O prohře starších žáků s Technikou Brno rozhodla znovu poslední třetina

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – TECHNIKA BRNO        1:8

Sestava: Nowak, Hoferek, Pochylý, Skřivánek, Žák, Kadlčík, Píštěk, Marek, Odstrčilík, Jordán, Valenta

Góly: Marek

Asistence: Odstrčilík

V sobotu mužstvo starších žáků přivítalo na domácím ledu lídra tabulky z Techniky Brno. Kluci od začátku zápasu výborně ze soupeřem drželi krok. Hráli jsme dobře jak do útoku, kde jsme hosty dobře napadali tak i dobře dobruslovali do obrany aby se hráči Brna nedostávali do přečíslení. Šance byly vidět na obou stranách, ale gól v první třetině vstřelili jen Brňané. Ve druhé třetině se hrálo ve stejném tempu, ale bohužel jsme inkasovali hned na začátku zbytečný gól. V polovině třetiny jsme z hokejky Marka ještě dokázali snížit na 1:2. Ovšem v závěru třetiny hosté po pěkné akci znovu odskočili na rozdíl dvou branek. Třetí třetina už byla zcela v réžiji lídra tabulky, kdy my už vysoké herní tempo přestali fyzicky stíhat vzhledem k tomu, že střídáme jen dvě pětky je pro nás každá poslední třetina kritická. Za první dvě třetiny musím, ale kluky hodně pochválit neboť byly vedoucímu týmu víc jak vyrovnaným soupeřem.