Patrik Volas exceloval v derby s Ostrohem

HOKEJ Uherský Ostroh — Starší žáci HCUH 4:9

Starší žáci v neděli zajížděli k derby na led sousedního Uherského Ostrohu. Od prvního buly se hrálo ve vysokém tempu a kluci na ledě si nedarovali nic zadarmo. Hra se přelívala z jedné strany na druhou přičemž jsme dokázali využit hned naši první velkou příležitost, kdy Fajkus proměnil svůj samostatný nájezd na domácího golmana, když střelou k tyči mu nedal žádnou šanci. V průběhu třetiny ještě dvakrát dostal puk do domácí brány Volas a tak jsme odcházeli do kabin za stavu 3:1. Ve druhé třetině byl na ledě vidět opět dobrý hokej v podání obou týmů kdy se na ledě strhla přestřelka a branky padali na obou stranách. Zásluhou výborně chytajícího Uherka prošli do naší brány jen dvě střeli. Naši kluci byly v koncovce produktivnější a puk za záda domácího golmana dostali 4× a tak do poslední třetiny jsme vstupovali ze slibným náskokem 7:3. V poslední třetině jsme si střelce Ostrohu dokázali pohlídat a z ledu Uherského Ostruhu odvést vítězství v poměru 9:4. V utkání zaznamenal střelecky dobře naladěný Volas 6 branek.

BRANKY: Volas 6, Kaláč, Fajkus, Janík

ASISTENCE: Šobáň 2, Volas 2, Kaláč 2, Maršálek

Previous articleVítězná tečka dorostu za základní částí :)