Home Zápasy

Zápasy

TRÉNINKY PŘÍPRAVKY NA LEDĚ

Hrálo se

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž pozn.

Tento týden se hraje

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde pozn.

Příští týden se hraje

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde pozn.

Mistrovské utkání našich družstev

KLM JMK – Krajská Liga mužů
LD – Liga dorostu
LSŽ B – Liga starších žáků
LMŽ D – Liga mladších žáků
S5T ZLK – 5. třídy
S4T ZLK – 4. třídy
S3T ZLK – 3. třídy
S2T ZLK – 2. třídy

DenDatumZačátekZSSoutěžČUDomácíHostéStavAkce  
16.08.201910:00UHPRIPZX060HC Uherské HradištěHC Lvi BřeclavPřipraveno
16.08.201915:00UHPRIPZX062HC Uherské HradištěHC Lvi BřeclavPřipraveno
16.08.201917:00UHPRIPZX061HC Uherské HradištěHC Lvi BřeclavPřipraveno
Po19.08.201909:30BVPRIPBX0041HC Lvi BřeclavHC Uherské HradištěPřipraveno
Po19.08.201911:30BVPRIPBX0042HC Lvi BřeclavHC Uherské HradištěPřipraveno
St21.08.201915:15UHPRIPZX063HC Uherské HradištěPSG Berani ZlínPřipraveno
St21.08.201918:15UHPRIPZX065HC Uherské HradištěPSG Berani ZlínPřipraveno
Čt22.08.201915:00 - 16:45PVPRIPMX142SK Prostějov 1913, spolekHC Uherské HradištěNový
Čt22.08.201917:00 - 18:45PVPRIPMX134SK Prostějov 1913, spolekHC Uherské HradištěNový
Po26.08.201915:00ZPPRIPZX033PSG Berani ZlínHC Uherské HradištěPřipraveno
Po26.08.201916:30ZPPRIPZX034PSG Berani ZlínHC Uherské HradištěPřipraveno
St28.08.201913:30UHPRIPZX067HC Uherské HradištěSK Prostějov 1913, spolekPřipraveno
St28.08.201915:30UHPRIPZX066HC Uherské HradištěSK Prostějov 1913, spolekPřipraveno
30.08.201910:30BVPRIPBX0040HC Lvi BřeclavHC Uherské HradištěPřipraveno
30.08.201914:00UHPRIPZX068HC Uherské HradištěSHKM HodonínPřipraveno
30.08.201916:00UHPRIPZX069HC Uherské HradištěSHKM HodonínPřipraveno
Ne08.09.201910:00VALDM3602HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště1:3
SoPo14.09.2019 - 30.09.201909:00 - 18:00VSPRIPZX951Valašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
So14.09.201910:30KELDM3603HC Černí vlciHC Uherské Hradiště2:7
So14.09.201914:15UHLMŽ DZ6008HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín6:7
So14.09.201916:15UHLSŽ BZ8008HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín1:4
Ne15.09.201912:30UHLDM3606HC Uherské HradištěHK Kroměříž7:4
So21.09.201909:30KMLMŽ DZ6010HK KroměřížHC Uherské Hradiště1:5
So21.09.201911:30KMLSŽ BZ8010HK KroměřížHC Uherské Hradiště1:8
Ne22.09.201909:00BBLDM3608HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště8:2
Ne22.09.201912:15UHLMŽ DZ6001HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh8:7
Ne22.09.201914:15UHLSŽ BZ8001HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh2:5
Ne22.09.201917:00HOKLM JMKB0006SHKM HodonínHC Uherské Hradiště1:4
So28.09.201913:15UHLMŽ DZ6015HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice6:5
So28.09.201915:15UHLSŽ BZ8015HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice6:2
So28.09.201918:15UHKLM JMKB0009HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod5:10
Ne29.09.201912:15UHS4T ZLKZ4002HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
Ne29.09.201913:45UHS5T ZLKZ5002HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí16:3
04.10.201918:00BVKLM JMKB0021HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště3:4sn
SoNe05.10.2019 - 06.10.201908:30 - 16:00ZPS3T ZLKZM3301PSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe05.10.2019 - 06.10.201908:30 - 16:00ZPS3T ZLKZM3302HC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe05.10.2019 - 06.10.201908:30 - 16:00VAS3T ZLKZM3307HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe05.10.2019 - 06.10.201908:30 - 16:00VAS3T ZLKZM3308HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
So05.10.201909:00BBS4T ZLKZ4007HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
So05.10.201910:30BBS5T ZLKZ5007HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště3:8
So05.10.201912:30UHLDM3612HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí14:5
Ne06.10.201910:00VAS3T ZLKZM3007HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne06.10.201911:00VAS3T ZLKZM3008HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohPřipraveno
Ne06.10.201911:15VSLMŽ DZ6019Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště14:2
Ne06.10.201913:15VSLSŽ BZ8019Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště11:11
Ne06.10.201914:30ZPS3T ZLKZM3001PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne06.10.201915:30ZPS3T ZLKZM3002HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So12.10.201910:00KMLDM3616HK KroměřížHC Uherské Hradiště2:7
So12.10.201911:00UHS4T ZLKZ4009HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So12.10.201912:30UHS5T ZLKZ5009HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín12:8
So12.10.201914:15UHLMŽ DZ6022HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí5:2
