Trápení starších žáků v koncovce pokračuje, doma podlehli Valašskému Meziříčí i Warrioru Brno

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ   4:6

Sestava: Mraček, Nowak, Píppal, Novák, Ančík, Volas, Mištůrik, Jelének, Maršálek, Kaláč, Valouch, Vícha, Koníček

Góly: Ančík, Kaláč, Valouch, Píppal

Asistence: Volas, Mištůrik

Ve čtvrtečním utkání ligy starších žáků přivítalo HC Uherské Hradiště na domácím ledu Bobry z Valašského Meziříčí. Hned na začátku zápasu jsme udělali chybu v rozehrávce a hosté se ujali vedení. Hra byla velmi vyrovnaná a šance byly vidět na obou stranách. Vyrovnání přišlo ve 13. minutě z hokejky Ančíka. Do vedení jsme šli v minutě 17 kdy dostal Kaláč puk za záda hostujícího golmana. Z jednobrankového vedení jsme se, ale bohužel dlouho neradovali neboť soupeř ještě těsně před koncem první třetiny srovnal stav utkání na 2:2.  Ve druhé třetině byla hra sice vyrovnaná, ale my jsme si dokázali vytvořit více brankových příležitostí, které jsme ovšem nedokázali proměnit v branku za to co hosté své vyložené šance proměnili a tak se do kabin odcházelo za stavu 3:4. Ve třetí třetině náš tlak ještě zesílil, ale bohužel hosté znovu využili první nabídnutou příležitost kdy jsme chybovali na útočné modré. Dvoubrankové vedení hráčům Valmezu nevydrželo dlouho, od modré přesně pálil Píppal. Místo vyrovnání ovšem jsme znovu lovili puk z brány když ze závaru na brankovišti se puk dokutálel za brankovou čáru. Minutu a půl před koncem jsme sáhli ke hře v 6 hráčích bez brankáře, ale ani to už stav 4:6 nezměnilo.

Klukům nelze upřít snaha, bohužel o prohře rozhodl důraz v koncovce, který nám chybí od začátku sezony.

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC WARRIOR BRNO  1:8

Sestava: Mraček, Nowak, Píppal, Novák, Ančík, Volas, Mištůrik, Jelének, Maršálek, Kaláč, Valouch,  Koníček

Góly: Maršálek

V sobotním utkání se mužstvo starších žáků utkalo na domácím ledu s Warriorem Brno. Sobotní zápas byl pro nás obzvláště smolný a výsledek 1:8 tristní. Popsat průběh utkání v tomto případě lze velmi stručně, my jsme hráli a hosté dávali branky přičemž počet našich střel byl 43 a 1 gól, hosté 24 střel a 8 branek. Za to co my jsme trefovali ve vyložených šancích výborně chytajícího hostujícího golmana do betonů, hlavy a několikrát zvonily tyčky soupeř byť nás nijak nepřehrával vytěžil z minima maximum a nastřílel nám 8 branek.

Previous articleMuži doma podlehli Uničovu a i po třetím zápasu zůstávají bez bodů…
Next articleMladší žáci si po vítězném zápase s Valašským Meziříčím vybrali slabší chvilku a podlehli Warrioru Brno