Starší žáci si připsali první letošní vítězství když porazili v derby Uherský Brod

HC SPARTAK UHERSKÝ BROD – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    2:5

Sestava: Nowak, Mraček, Obal, Vaščák, Pippal, Píštěk, Vogl, Volas, Třetina, Mikl, Mištůrik, Jordán, Ančík, Novák, Žák, Valouch J., Kaláč

Góly: Kaláč 3, Valouch, Ančík

Asistence: Volas 2, Misťůrik

Starší žáky čekalo v sobotním mistrovském utkání derby na ledu Uherského Brodu. Od začátku zápasu byla hra vyrovnaná a šance byly vidět na obou stranách, ale když ani jeden ze soupeřů nedokázal své šance využit rozcházela se mužstva do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhé třetině byl obraz hry naprosto stejní bojovalo se o každý kousek ledu a když oba týmy vstřelili po dvou brankách odcházelo se znovu do kabin za nerozhodného stavu 2:2. Ve třetí třetině jsme, ale už ukázali, že jsme lepším týmem domácí hráče jsem začali jednoznačně přehrávat a svou převahu ve hře zužitkovat i v zakončení. V poslední třetině jsme domácí přehráli v poměru 3.0 a zaslouženě zápas dotáhli do vítězného konce. V zápase se výbornou hrou prezentovala útočná trojka Valouch, Volas, Kaláč, která ročníkově patří ještě do kategorie mladších žáků přičemž poslední jmenovaný jsou výbornou hru okořenil hokejovým hetrickem. Kluci si za velmi dobře odehraný zápas zaslouží velkou pochvalu.

Previous articleTřeťáci na mistrovském turnaji přípravek v Brumově bojovali jako lvi
Next articleMladší žáci si v derby s Uherským Brodem s chutí zastříleli a vysoko vyhráli