Home Zápasy

Zápasy

TRÉNINKY PŘÍPRAVKY NA LEDĚ

středa13.11.17:00
sobota16.11.  9:45
neděle17.11.již 8:00 !

Hrálo se

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž
MŽ „D“
SŽ „B“
5. třídy
2. třídy
Krajská Liga mužů
Příprava

Tento týden se hraje

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde
Krajská Liga mužů
Liga dorostu o postup
3. třídy
MŽ „D“
SŽ „B“
Krajská Liga mužů
Liga dorostu o postup
4. třídy
5. třídy

Příští týden se hraje

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěžkde
MŽ „D“
4. třídy
Liga dorostu o postup
5. třídy
Krajská Liga mužů
3. třídy

Mistrovské utkání našich družstev

KLM JMK – Krajská Liga mužů
LD – Liga dorostu
LSŽ B – Liga starších žáků
LMŽ D – Liga mladších žáků
S5T ZLK – 5. třídy
S4T ZLK – 4. třídy
S3T ZLK – 3. třídy
S2T ZLK – 2. třídy

DenDatumČasZSSoutěžDomácíHostéStav
Ne08.09.201910:00VALDHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště1:3
So14.09.201910:30KELDHC Černí vlciHC Uherské Hradiště2:7
So14.09.201914:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín6:7
So14.09.201916:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín1:4
Ne15.09.201912:30UHLDHC Uherské HradištěHK Kroměříž7:4
So21.09.201909:30KMLMŽ DHK KroměřížHC Uherské Hradiště1:5
So21.09.201911:30KMLSŽ BHK KroměřížHC Uherské Hradiště1:8
Ne22.09.201909:00BBLDHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště8:2
Ne22.09.201912:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh8:7
Ne22.09.201914:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh2:5
Ne22.09.201917:00HOKLM JMKSHKM HodonínHC Uherské Hradiště1:4
So28.09.201913:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice6:5
So28.09.201915:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice6:2
So28.09.201918:15UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod5:10
Ne29.09.201912:15UHS4T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
Ne29.09.201913:45UHS5T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí16:3
04.10.201918:00BVKLM JMKHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště3:4sn
SoNe05.10.2019 - 06.10.201908:30 - 16:00ZPS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe05.10.2019 - 06.10.201908:30 - 16:00ZPS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe05.10.2019 - 06.10.201908:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe05.10.2019 - 06.10.201908:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
So05.10.201909:00BBS4T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
So05.10.201910:30BBS5T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště3:8
So05.10.201912:30UHLDHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí14:5
Ne06.10.201910:00VAS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne06.10.201911:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohPřipraveno
Ne06.10.201911:15VSLMŽ DValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště14:2
Ne06.10.201913:15VSLSŽ BValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště11:11
Ne06.10.201914:30ZPS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne06.10.201915:30ZPS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice0:0
So12.10.201910:00KMLDHK KroměřížHC Uherské Hradiště2:7
So12.10.201911:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So12.10.201912:30UHS5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín12:8
So12.10.201914:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí5:2
So12.10.201916:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí9:1
So12.10.201918:00BKKLM JMKDynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště3:0
Ne13.10.201912:00KMS2T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne13.10.201912:00KMS2T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
Ne13.10.201912:30UHLDHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice2:1
Ne13.10.201913:00KMS2T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne13.10.201913:00KMS2T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
So19.10.201909:00UBLSŽ BHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěZápas zrušen
So19.10.201909:30UBS3T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So19.10.201909:30UBS3T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So19.10.201910:45UBS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
So19.10.201910:45UBS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský Brod0:0
So19.10.201912:00UBLMŽ DHC Spartak Uherský BrodHC Uherské Hradiště2:2
So19.10.201912:30UHLDHC Uherské HradištěHC Černí vlci7:2
So19.10.201917:30UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Sp. Velká Bíteš3:6
Ne20.10.201910:15UOLMŽ DHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště10:4
Ne20.10.201911:45VSS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne20.10.201911:45VSS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne20.10.201912:15UOLSŽ BHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště4:9
Ne20.10.201913:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
Ne20.10.201913:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
St23.10.201914:00ZPLMŽ DPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště4:4
St23.10.201916:00ZPLSŽ BPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště4:2
So26.10.201912:15KMS4T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště0:0
So26.10.201913:45KMS5T ZLKHK KroměřížHC Uherské Hradiště4:6
So26.10.201917:30VEKLM JMKHHK Velké MeziříčíHC Uherské Hradiště11:1
Po28.10.201915:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěTJ Sokol Březina1:5
So02.11.201911:15UHLDHC Uherské HradištěHC Orlová6:3
So02.11.201913:45UHLMŽ DHC Uherské HradištěHK Kroměříž10:1
So02.11.201915:45UHLSŽ BHC Uherské HradištěHK Kroměříž11:5
Ne03.11.201912:15UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani Zlín0:0
Ne03.11.201912:15UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínPřipraveno
Ne03.11.201915:15UHS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště0:0
Ne03.11.201915:15UHS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne03.11.201916:00OPLDHokejový klub Opava s.r.o.HC Uherské Hradiště0:2
Ne03.11.201917:00UNKLM JMKHC UničovHC Uherské Hradiště6:2
So09.11.201909:00BBLMŽ DHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště6:6
So09.11.201911:00BBLSŽ BHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště1:4
