLiga starších žáků
4. třída 2009 HCUH — HC Bobři Valašské MeziříčíKLP 4. tříd

Mistrovské zápasy

Soutěže:
JMK KLM = Muži
OLK RLD = Dorost
ZLK LSŽB = Starší žáci
ZLK LMŽD = Mladší žáci
ZLK KLP = 4. třída 2009
ZLK MIN = minihokej 3. a 2. třída  2010 a 2011

SoutěžKoloDatumDomácíHostéVýsledek
OLK RLD18.9.2018HC Černí VlciHC Uherské Hradiště5 : 4
JMK KLM115.9.2018HC Uherské HradištěSHKM Hodonín2 : 14
ZLK LMŽD115.9.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Uherské Hradiště17 : 2
ZLK LSŽB115.9.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Uherské Hradiště2 : 17
OLK RLD216.9.2018HC Uherské HradištěHK Nový Jičín17 : 1
JMK KLM222.9.2018HC Uherské HradištěHK Kroměříž1 : 5
OLK RLD322.9.2018HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště6 : 0
ZLK LMŽD222.9.2018HC Uherské HradištěHK Kroměříž5 : 1
ZLK LSŽB222.9.2018HC Uherské HradištěHK Kroměříž10 : 4
OLK RLD423.9.2018HC Bobři Val. Mez.HC Uherské Hradiště5 : 6
JMK KLM327.9.2018HC Spartak Uh. BrodHC Uherské Hradiště4 : 3
OLK RLD528.9.2018HC Uherské HradištěHC Frýdek-Místek5 : 2
ZLK LMŽD328.9.2018HC Spartak Uh. BrodHC Uherské Hradiště8 : 1
ZLK LSŽB328.9.2018HC Spartak Uh. BrodHC Uherské Hradiště1 : 22
ZLK KLP128.9.2018HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště0 : 0
JMK KLM429.9.2018HC Uherské HradištěHHK Vel. Mez.3 : 9
OLK RLD630.9.2018HC Uherské HradištěHC Černí Vlci6 : 1
OLK RLD76.10.2018HK Nový JičínHC Uherské Hradiště2 : 4
ZLK LMŽD46.10.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice2 : 14
ZLK LSŽB46.10.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice4 : 5
ZLK MIN16.10.2018PSG Berani ZlínPSG Berani Zlín0 : 0
JMK KLM57.10.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Uherské Hradiště2 : 1
OLK RLD87.10.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice4 : 2
ZLK LMŽD57.10.2018PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště9 : 1
ZLK LSŽB57.10.2018PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště6 : 3
JMK KLM613.10.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice6 : 0
ZLK LMŽD613.10.2018HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Mez.4 : 6
ZLK LSŽB613.10.2018HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Mez.8 : 5
ZLK KLP213.10.2018HOKEJ Uh. OstrohHOKEJ Uh. Ostroh0 : 0
OLK RLD914.10.2018HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Mez.0 : 5
ZLK MIN114.10.2018HC Bobři Val. Mez.HC Bobři Val. Mez.0 : 0
JMK KLM720.10.2018HC Lvi Břeclav z.s.HC Uherské Hradiště4 : 7
ZLK MIN220.10.2018HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště0 : 0
OLK RLD1021.10.2018HC Frýdek-MístekHC Uherské Hradiště5 : 2
ZLK LMŽD721.10.2018Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště19 : 2
ZLK LSŽB721.10.2018Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště7 : 4
ZLK KLP327.10.2018HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště0 : 0
OLK RLD128.10.2018HC Orli ZnojmoHC Uherské Hradiště4 : 10
JMK KLM93.11.2018HC Spartak Velká BítešHC Uherské Hradiště5 : 4 (P,SN)
OLK RLD23.11.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice1 : 3
ZLK LMŽD83.11.2018HC Uherské HradištěHOKEJ Uh. Ostroh2 : 15
ZLK LSŽB83.11.2018HC Uherské HradištěHOKEJ Uh. Ostroh7 : 6
OLK RLD34.11.2018HC Frýdek-MístekHC Uherské Hradiště2 : 6
ZLK MIN34.11.2018PSG Berani ZlínPSG Berani Zlín0 : 0
JMK KLM1010.11.2018HC Uherské HradištěHC Štika Rosice3 : 2
ZLK LMŽD910.11.2018HK KroměřížHC Uherské Hradiště6 : 2
ZLK LSŽB910.11.2018HK KroměřížHC Uherské Hradiště3 : 13
ZLK KLP410.11.2018HOKEJ Uh. OstrohHOKEJ Uh. Ostroh0 : 0
ZLK MIN210.11.2018HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště0 : 0
JMK KLM811.11.2018HC Uherské HradištěTJ Sokol Březina7 : 3