So12.10.201916:15UHLSŽ BZ8022HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí9:1
So12.10.201918:00BKKLM JMKB0022Dynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště3:0
Ne13.10.201912:00KMS2T ZLKZM2001HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne13.10.201912:00KMS2T ZLKZM2201HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne13.10.201912:30UHLDM3618HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice2:1
Ne13.10.201913:00KMS2T ZLKZM2002HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne13.10.201913:00KMS2T ZLKZM2202HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So19.10.201909:00UBLSŽ BZ8028HC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěZápas zrušen
So19.10.201909:30UBS3T ZLKZM3014HC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So19.10.201909:30UBS3T ZLKZM3314HC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So19.10.201910:45UBS3T ZLKZM3015HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
So19.10.201910:45UBS3T ZLKZM3315HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
So19.10.201912:00UBLMŽ DZ6028HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště2:2
So19.10.201912:30UHLDM3613HC Uherské HradištěHC Černí vlci7:2
So19.10.201917:30UHKLM JMKB0035HC Uherské HradištěHC Sp. Velká Bíteš3:6
Ne20.10.201910:15UOLMŽ DZ6029HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště10:4
Ne20.10.201911:45VSS3T ZLKZM3017HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne20.10.201911:45VSS3T ZLKZM3317HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne20.10.201912:15UOLSŽ BZ8029HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště4:9
Ne20.10.201913:00VSS3T ZLKZM3018HC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
Ne20.10.201913:00VSS3T ZLKZM3318HC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
St23.10.201914:00ZPLMŽ DZ6036PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště4:4
St23.10.201916:00ZPLSŽ BZ8036PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště4:2
So26.10.201912:15KMS4T ZLKZ4016HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So26.10.201913:45KMS5T ZLKZ5016HK KroměřížHC Uherské Hradiště4:6
So26.10.201917:30VEKLM JMKB0037HHK Velké MeziříčíHC Uherské Hradiště11:1
Po28.10.201915:00UHKLM JMKB0048HC Uherské HradištěTJ Sokol Březina1:5
So02.11.201911:15UHLDM4003HC Uherské HradištěHC Orlová6:3
So02.11.201913:45UHLMŽ DZ6038HC Uherské HradištěHK Kroměříž10:1
So02.11.201915:45UHLSŽ BZ8038HC Uherské HradištěHK Kroměříž11:5
Ne03.11.201912:15UHS3T ZLKZM3022HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne03.11.201912:15UHS3T ZLKZM3322HC Uherské HradištěPSG Berani ZlínPřipraveno
Ne03.11.201915:15UHS3T ZLKZM3024HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne03.11.201915:15UHS3T ZLKZM3324HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne03.11.201916:00OPLDM4006Hokejový klub Opava s.r.o.HC Uherské Hradiště0:2
Ne03.11.201917:00UNKLM JMKB0052HC UničovHC Uherské Hradiště6:2
So09.11.201909:00BBLMŽ DZ6043HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště6:6
So09.11.201911:00BBLSŽ BZ8043HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště1:4
So09.11.201911:15UOS2T ZLKZM2014PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
So09.11.201911:15UOS2T ZLKZM2214PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
So09.11.201912:30UOS2T ZLKZM2015HC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So09.11.201912:30UOS2T ZLKZM2215HC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So09.11.201916:30UHKLM JMKB0061HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice4:6
Ne10.11.201910:15VSPRIPZX958Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště5:9
St13.11.201918:00KMKLM JMKB0067HK KroměřížHC Uherské Hradiště5:7
15.11.201917:30TRLDM4015SK H.Slavia TřebíčHC Uherské Hradiště5:1
So16.11.201912:15UHLMŽ DZ6047HC Uherské HradištěValašský hokejový klub9:5
So16.11.201912:15KMS3T ZLKZM3028HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So16.11.201912:15KMS3T ZLKZM3328HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So16.11.201913:15KMS3T ZLKZM3029HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště0:0
So16.11.201913:15KMS3T ZLKZM3329HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště0:0
So16.11.201914:15UHLSŽ BZ8047HC Uherské HradištěValašský hokejový klub10:7
So16.11.201914:15KMS3T ZLKZM3030HC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So16.11.201914:15KMS3T ZLKZM3330HC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So16.11.201917:15UHKLM JMKB0074HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh3:5
Ne17.11.201911:15UHLDM4017HC Uherské HradištěHCM Warriors Brno5:4
Ne17.11.201913:45UHS4T ZLKZ4024HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
Ne17.11.201915:30UHS5T ZLKZ5024HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh5:8
