Starší žáky ve vítězném tažení nezastavil ani vedoucí tým soutěže Warrior Brno

HCM WARRIOR BRNO – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  4:6

Sestava: Mraček, Nowak, Pippal, Valouch, Kaláč, Ančík, Volas, Maršálek, Novák, Vícha, Vogl, Mišťůrik, Jánoš, Jelének, Koníček

Góly: Volas 4, Valouch 2

Asistence: Novák, Valouch, Volas

V neděli na starší žáky čekalo další kolo mistrovských zápasů, kdy zajížděli na led vedoucího týmu tabulky Warrioru Brno. I přes týdenní tréninkovou absenci některých hráčů z důvodu školního lyžařského výcviku jsme do zápasu nevstoupili vůbec špatně. Od první minuty jsem s favorizovanými domácími hráči drželi krok. V 6.minutě zápasu jsme vytvořily hrubou chybu v obranném pásmu, kterou domácí nekompromisně potrestali vedoucí brankou. O minutu později však ukázal svou šikovnost Volas a bylo srovnáno. V první třetině jsme sice viděli ještě několik šancí na obou stranách, ale stav utkání se neměnil. Vstup do druhé třetiny byl z naší strany více něž katastrofální, kluci přestali úplně bruslit, byly jsme u všeho pomalejší, puky nám odskakovali od hokejek, vytvářeli jsme spoustu nepřesností čehož hráči Warrioru bravůrně využili a v polovině zápasu vedli 4:1. V tu chvíli jsme byly svým herním projevem zralí na ručník. Ke konci druhé části hry dělovkou od modré nás vrátil do hry znovu Volas. Do třetí třetiny kluci vstupovali s odhodláním zápas ještě zvrátit na svou stranu, což bylo vidět hned od prvních minut poslední části. Kluci začali více bojovat a bruslit, zpřesnily hru a zaskočený domácí tým nás v tuto chvíli zastavoval jen za cenu faulů. Nabídnutou přesilovou hru využil Valouch, který ukázal svůj důraz v brankovišti. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a trenéři Warrioru museli sáhnout po oddechovém času ve snaze zmírnit náš tlak. Po krátké pauze se sice hra srovnala, ale 3 minuty před koncem zápasu naservíroval Volas puk Valouchovi a ten už neměl problém ho poslat do úplně odkryté brány. Domácí mužstvo minutu před koncem ještě ve snaze o vyrovnání odvolali golmana a do hry poslali 6 hráčů. Domácím se nepodařilo vyhrát buly k puku se dostal kdo jiný než Volas a svým čtvrtým gólem v utkání definitivně rozhodl o našem vítězství.

Kluky musíme za tento zápas opravdu pochválit, nevyšla nám sice druhá třetina po které jsme prohrávali 2:4, ale i tak kluci zápas nezabalili ba naopak byla vidět velká chuť všech zápas otočit což se taky podařilo. kluci vyhráli 6 zápas v řadě za sebou což je výborné a k tomu vyhrát na ledě vedoucího týmu tabulky je vždy motorem do dalšího tréninku.

Previous articleMladší žáci v zápase s Warriorem prohrávali už o 3 branky, zápas dokázali otočit a z ledu odcházeli vítězně
Next articleMuži v sobotu na ledě lídra tabulky Velkého Meziříčí dokázali zvítězit, v neděli pak v dohrávce podlehli Uničovu