OLK RLD411.11.2018HC Uherské HradištěHC Vítkovice Ridera "B"2 : 6
JMK KLM1116.11.2018Dynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště4 : 2
OLK RLD517.11.2018HC RT Torax PorubaHC Uherské Hradiště8 : 1
ZLK MIN417.11.2018HOKEJ Uh. OstrohHOKEJ Uh. Ostroh
JMK KLM1218.11.2018HC Uherské HradištěHC Uničov3 : 4 (P)
JMK KLM1324.11.2018SKMB BoskoviceHC Uherské Hradiště5 : 1
OLK RLD624.11.2018EHC LIONSHC Uherské Hradiště1 : 7
ZLK LMŽD1724.11.2018HC Uherské HradištěHC Spartak Uh. Brod2 : 4
ZLK LSŽB1724.11.2018HC Uherské HradištěHC Spartak Uh. Brod8 : 5
OLK RLD725.11.2018HC Uherské HradištěHK Kroměříž4 : 2
ZLK LMŽD1125.11.2018HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště5 : 2
ZLK KLP525.11.2018Valašský hokejový klubValašský hokejový klub
JMK KLM141.12.2018SHKM HodonínHC Uherské Hradiště12 : 1
ZLK LMŽD121.12.2018HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín4 : 4
ZLK LSŽB121.12.2018HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín13 : 7
OLK RLD82.12.2018HC Uherské HradištěHC Orli Znojmo9 : 3
ZLK MIN52.12.2018HC Spartak Uh. BrodHC Spartak Uh. Brod
JMK KLM158.12.2018HK KroměřížHC Uherské Hradiště13 : 3
OLK RLD98.12.2018HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště2 : 4
ZLK LMŽD138.12.2018HC Bobři Val. Mez.HC Uherské Hradiště7 : 1
ZLK LSŽB138.12.2018HC Bobři Val. Mez.HC Uherské Hradiště10 : 6
ZLK MIN38.12.2018HOKEJ Uh. OstrohHOKEJ Uh. Ostroh
OLK RLD109.12.2018HC Uherské HradištěHC Frýdek-Místek8 : 2
ZLK KLP69.12.2018HC Brumov - BylniceHC Brumov - Bylnice
ZLK LMŽD1511.12.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Uherské Hradiště9 : 3
JMK KLM1615.12.2018HC Uherské HradištěHC Spartak Uh. Brod4 : 6
ZLK LMŽD1415.12.2018HC Uherské HradištěValašský hokejový klub4 : 9
ZLK LSŽB1415.12.2018HC Uherské HradištěValašský hokejový klub18 : 5
ZLK KLP115.12.2018HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín "B"0 : 0
OLK RLD1116.12.2018HC Vítkovice Ridera "B"HC Uherské Hradiště6 : 1
ZLK KLP216.12.2018HK Kroměříž "B"HC Uherské Hradiště
ZLK MIN616.12.2018HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště
ZLK LSŽB1518.12.2018HOKEJ Uh. OstrohHC Uherské Hradiště5 : 14
OLK RLD1221.12.2018HC Uherské HradištěHC RT Torax Poruba3 : 10
JMK KLM1722.12.2018HHK Vel. Mez.HC Uherské Hradiště2 : 1
ZLK KLP322.12.2018HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice
OLK RLD134.1.2019HC Uherské HradištěEHC LIONS5 : 6
JMK KLM185.1.2019HC Uherské HradištěHOKEJ Uh. Ostroh4 : 5 (P,SN)
ZLK KLP45.1.2019Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště
ZLK MIN75.1.2019PSG Berani ZlínPSG Berani Zlín
OLK RLD146.1.2019HK KroměřížHC Uherské Hradiště3 : 8
ZLK LMŽD166.1.2019HC Uherské HradištěHK Kroměříž8 : 4
ZLK LSŽB166.1.2019HC Uherské HradištěHK Kroměříž12 : 8
ZLK LMŽD1012.1.2019HC Spartak Uh. BrodHC Uherské Hradiště4 : 3
ZLK KLP512.1.2019HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín "A"
JMK KLM1913.1.2019HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště1 : 7
OLK RLD1513.1.2019HC Orli ZnojmoHC Uherské Hradiště3 : 7
ZLK KLP613.1.2019HK Kroměříž "A"HC Uherské Hradiště
ZLK MIN413.1.2019HK KroměřížHK Kroměříž
JMK KLM2018.1.2019HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav z.s.4 : 3 (P)
OLK RLD1619.1.2019HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice7 : 1
ZLK LMŽD1919.1.2019PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště10 : 2
ZLK LSŽB1919.1.2019PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště2 : 2
ZLK KLP719.1.2019HC Uherské HradištěHC Spartak Uh. Brod
ZLK MIN819.1.2019HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště
OLK RLD1720.1.2019HC Frýdek-MístekHC Uherské Hradiště4 : 6