So23.11.201908:45UBS4T ZLKZ4025HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So23.11.201910:15BVLDM4024HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště7:6sn
So23.11.201910:30UBS5T ZLKZ5025HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště4:15
So23.11.201917:00RCKLM JMKB0082HC Štika RosiceHC Uherské Hradiště2:7
Ne24.11.201912:15UHS3T ZLKZM3019HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
Ne24.11.201912:15UHS3T ZLKZM3319HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
Ne24.11.201915:15UHS3T ZLKZM3021HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
Ne24.11.201915:15UHS3T ZLKZM3321HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So30.11.201909:00VALMŽ DZ6050HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště5:4
So30.11.201910:15UOS3T ZLKZM3043HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So30.11.201910:15UOS3T ZLKZM3343HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So30.11.201911:00VALSŽ BZ8050HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště5:7
So30.11.201911:15UOS3T ZLKZM3044HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So30.11.201911:15UOS3T ZLKZM3344HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So30.11.201912:30UHLDM4010HC Uherské HradištěPolsko U164:5sn
So30.11.201918:00UHKLM JMKB0087HC Uherské HradištěSKMB Boskovice z.s.4:3
Ne01.12.201912:15VSS3T ZLKZM3041PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne01.12.201912:15VSS3T ZLKZM3341PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne01.12.201912:30UHLDM4032HC Uherské HradištěHK Kroměříž5:4
Ne01.12.201913:30VSS3T ZLKZM3042HC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
Ne01.12.201913:30VSS3T ZLKZM3342HC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
So07.12.201909:00UHLSŽ BZ8056HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodZápas zrušen
So07.12.201909:00BBLDM4033HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště4:3sn
So07.12.201913:00VSS2T ZLKZM2019HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
So07.12.201913:00VSS2T ZLKZM2219HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
So07.12.201914:00UHLMŽ DZ6056HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod7:3
So07.12.201914:00VSS2T ZLKZM2020Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So07.12.201914:00VSS2T ZLKZM2220Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So07.12.201917:00UHKLM JMKB0097HC Uherské HradištěSHKM Hodonín6:8
Ne08.12.201912:15UHS4T ZLKZ4031HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne08.12.201914:00UHS5T ZLKZ5031HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín14:8
Čt12.12.201917:30ORLDM4039HC OrlováHC Uherské Hradiště3:7
Čt12.12.201918:00UBKLM JMKB0100HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště3:6
So14.12.201912:00UHS3T ZLKZM3046HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So14.12.201912:00UHS3T ZLKZM3346HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So14.12.201914:30UHS3T ZLKZM3048HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So14.12.201914:30UHS3T ZLKZM3348HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So14.12.201914:45VSS4T ZLKZ4034Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So14.12.201916:30VSS5T ZLKZ5034Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště9:9
So14.12.201918:15UHKLM JMKB0112HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav3:1
Ne15.12.201912:15UHLMŽ DZ6057HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh7:11
Ne15.12.201914:15UHLSŽ BZ8057HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh5:4
Ne15.12.201916:45UHLDM4042HC Uherské HradištěHokejový klub Opava s.r.o.6:1
Po16.12.201916:00UHLMŽ DZ6064HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín4:7
Po16.12.201918:00UHLSŽ BZ8064HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín9:6
Út17.12.201914:00UHS4T ZLKZ4038HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
Út17.12.201915:45UHS5T ZLKZ5038HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí12:0
So21.12.201911:00UHS3T ZLKZM3052HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So21.12.201911:00UHS3T ZLKZM3352HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So21.12.201913:30UHS3T ZLKZM3054Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So21.12.201913:30UHS3T ZLKZM3354Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So21.12.201918:15UHKLM JMKB0113HC Uherské HradištěDynamiters Blansko HK4:6
So04.01.202009:00VAS3T ZLKZM3055HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
So04.01.202009:00VAS3T ZLKZM3355HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
So04.01.202010:00VAS3T ZLKZM3056HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště0:0
So04.01.202010:00VAS3T ZLKZM3356HC Uherské HradištěHC Uherské Hradiště0:0
So04.01.202011:00VAS3T ZLKZM3057HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So04.01.202011:15VAS3T ZLKZM3357HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So04.01.202011:30UHLDM4046Polsko U16HC Uherské Hradiště6:5sn