So09.11.201911:15UOS2T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
So09.11.201911:15UOS2T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
So09.11.201912:30UOS2T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So09.11.201912:30UOS2T ZLKHC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So09.11.201916:30UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice4:6
Ne10.11.201910:15VSPRIPValašský hokejový klubHC Uherské Hradiště5:9
St13.11.201918:00KMKLM JMKHK KroměřížHC Uherské HradištěPřipraveno
15.11.201917:30TRLDSK H.Slavia TřebíčHC Uherské HradištěPřipraveno
So16.11.201912:15UHLMŽ DHC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
So16.11.201912:15KMS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěPřipraveno
So16.11.201912:15KMS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěPřipraveno
So16.11.201913:15KMS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Uherské HradištěPřipraveno
So16.11.201913:15KMS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Uherské HradištěPřipraveno
So16.11.201914:15UHLSŽ BHC Uherské HradištěValašský hokejový klubPřipraveno
So16.11.201914:15KMS3T ZLKHC Uherské HradištěHK KroměřížPřipraveno
So16.11.201914:15KMS3T ZLKHC Uherské HradištěHK KroměřížPřipraveno
So16.11.201917:15UHKLM JMKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohPřipraveno
Ne17.11.201911:15UHLDHC Uherské HradištěHCM Warriors BrnoPřipraveno
Ne17.11.201913:45UHS4T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohPřipraveno
Ne17.11.201915:30UHS5T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohPřipraveno
So23.11.201908:45UBS4T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěPřipraveno
So23.11.201910:15BVLDHC Lvi BřeclavHC Uherské HradištěPřipraveno
So23.11.201910:30UBS5T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěPřipraveno
So23.11.201917:00RCKLM JMKHC Štika RosiceHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne24.11.201912:15UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodPřipraveno
Ne24.11.201912:15UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodPřipraveno
Ne24.11.201915:15UHS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne24.11.201915:15UHS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe30.11.2019 - 01.12.201908:30 - 16:00VSS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe30.11.2019 - 01.12.201908:30 - 16:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
So30.11.201909:00VALMŽ DHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe30.11.2019 - 01.12.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěSKMB Boskovice z.s.Nový
So30.11.201910:15UOS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěPřipraveno
So30.11.201910:15UOS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěPřipraveno
So30.11.201911:00VALSŽ BHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěPřipraveno
So30.11.201911:15UOS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylnicePřipraveno
So30.11.201911:15UOS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylnicePřipraveno
So30.11.201912:30UHLDHC Uherské HradištěPolsko U16Připraveno
Ne01.12.201908:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
NePo01.12.2019 - 02.12.201908:30 - 16:00VSS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
NePo01.12.2019 - 02.12.201908:30 - 16:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00VSS2T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00VSS2T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00VSS2T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe07.12.2019 - 08.12.201908:30 - 16:00VSS2T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
So07.12.201909:00UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodZápas zrušen
So07.12.201909:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový
So07.12.201909:00BBLDHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
SoNe07.12.2019 - 08.12.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěSHKM HodonínNový
Ne08.12.201911:00ORLDHC OrlováHC Uherské HradištěPřipraveno
Čt12.12.201918:00UBKLM JMKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěPřipraveno
So14.12.201908:30 - 16:00VSS5T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
So14.12.201908:30 - 16:00VSS4T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201908:30 - 16:00UHS3T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201909:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201909:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.12.2019 - 15.12.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Lvi BřeclavNový
Ne15.12.201908:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěHokejový klub Opava s.r.o.Nový
So21.12.201908:00 - 20:00UHLDPolsko U16HC Uherské HradištěNový
SoNe21.12.2019 - 22.12.201908:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe21.12.2019 - 22.12.201908:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
So21.12.201909:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
So21.12.201909:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe21.12.2019 - 22.12.201910:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěDynamiters Blansko HKNový
Ne22.12.201908:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěSK H.Slavia TřebíčNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Uherské HradištěNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Uherské HradištěNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202009:00 - 16:30KMLSŽ BHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe04.01.2020 - 05.01.202009:00 - 16:30KMLMŽ DHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
So04.01.202017:00VBKLM JMKHC Sp. Velká BítešHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne05.01.202008:00 - 20:00ULDHCM Warriors BrnoHC Uherské HradištěNový
So11.01.202008:30 - 16:00BBS5T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
So11.01.202008:30 - 16:00BBS4T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202008:30 - 16:00UHS2T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202008:30 - 16:00UHS2T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202008:30 - 16:00UHS2T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202008:30 - 16:00UHS2T ZLKHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový
So11.01.202009:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
