HOKEJ UHERSKÝ OSTROH – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ        2:9

Sestava: Nowak, Hoferek, Šolc, Pochylý, Žák, Kadlčík, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Jordán, Valenta

Góly: Odstrčilík, Pochylý

Asistence: Pochylý

V úterý odcestovalo mužstvo starších žáků k dohrávce mistrovského zápasu k derby do Uherského Ostrohu. Zápas byl vyrovnaný pouze první třetinu po které jsme odcházeli do kabin za stavu 2:1. Od druhé třetiny nás začali domácí přehrávat hlavně naši druhou pětku, které se nechala často zavřít u nás v obranné třetině kde si chvilkami připadala jak na řetízkovém kolotoči. Naše první pětka dokázala držet krok, ale bohužel vytvořená šance nedokázala využit a tak nás hráči Ostrohu přestříleli v poměru 9:2

Previous articleDorost s Prostějovem v závěru zápasu neudržel vedení a nakonec prohrál na samostatné nájezdy