Starší žáci ztratili zápas už v první třetině

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC BOSKOVICE     2:3

Sestava: Nowak, Hoferek, Pochylý, Skřivánek, Žák, Kadlčík, Šolc, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Valenta

Góly: Píštěk, Odstrčilík

Asistence: Pochylý, Hoferek

V sobotu mužstvo starších žáků přivítalo na domácím ledě mladé hokejisty z Boskovic. Vstup do zápasu nám vůbec nevyšel a už ve 3 minutě jsme laciným gólem prohrávali 0:1. I přesto , že většinu času jsme soupeře drželi v obranném pásmu nedokázali jsme si vytvořit vážnější brankovou příležitost. Přesto se nám v polovině třetiny podařilo po pěkné samostatné akci Pochylého, který naservíroval puk Píšťkovi do prázdné brány vyrovnat na 1:1. Bohužel, ale hrubé chyby v našem obranném pásmu dovolovali soupeři častěji ohrožovat naší bránu a ten toho do konce první třetiny dokázal ještě dvakrát využit a my první třetinu prohráli 1:3. V druhé třetině se naše hra malinko zlepšila a vstřelená branka, která znamenala snížení stavu na 2:3 slibovala, že by jsme se mohli ve třetině třetí pokusit ještě stav utkání zvrátit ve svůj prospěch. Opět byl vidět na klucích znatelný úbytek sil a protože v závěrečném dění branka nepadla odvezl si soupeř z Boskovic 3 body domů.