So04.01.202017:00VBKLM JMKB0126HC Sp. Velká BítešHC Uherské Hradiště2:3
Ne05.01.202009:30KMLMŽ DZ6066HK KroměřížHC Uherské Hradiště6:14
Ne05.01.202011:30KMLSŽ BZ8066HK KroměřížHC Uherské Hradiště2:9
Ne05.01.202015:00ULDM4053HCM Warriors BrnoHC Uherské Hradiště1:2
Čt09.01.202017:00UOLDM4051HC Uherské HradištěSK H.Slavia Třebíč3:6
So11.01.202008:30UHS2T ZLKZM2025HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So11.01.202008:30UHS2T ZLKZM2225HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
So11.01.202012:15UHS2T ZLKZM2028HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
So11.01.202012:15UHS2T ZLKZM2228HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodPřipraveno
So11.01.202013:30UHLMŽ DZ6071HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice4:2
So11.01.202015:30UHLSŽ BZ8071HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice11:6
So11.01.202018:30UHKLM JMKB0128HC Uherské HradištěHHK Velké Meziříčí5:10
Ne12.01.202012:15UHS4T ZLKZ4043HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
Ne12.01.202014:00UHS5T ZLKZ5043HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice9:3
Ne12.01.202015:30VSLMŽ DZ6075Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště8:10
Ne12.01.202016:15UHLDM4060HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav2:4
Ne12.01.202017:30VSLSŽ BZ8075Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště4:17
Čt16.01.202019:00VYKLM JMKB0139TJ Sokol BřezinaHC Uherské Hradiště1:8
So18.01.202011:15UOS3T ZLKZM3067HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So18.01.202011:15UOS3T ZLKZM3367HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So18.01.202012:15UHPRIPZX965HC Uherské HradištěValašský hokejový klub7:6
So18.01.202012:15UOS3T ZLKZM3068HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So18.01.202012:15UOS3T ZLKZM3368HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So18.01.202015:00UHKLM JMKB0143HC Uherské HradištěHC Uničov4:3p
Ne19.01.202009:00UBS3T ZLKZM3070HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
Ne19.01.202009:00UBS3T ZLKZM3370HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
Ne19.01.202010:00UBS3T ZLKZM3071HC Uherské HradištěPSG Berani ZlínPřipraveno
Ne19.01.202010:00UBS3T ZLKZM3371HC Uherské HradištěPSG Berani ZlínPřipraveno
Ne19.01.202011:15ZPS4T ZLKZ4045PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne19.01.202013:00ZPS5T ZLKZ5045PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště6:5
So25.01.202012:15UHS4T ZLKZ4052HC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So25.01.202014:00UHS5T ZLKZ5052HC Uherské HradištěHK Kroměříž16:7
So25.01.202016:00UHLMŽ DZ6078HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí6:3
So25.01.202018:00UHLSŽ BZ8078HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí8:6
Ne26.01.202012:00KMLDM4068HK KroměřížHC Uherské Hradiště5:2
Ne26.01.202017:00BBKLM JMKB0152HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště2:6
31.01.202012:30UHS3T ZLKZM3079HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
31.01.202012:30UHS3T ZLKZM3379HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
31.01.202015:00UHS3T ZLKZM3081HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
31.01.202015:00UHS3T ZLKZM3381HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So01.02.202009:00UBLSŽ BZ8084HC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěZápas zrušen
So01.02.202011:00UHLDM4069HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice4:2
So01.02.202013:30UHS3T ZLKZM3076HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So01.02.202013:30UHS3T ZLKZM3376HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So01.02.202016:00UHS3T ZLKZM3078HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
So01.02.202016:00UHS3T ZLKZM3378HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
So01.02.202018:15UHKLM JMKB0158HC Uherské HradištěHK Kroměříž6:3
Ne02.02.202012:30UHLDM4075HC Uherské HradištěHC Orlová4:5sn
07.02.202015:30UBLMŽ DZ6084HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště6:7
So08.02.202010:15UOLMŽ DZ6085HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště10:4
So08.02.202012:00ZPS2T ZLKZM2038HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So08.02.202012:00ZPS2T ZLKZM2238HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So08.02.202012:15UOLSŽ BZ8085HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště2:7
So08.02.202013:00ZPS2T ZLKZM2039HC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
So08.02.202013:00ZPS2T ZLKZM2239HC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
Ne09.02.202016:15OPLDM4078Hokejový klub Opava s.r.o.HC Uherské Hradiště2:6
Ne09.02.202017:00UOKLM JMKB0165HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště4:0
