Krajská liga mužů 23-24

Krajská Liga mužů

DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
So16.09.202317:00KMHK Kroměříž Dynamiters Blansko HK 12:5
So16.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 6:1
So16.09.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavSK Prostějov 1913 3:7
Ne17.09.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 10:1
So23.09.202317:00UHHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav5:4p
So23.09.202317:00BBHC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 3:6
So23.09.202317:00BKDynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh 6:5
So23.09.202317:00BCHC Boskovice HK Kroměříž 1:10
Čt28.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 3:4p
Čt28.09.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 9:5
Čt28.09.202318:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Brumov-Bylnice 14:4
Čt28.09.202318:00PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště 12:1
So30.09.202317:00BBHC Brumov-Bylnice SK Prostějov 1913 2:4
So30.09.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Lvi Fosfa Břeclav9:3
So30.09.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Boskovice 4:2
So30.09.202317:00KMHK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 7:3
So07.10.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž :
So07.10.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Boskovice :
So07.10.202317:00UHHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice :
Ne08.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 Dynamiters Blansko HK :
St11.10.202318:00KMHK Kroměříž HC Lvi Fosfa Břeclav :
Čt12.10.202318:00BCHC Boskovice SK Prostějov 1913 :
Čt12.10.202318:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod :
Čt12.10.202319:00BKDynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště :
So14.10.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh :
So14.10.202317:00BBHC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK :
So14.10.202318:00UHHC Uherské Hradiště HC Boskovice :
Ne15.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž :
So21.10.202317:00BCHC Boskovice HC Brumov-Bylnice :
So21.10.202317:00KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště :
So21.10.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Fosfa Břeclav :
Ne22.10.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh SK Prostějov 1913 :
SoNe28.10.2023 - 29.10.202309:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh :
So28.10.202317:00BBHC Brumov-Bylnice HK Kroměříž :
So28.10.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Boskovice :
Ne29.10.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod :
SoNe04.11.2023 - 05.11.202309:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod :
So04.11.202317:00BKDynamiters Blansko HK HK Kroměříž :
So04.11.202317:00BBHC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh :
Ne05.11.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Lvi Fosfa Břeclav :
So11.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Uherské Hradiště :
So11.11.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice :
So11.11.202317:00KMHK Kroměříž HC Boskovice :
Ne12.11.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh Dynamiters Blansko HK :
SoNe18.11.2023 - 19.11.202309:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913 :
So18.11.202317:00BCHC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh :
So18.11.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC SPARTAK Uherský Brod :
So18.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Brumov-Bylnice :
So25.11.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavDynamiters Blansko HK :
So25.11.202317:00BCHC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod :
Ne26.11.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Brumov-Bylnice :
Ne26.11.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž :
St29.11.202318:00KMHK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod :
Čt30.11.202317:00 - 20:00BCHC Boskovice HC Lvi Fosfa Břeclav :
Čt30.11.202318:15BBHC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště :
Čt30.11.202319:00BKDynamiters Blansko HK SK Prostějov 1913 bude změna termínu
SoNe02.12.2023 - 03.12.202309:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko HK :
So02.12.202317:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHK Kroměříž :
So02.12.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh :
Ne03.12.202317:00PVSK Prostějov 1913 HC Boskovice :
So09.12.202317:00KMHK Kroměříž SK Prostějov 1913 :
So09.12.202317:00BCHC Boskovice HC Uherské Hradiště :
So09.12.202317:00BKDynamiters Blansko HK HC Brumov-Bylnice :
Ne10.12.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Fosfa Břeclav :
Čt14.12.202317:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště HK Kroměříž :
Čt14.12.202317:00 - 20:00PVSK Prostějov 1913 HOKEJ Uherský Ostroh :
Čt14.12.202317:00 - 20:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC SPARTAK Uherský Brod :
Čt14.12.202318:15BBHC Brumov-Bylnice HC Boskovice :
So16.12.202317:00UBHC SPARTAK Uherský Brod SK Prostějov 1913 :
So16.12.202317:00KMHK Kroměříž HC Brumov-Bylnice :
So16.12.202317:00BCHC Boskovice Dynamiters Blansko HK :
Ne17.12.202317:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště :
St03.01.202418:00KMHK Kroměříž Dynamiters Blansko HK :
Čt04.01.202417:00 - 20:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště :
Čt04.01.202417:00 - 20:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavSK Prostějov 1913 :
Čt04.01.202418:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice :
SoNe06.01.2024 - 07.01.202409:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště HC Lvi Fosfa Břeclav :
So06.01.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod :
So06.01.202417:00BKDynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh :
So06.01.202417:00BCHC Boskovice HK Kroměříž :
So13.01.202417:00UBHC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK :
Ne14.01.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HC Lvi Fosfa Břeclavbude změna termínu
Ne14.01.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC Uherské Hradiště :
Ne14.01.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice :
Čt18.01.202417:00 - 20:00BCHC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod :
Čt18.01.202417:00 - 20:00KMHK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh bude změna termínu
Čt18.01.202418:15BBHC Brumov-Bylnice SK Prostějov 1913 :
Čt18.01.202419:00BKDynamiters Blansko HK HC Lvi Fosfa Břeclav :
SoNe20.01.2024 - 21.01.202409:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice :
So20.01.202417:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž :
So20.01.202417:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHC Boskovice :
Ne21.01.202417:00PVSK Prostějov 1913 Dynamiters Blansko HK :
So27.01.202417:00BKDynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště :
So27.01.202417:00BCHC Boskovice SK Prostějov 1913 :
So27.01.202417:00KMHK Kroměříž HC Lvi Fosfa Břeclav :
Ne28.01.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod :
SoNe03.02.2024 - 04.02.202409:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště HC Boskovice :
So03.02.202417:00BVHC Lvi Fosfa BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh :
So03.02.202417:00BBHC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK :
Ne04.02.202417:00PVSK Prostějov 1913 HK Kroměříž :
So10.02.202417:00BCHC Boskovice HC Brumov-Bylnice :
So10.02.202417:00KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště :
So10.02.202417:00UBHC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Fosfa Břeclav :
Ne11.02.202417:00UOHOKEJ Uherský Ostroh SK Prostějov 1913 :
SoNe17.02.2024 - 18.02.202409:00 - 20:00UHHC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh :
So17.02.202417:00BBHC Brumov-Bylnice HK Kroměříž :
So17.02.202417:00BKDynamiters Blansko HK HC Boskovice :
Ne18.02.202417:00PVSK Prostějov 1913 HC SPARTAK Uherský Brod :

Krajská liga mužů 23-24

Previous articleSoutěž 9. tříd o umístění sk. 18 22-23
Next articleLiga Mladších žáků „B“ 23-24