Starší žáci v derby s Ostrohem prohráli

HOKEJ UHERSKÝ OSTROH – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  9:1

Sestava: Nowak, Mraček, Obal, Vogl, Pippal, Vícha, Píštěk, Třetina, Volas, Novák, Ančík, Žák, Mikl, Mištůrik, Jordán,

Góly: Ančík

Asistence: Volas

Starší žáci v sobotu vysoko podlehli v derby Uherskému Ostrohu. Bohužel jsme byly domácím borcům vyrovnaným soupeřem jen první třetinu, která skončila bez branek. Druhou třetinu to víc jak hokej vypadalo na hru kočky s myší. Naši hráči úplně přestali bruslit, byly jsme nedůrazní a „odevzdaní“  bez jakéhokoliv zápalu do hry, čehož domácí hráči plně využili a druhou třetinu vyhráli v poměru 6:1. I ve třetí třetině byl obraz hry stejný a s chutí hrající domácí tým přidal ještě tři branky a v zápase nás postavil spíše do role diváků jak hráčů a zaslouženě vyhrál. Naši kluci si musí velice rychle uvědomit, že hokej se bez bruslení, bojovnosti a chutí do hry se hrát nedá.