So15.02.202010:00VAS3T ZLKZM3089HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So15.02.202010:00VAS3T ZLKZM3389HC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So15.02.202010:15UOS4T ZLKZ4060HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště0:0
So15.02.202010:30ZPLMŽ DZ6092PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště3:6
So15.02.202011:15VAS3T ZLKZM3090HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So15.02.202011:15VAS3T ZLKZM3390HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So15.02.202011:15UHLDM4082HC Uherské HradištěPolsko U163:5
So15.02.202011:45UOS5T ZLKZ5060HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště6:6
So15.02.202012:30ZPLSŽ BZ8092PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště3:8
So15.02.202017:30UHKLM JMKB0173HC Uherské HradištěHC Štika Rosice3:8
Ne16.02.202011:30ZPS3T ZLKZM3082PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne16.02.202011:30ZPS3T ZLKZM3382PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne16.02.202011:30TRLDM4087SK H.Slavia TřebíčHC Uherské Hradiště10:2
Ne16.02.202012:30ZPS3T ZLKZM3083HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
Ne16.02.202012:30ZPS3T ZLKZM3383HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So22.02.202011:15UHS4T ZLKZ4061HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
So22.02.202013:00UHS5T ZLKZ5061HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod30:4
So22.02.202017:00BCKLM JMKB0178SKMB Boskovice z.s.HC Uherské Hradiště10:6
So22.02.202017:15UHLDM4089HC Uherské HradištěHCM Warriors Brno5:6
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKZM3095HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKZM3395HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So29.02.202008:45UBS3T ZLKZM3094HC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěPřipraveno
So29.02.202008:45UBS3T ZLKZM3394HC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěPřipraveno
So29.02.202012:15UHLMŽ DZ6094HC Uherské HradištěHK Kroměříž16:2
So29.02.202012:30VSS3T ZLKZM3098HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So29.02.202012:30VSS3T ZLKZM3398HK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So29.02.202013:45VSS3T ZLKZM3099HC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
So29.02.202013:45VSS3T ZLKZM3399HC Uherské HradištěValašský hokejový klub0:0
So29.02.202014:15UHLSŽ BZ8094HC Uherské HradištěHK Kroměříž17:5
Ne08.03.202011:15VAS2T ZLKZM2047HC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne08.03.202011:15VAS2T ZLKZM2247HC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne08.03.202012:15VAS2T ZLKZM2048HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne08.03.202012:15VAS2T ZLKZM2248HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne08.03.202012:30UHLDM4104HC Uherské HradištěHK KroměřížPřipraveno
Čt12.03.202017:15BVLDM4096HC Lvi BřeclavHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.03.202009:00BBLMŽ DZ6099HC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.03.202010:30ZPS4T ZLKZ4067PSG Berani ZlínHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.03.202011:00BBLSŽ BZ8099HC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.03.202011:00UHS3T ZLKZM3100HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohPřipraveno
So14.03.202011:00UHS3T ZLKZM3400HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohPřipraveno
So14.03.202012:15ZPS5T ZLKZ5067PSG Berani ZlínHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.03.202013:30UHS3T ZLKZM3102Valašský hokejový klubHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.03.202013:30UHS3T ZLKZM3402Valašský hokejový klubHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.03.202015:00UHS3T ZLKZM3103HC Uherské HradištěPSG Berani ZlínPřipraveno
So14.03.202015:00UHS3T ZLKZM3403HC Uherské HradištěPSG Berani ZlínPřipraveno
So14.03.202017:30UHS3T ZLKZM3105HK KroměřížHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.03.202017:30UHS3T ZLKZM3405HK KroměřížHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne15.03.202009:00BBLDM4105HC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne15.03.202012:15UHLMŽ DZ6103HC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
Ne15.03.202014:15UHLSŽ BZ8103HC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
SoNe21.03.2020 - 22.03.202009:00 - 16:30VALSŽ BZ8106HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe21.03.2020 - 22.03.202009:00 - 16:30VALMŽ DZ6106HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
Ne22.03.202012:15UHS4T ZLKZ4070HC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
Ne22.03.202014:00UHS5T ZLKZ5070HC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
So28.03.202009:00UHLSŽ BZ8112HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodZápas zrušen
SoNe28.03.2020 - 29.03.202009:00 - 16:30UHLMŽ DZ6112HC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový