Odměnou za bojovný výkon starším žákům bylo těsné vítězství

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC BRUMOV BYLNICE  3:2

Sestava: Mraček, Nowak, Novák, Píppal, Volas, Kaláč, Valouch, Jelének, Maršálek, Ančík, Vícha, Mišťúrik, Vogl, Jánoš, Koníček

Góly: Ančík, Kaláč, Volas

Asistence: Maršálek, Volas

Starší žáci v sobotním utkání přivítali na domácím ledu Brumov Bylnici. Zápas začal od první minuty ve vysokém tempu kdy hra se přelívala z jedné strany na druhou a šance byly vidět na obou stranách.  Vyrovnaná první třetina žádný gól nepřinesla a tak se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Do druhé třetiny jsme vstoupili lépe, když po pěkné individuální akci otevřel skóre Ančík. Ale ani po obdržené brance hosté na tempu nikterak neubrali a  o šest minut později srovnali stav utkání na 1:1 a za tohoto stavu druhá třetina i skončila. I vstup do poslední třetiny se nám více než podařil neboť už v 18 sekundě našel pěknou přihrávkou Volas Kaláče, který nás znovu dostal do vedení. Ale ani druhý gól hosty nijak nezaskočil a o 4 minuty později byl stav utkání vyrovnaný. V polovině poslední třetiny jsme se opět po přesně trefené ráně pod horní víko dostali do jednobrankového vedení. Kluci už si tento náskok do konce zápasu pohlídali a zaslouženě vyhráli.

Klukům za tento zápas patří velká pochvala neboť zápas příkladně odbojovali.

Previous articleMladší žáci tentokrát odehráli výborný zápas a na domácím ledu proti Brumovu jasně kralovali
Next articleMuži byly v derby proti Ostrohu lepším týmem a zaslouženě odcházeli z ledu vítězně