ZÁPASOVÉ OKÉNKO 4.TŘÍDY

Další mistrovská utkání sehráli hráči HCUH 4.tříd(2006).Dva zápasy doma a jeden ve Zlíně s plným bodovým ziskem a tím všem dokázali,že ve své kategorii patří mezi top týmy ve zlínském kraji.Do konce sezóny zbývají odehrát ještě dva zápasy se Vsetínem a doma s Brumovem- Býlnicí.
Výsledky odehraných mistrovských utkání 4 tř.:21.2.2016

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC VAL.MEZIŘÍČÍ 14:3 (4:0,3:1,7:2)

sestava: Uherek-Krupka,Janík O.,Fajkus,Vícha F.Pěchula-Buček,Kovář M.,Lekeš,Zalubil J., Chripák-Havlíček,Valouch M.,Procházka,Ondrůšek,Štukavec.

branky(asistence):Kovář M. 4,Janík O. 3,Procházka 3,Buček 2,Krupka,Lekeš(Fajkus 2,Zalubil J., Valouch)

Utkání bylo od začátku až do konce z cela v naší režii.Pohybem a kombinační hrou jsme si vytvá řeli šance a z nich pak přidali hodně pěkných branek.Střely na bránu v poměru 20 – 10 v náš prospěch.V takovém utkání musím pochválit hráče za týmové pojetí hry.
28.2.2016

HC PSG ZLÍN B -HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  5:7 (1:1,2:3,2:3)

sestava:Uherek-Krupka,Janík O.,Lekeš,Vícha F.,Pěchula-Buček,Fajkus,Havlíček,Zalubil J., Chripák-Malaska M.,Procházka,Krátký K.,Grebeníček Š.st.,Ondrůšek.

branky(asistence):Buček 4,Krupka,Fajkus,Procházka(Fajkus)

Zápas nahoru,dolů ve kterém jsme měli problémy hlavně s 1 lajnou dobře bruslících ševců.Po vyrovnané 1.třetině nám vyšel vstup do druhé a dali rozdílové branky,jenže s uspokojením nám nešel pohyb a přišel trest v podobě snížení.Náš brankář měl hodně práce s nájezdy za fauly,i když některé byly hodně přísné.V závěrečné části jsme utkání drželi a v závěru v power-play pojistili zápas brankou do prázdné.Musím pochválit brankáře a hráče za snahu a bojovnost.

5.3.2016

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC PSG ZLÍN A 8:0 (4:0,1:0,3:0)

sestava:Uherek-Krupka,Janík O.,Fajkus,Zalubil J.,Pěchula-Buček,Kovář M.,Lekeš,Zatloukalová, Chripák-Havlíček,Valouch M.,Procházka,Ondrůšek,Štukavec.

branky(asistence):Buček 2,Lekeš 2,Krupka,Janík O.,Ondrůšek,Procházka(Kovář M.2,Valouch M., Zatloukalová,Zalubil J.,Lekeš)

Derby v náš prospěch a zaslouženě.Utkání jsme rozhodli v první třetině a hráče soupeře k ničemu nepustili.Předváděli hezký kombinační hokej,lépe bruslili,nahrávali si a dostávali se do šancí,které úspěšně zakončovali.Hlavně druhá lajna si zaslouží obdiv za předvedenou kombinační hru.Díky borci za předvedené výkony v odehhraných zápasech.