JMK KLM2226.1.2019HC Uherské HradištěHC Spartak Velká Bíteš3 : 4 (P)
ZLK KLP827.1.2019HC Uherské HradištěHOKEJ Uh. Ostroh
JMK KLM232.2.2019HC Štika RosiceHC Uherské Hradiště3 : 4
OLK RLD182.2.2019HC Uherské HradištěHC Vítkovice Ridera "B"4 : 5 (SN)
ZLK LMŽD202.2.2019HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Mez.1 : 3
ZLK LSŽB202.2.2019HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Mez.7 : 10
ZLK KLP92.2.2019HC Bobři Val. Mez.HC Uherské Hradiště
OLK RLD193.2.2019HC RT Torax PorubaHC Uherské Hradiště5 : 7
ZLK LMŽD213.2.2019Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště26 : 1
ZLK LSŽB213.2.2019Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště10 : 6
ZLK MIN93.2.2019PSG Berani ZlínPSG Berani Zlín
ZLK LSŽB106.2.2019HC Spartak Uh. BrodHC Uherské Hradiště7 : 13
JMK KLM218.2.2019TJ Sokol BřezinaHC Uherské Hradiště2 : 5
JMK KLM218.2.2019TJ Sokol BřezinaHC Uherské Hradiště
JMK KLM249.2.2019HC Uherské HradištěDynamiters Blansko HK1 : 6
ZLK LMŽD229.2.2019HC Uherské HradištěHOKEJ Uh. Ostroh2 : 21
ZLK LSŽB229.2.2019HC Uherské HradištěHOKEJ Uh. Ostroh15 : 8
ZLK KLP109.2.2019PSG Berani Zlín "B"HC Uherské Hradiště0 : 0
ZLK MIN59.2.2019HC Brumov - BylniceHC Brumov - Bylnice
OLK RLD2010.2.2019EHC LIONSHC Uherské Hradiště11 : 7
ZLK KLP1110.2.2019HC Uherské HradištěHK Kroměříž "B"
OLK RLD2116.2.2019HC Uherské HradištěHK Kroměříž6 : 4
ZLK LMŽD2316.2.2019HK KroměřížHC Uherské Hradiště17 : 0
ZLK LSŽB2316.2.2019HK KroměřížHC Uherské Hradiště4 : 6
ZLK KLP1216.2.2019HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště
ZLK MIN1016.2.2019HOKEJ Uh. OstrohHOKEJ Uh. Ostroh
JMK KLM2517.2.2019HC UničovHC Uherské Hradiště7 : 3
OLK RLD2217.2.2019HC Uherské HradištěHC Orli Znojmo3 : 2
JMK KLM2623.2.2019HC Uherské HradištěSKMB Boskovice5 : 6
OLK RLD2323.2.2019HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště8 : 2
ZLK KLP1323.2.2019HC Uherské HradištěValašský hokejový klub
OLK RLD242.3.2019HC Uherské HradištěHC Frýdek-Místek9 : 2
ZLK KLP142.3.2019PSG Berani Zlín "A"HC Uherské Hradiště0 : 0
OLK RLD253.3.2019HC Vítkovice Ridera "B"HC Uherské Hradiště5 : 3
ZLK LMŽD243.3.2019HC Uherské HradištěHC Spartak Uh. Brod0 : 7
ZLK LSŽB243.3.2019HC Uherské HradištěHC Spartak Uh. Brod13 : 9
ZLK LMŽD259.3.2019HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště12 : 1
ZLK LSŽB259.3.2019HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště9 : 3
ZLK KLP159.3.2019HC Uherské HradištěHK Kroměříž "A"
ZLK MIN69.3.2019HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště
OLK RLD2610.3.2019HC Uherské HradištěHC RT Torax Poruba0 : 8
ZLK KLP1610.3.2019HC Spartak Uh. BrodHC Uherské Hradiště0 : 0
ZLK LMŽD1811.3.2019HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice2 : 8
ZLK LSŽB1811.3.2019HC Uherské HradištěHC Brumov - Bylnice11 : 3
ZLK MIN1111.3.2019HC Spartak Uh. BrodHC Spartak Uh. Brod
OLK RLD2716.3.2019HC Uherské HradištěEHC LIONS6 : 4
ZLK LMŽD2616.3.2019HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín7 : 7
ZLK LSŽB2616.3.2019HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín6 : 6
OLK RLD2817.3.2019HK KroměřížHC Uherské Hradiště3 : 2
ZLK LMŽD2717.3.2019HC Bobři Val. Mez.HC Uherské Hradiště4 : 8
ZLK LSŽB2717.3.2019HC Bobři Val. Mez.HC Uherské Hradiště7 : 14
ZLK KLP1717.3.2019HOKEJ Uh. OstrohHC Uherské Hradiště
ZLK MIN1217.3.2019HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště
ZLK LMŽD2821.3.2019HC Uherské HradištěValašský hokejový klub2 : 11
ZLK LSŽB2821.3.2019HC Uherské HradištěValašský hokejový klub8 : 5
ZLK LSŽB1122.3.2019HC Brumov - BylniceHC Uherské Hradiště9 : 4
ZLK KLP1824.3.2019HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Mez.