HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC BŘECLAV   1:6

Sestava: Nowak, Valenta, Pochylý, Skřivánek, Žák, Trávníček, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Vávrová, Jordán

Góly: Valenta,

Asistence: Pochylý, Odstrčilík

V neděli starší žáci hostili HC Břeclav. Kluci odehráli hodně špatný zápas hlavně co se koncovky týče. I když jsme se dokázali dostat do velice slibných gólových příležitostí nedokázali jsme je proměnit v gól jen díky tomu ,že zakončení jsou lajdácké a nedůrazné. Proto stav po dvou třetinách 0:0. V poslední třetině kluci přestali úplně bruslit nechávali na ledě hokejově slabšímu soupeři tolik prostoru kolik  si jen mohl přát a hosté z Břeclavi v pohodovém tempu nám za jednu třetinu nastříleli 6 gólu!!!!! Něco takového se vůbec nesmí stávat a kluci by si měli uvědomit, že s takovým přístupem ke hře nás bude každý soupeř přejíždět jak zamrzlí rybník.