Po dlouhém půstu starších žáku přišlo vítězství v Brumově

HC BRUMOV BYLNICE – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   3:6

Sestava: Nowak, Hoferek, Pochylý, Skřivánek, Žák, Kadlčík, Šolc, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Valenta

Góly: Šolc 3, Pochylý 2, Odstrčilík

Asistence: Pochylý, Skřivánek, Odstrčilík,

Ve čtvrtek starší žáci odcestovali k dohrávce na led Brumova Bylnice. Kluci po dlouhé době době odehráli dobrý zápas, kde bylo vidět i několik pěkných hokejových kombinací zakončených gólem. Domácí hráče pouštěli do našeho obranného pásma jen zřídka a s minimem brankových příležitostí si poradil opět výborně chytající Nowak. Po dvou třetinách jsme tety odcházeli do kabin za stavu 0:6. Malým stínem utkání byla poslední třetina, která vzhledem k tomu, že hrajeme na 10 hráčů nás pravidelně trápí v každém zápasu neboť nám dochází síly a i tentokrát tomu nebylo jinak a poslední třetinu jsme prohráli 3:0, ale i přesto jsme si z Brumova odvezli vítězství v poměru 3:6. Kluky za tento musím pochválit.

Previous articleI ne příliš podařený zápas stačil mladším žákům na vítěství s Hamuliakovem