So11.01.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe11.01.2020 - 12.01.202010:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHHK Velké MeziříčíNový
Ne12.01.202008:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěHC Lvi BřeclavNový
Ne12.01.202009:00 - 16:30VSLSŽ BValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
Ne12.01.202009:00 - 16:30VSLMŽ DValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
Čt16.01.202018:00VYKLM JMKTJ Sokol BřezinaHC Uherské HradištěČeká se na soupeře
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UOS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UOS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UOS3T ZLKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UOS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202009:00 - 18:00UHPRIPHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe18.01.2020 - 19.01.202010:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC UničovNový
So25.01.202008:30 - 16:00KMS5T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
So25.01.202008:30 - 16:00KMS4T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe25.01.2020 - 26.01.202009:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe25.01.2020 - 26.01.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
Ne26.01.202008:00 - 20:00KMLDHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
Ne26.01.202017:00BBKLM JMKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
So01.02.202008:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
So01.02.202009:00UBLSŽ BHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěZápas zrušen
So01.02.202009:00 - 16:30UBLMŽ DHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe01.02.2020 - 02.02.202010:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
Ne02.02.202008:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěHC OrlováNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202008:30 - 16:00ZPS2T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202008:30 - 16:00ZPS2T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202008:30 - 16:00ZPS2T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202008:30 - 16:00ZPS2T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202009:00 - 16:30UOLSŽ BHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
SoNe08.02.2020 - 09.02.202009:00 - 16:30UOLMŽ DHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěNový
Ne09.02.202008:00 - 20:00OPLDHokejový klub Opava s.r.o.HC Uherské HradištěNový
Ne09.02.202017:00UOKLM JMKHOKEJ Uherský OstrohHC Uherské HradištěPřipraveno
So15.02.202008:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěPolsko U16Nový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00ZPS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00ZPS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00ZPS3T ZLKPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00ZPS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202008:30 - 16:00VAS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Bobři Val. MeziříčíNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202009:00 - 16:30ZCLSŽ BPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202009:00 - 16:30ZCLMŽ DPSG Berani ZlínHC Uherské HradištěNový
SoNe15.02.2020 - 16.02.202010:00 - 19:00UHKLM JMKHC Uherské HradištěHC Štika RosiceNový
Ne16.02.202008:00 - 20:00TRLDSK H.Slavia TřebíčHC Uherské HradištěNový
So22.02.202008:30 - 16:00UBS5T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
So22.02.202008:30 - 16:00UBS4T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
So22.02.202017:00BCKLM JMKSKMB Boskovice z.s.HC Uherské HradištěPřipraveno
Ne23.02.202008:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěHCM Warriors BrnoNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00VSS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202008:30 - 16:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202009:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe29.02.2020 - 01.03.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
NePo01.03.2020 - 02.03.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Spartak Uherský BrodHC Uherské HradištěNový
NePo01.03.2020 - 02.03.202008:30 - 16:00UBS3T ZLKHC Uherské HradištěHC Brumov-BylniceNový
NePo01.03.2020 - 02.03.202008:30 - 16:00VSS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
NePo01.03.2020 - 02.03.202008:30 - 16:00VSS3T ZLKHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
Ne01.03.202017:00BVLDHC Lvi BřeclavHC Uherské HradištěČeká se na soupeře
SoNe07.03.2020 - 08.03.202008:30 - 16:00VAS2T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe07.03.2020 - 08.03.202008:30 - 16:00VAS2T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe07.03.2020 - 08.03.202008:30 - 16:00VAS2T ZLKHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
SoNe07.03.2020 - 08.03.202008:30 - 16:00VAS2T ZLKHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
Ne08.03.202008:00 - 20:00UHLDHC Uherské HradištěHK KroměřížNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS5T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS4T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěHOKEJ Uherský OstrohNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHC Uherské HradištěPSG Berani ZlínNový
SoNe14.03.2020 - 15.03.202008:30 - 16:00UHS3T ZLKHK KroměřížHC Uherské HradištěNový
So14.03.202009:00 - 16:30BBLSŽ BHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
So14.03.202009:00 - 16:30BBLMŽ DHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
Ne15.03.202008:00 - 20:00BBLDHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěNový
Ne15.03.202009:00 - 16:30UHLSŽ BHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
Ne15.03.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěValašský hokejový klubNový
So21.03.202008:30 - 16:00VSS5T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
So21.03.202008:30 - 16:00VSS4T ZLKValašský hokejový klubHC Uherské HradištěNový
SoNe21.03.2020 - 22.03.202009:00 - 16:30VALSŽ BHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
SoNe21.03.2020 - 22.03.202009:00 - 16:30VALMŽ DHC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské HradištěNový
So28.03.202009:00UHLSŽ BHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodZápas zrušen
SoNe28.03.2020 - 29.03.202009:00 - 16:30UHLMŽ DHC Uherské HradištěHC Spartak Uherský BrodNový