Žáci se Vsetínem 2:2 na body

„MŽ“ HC UH – VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB   8:4
Sestava: Mraček, Nowak, Obal, Volas, Novák, Ančík, Píppal, Maršálek, Valouch, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Mištůrik, Jelének, Tománek, Vogl, Konečný
Góly: Ančík 3, Volas 3, Novák, Kaláč
Mužstvo mladších žáků vstoupilo do soutěže vítězně, když na domácím ledě dokázali porazit soupeře ze Vsetína 8:4. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný, hra se přelívala z jedné strany na druhou a tak první třetina skončila nerozhodně 3:3. Ve druhé třetině byl stejný scénář akorát obě mužstva začaly líp bránit a proto padly jen dva góly a to do obou branek proto se mužstva do kabin rozcházela za nerozhodného stavu 4:4. Ve třetí třetině kluci přidali na obrátkách zpřesnily nahrávky a hlavně se jim dařilo proměňovat vyložené šance a tak jsme poslední třetinu vyhráli 4:0.Klukům patří velká pochvala za bojovnost a spoustu pěkných hokejových momentů.

„SŽ“ HC UH – VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB  6:7
Sestava: Nowak, Valenta, Pochylý, Skřivánek, Žák, Kadlčík, Trávníček, Píštěk, Odstrčilík, Vávrová, Marek
Góly: Pochylý 4, Žák 2
Mužstvu starších žáků bohužel vstup do nové sezony nevyšel a na domácím ledě prohrál ze Vsetínem 6:7. Starší žáky od začátku sezóny trápí nedostatek hráčů a tak se mužstvo pořád formuje což se na výkonech znatelně odráží. Odehráli jsme velmi špatný zápas, soupeř byl všude o krok dřív, líp kombinoval, byl důraznější v osobních soubojích do kterých kluci mnohdy chodili až lajdácky a soupeři tak dovolovali, aby se častěji dostával až do zakončení. Proto jsme po dvou třetinách prohrávali 4:6. Do poslední třetiny jsme nastupovali s tím, že se pokusíme výsledek zvrátit. To se nám dařilo a na 5:6 snižoval Pochylý a o chvilku později vyrovnával Žák. O pár minut později se řítil sám na bránu opět Žák, byl faulovaný a pan rozhodčí místo jasného trestného stříleni udělil soupeři jen dvouminutový trest. O výsledku zápasu rozhodl moment tři minuty před koncem, kdy zahrál hostující hráč puk vysokou hokejkou (což přiznali i fanoušci hostí) , který skončil v naší brance a opět pan rozhodčí, který si zřejmě nepřečetl pravidla ledního hokeje, bez zaváhání gól uznal!!!! Těsně před koncem jsme ještě zkusili hru v 6 proti 5, ale ani stéto přesilovky se nám nepodařilo vyrovnat. Od kluků v příštích zápasech čekám větší zápal a chuť do hry.